Jennifer LOPEZ SLAVÍ. Její dvojčata jsou už teenageři

I slavné matky se nad svými dětmi rády dojímají.
foto: Instagram JLo

Jennifer dojemně zdokumentovala narozeniny svých dvojčat na Instagramu a k videu, kde si užívají v posteli narozeninovou snídani, napsala sladké vyznání.

„Nemůžu uvěřit, že už je to 13 let, co jsem je oba přinesla uprostřed sněhové bouře v náručí domů. Z té vánice vyšly dvě dokonalé bytosti, které úplně změnily můj život a naučily mě pravý význam lásky. Od té chvíle to byla ta nejkouzelnější cesta plná dobrodružství a radosti,“ napsala Jennifer Lopez.

Slavná J.Lo má děti Emme a Maxe se svým bývalým partnerem Marcem Anthonym a evidentně se zařadila ke všem matkách, které jen žasnou, jak rychle ten čas letí. Nedávno se to ještě vrtělo v postýlce a najednou je to v pubertě…

Lopez také ve svém příběhu na Instagramu odhalila dva hlavní narozeninové dárky pro své dvojčata: lekce kytary od Lennyho Kravitze pro Emme a lekce zpěvu od Stevieho Mackeyho pro Maxe.

Moje krásné děti jsou už puberťáci!! OMG!!

„Dnes ráno cítím tolik emocí… Jsem tak hrdá, šťastná a zároveň smutná, že nemůžu zastavit čas,“ pokračovala Lopez. „Moje dvě citlivé a výjimečné dušičky, vím, že dokážete změnit svět… Vaše máma vás miluje. Navždy,“ neubránila se Jennifer láskyplnému vyznání.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související