JENNIFER LOPEZ: prožívá se svým snoubencem krizi kvůli nadváze?

Zpěvačka čelí pomluvám amerického bulváru.
Jennifer Lopez a Alex Rodriguez
foto: Instagram Alex Rodriguez

Zatímco slavná zpěvačka Jennifer Lopez (51) zraje jako víno a bez váhání se chlubí svými sexy křivkami, její snoubenec, americký bývalý profesionální baseballový hráč, Alex Rodriguez (45) prý kyne. A to má mít vliv na jejich vztah. Dokonce kolují zvěsti, že jde o velkou předmanželskou krizi.

Nedávný článek v National Enquirer upozornil, že to mezi snoubenci skřípe. A hlavním důvodem jsou údajně kila navíc. Zatímco Jennifer Lopez na své postavě tvrdě maká každý den v posilovně, Rodriguez se prý cpe, fláká se a chodí v noci pozdě domů. A zpěvačka podle těchto zpráv na snoubence začala tlačit, aby se sebou něco dělal. To se Alexovi vůbec nelíbí, jelikož není zvyklý přijímat rozkazy. Z tohoto důvodu americký bulvár spekuluje, že milostný život páru velmi „trpí“.

Podle blízkých přátel však jde o hloupé pomluvy, jelikož Jennifer Lopez si sice ráda zacvičí, miluje zdravý životní styl, ale není zdaleka tak povrchní, aby řešila u svého snoubence kila navíc. Nedávno dokonce zpěvačka vyfotila svého budoucího manžela ve vaně a on pak snímek sdílel na Instagramu.

Zdá se logické, že kdyby tedy byla slavná JLo natolik znechucena tělem Alexe, nikdy by ho asi nenechala sdílet tak odvážnou fotku. Takže jak to opravdu je? Bulvární magazín Enquirer si už několikrát v minulosti vymyslel falešný příběh o Lopez a Rodriguezovi. Podle jejich přátel tak jde jen o výmysly.

Nedávno si slavný pár dopřál dovolenou a vyrazil za sluncem. Na ostrovy Turks a Caicos odletěli bez dětí a vypadali, že si svůj romantický výlet užívají plnými doušky. Poté, co slavná baseballová legenda požádala zpěvačku vloni v březnu o ruku, se letos měli brát, ale svatbu zatím odložili.  „Nevíme vůbec, co se bude dít, pokud jde o datum a tak. Prostě čekáme, asi jako zbytek světa, co se bude dít,“ řekla letos v dubnu zpěvačka v talk show Ellen DeGeneres.

Další článek o JLo: Jennifer Lopez připravuje vlastní značku kosmetiky

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související