Jennifer LOPEZ SLAVÍ. Její dvojčata jsou už teenageři

I slavné matky se nad svými dětmi rády dojímají.
foto: Instagram JLo

Jennifer dojemně zdokumentovala narozeniny svých dvojčat na Instagramu a k videu, kde si užívají v posteli narozeninovou snídani, napsala sladké vyznání.

„Nemůžu uvěřit, že už je to 13 let, co jsem je oba přinesla uprostřed sněhové bouře v náručí domů. Z té vánice vyšly dvě dokonalé bytosti, které úplně změnily můj život a naučily mě pravý význam lásky. Od té chvíle to byla ta nejkouzelnější cesta plná dobrodružství a radosti,“ napsala Jennifer Lopez.

Slavná J.Lo má děti Emme a Maxe se svým bývalým partnerem Marcem Anthonym a evidentně se zařadila ke všem matkách, které jen žasnou, jak rychle ten čas letí. Nedávno se to ještě vrtělo v postýlce a najednou je to v pubertě…

Lopez také ve svém příběhu na Instagramu odhalila dva hlavní narozeninové dárky pro své dvojčata: lekce kytary od Lennyho Kravitze pro Emme a lekce zpěvu od Stevieho Mackeyho pro Maxe.

Moje krásné děti jsou už puberťáci!! OMG!!

„Dnes ráno cítím tolik emocí… Jsem tak hrdá, šťastná a zároveň smutná, že nemůžu zastavit čas,“ pokračovala Lopez. „Moje dvě citlivé a výjimečné dušičky, vím, že dokážete změnit svět… Vaše máma vás miluje. Navždy,“ neubránila se Jennifer láskyplnému vyznání.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související