Leová, Hejdová a Kurková. Těhulky, co to mají za pár…

Ale sluší jim to!
foto: Instagram Monika Leová, Zorka Hejdová, Karolína Kurková

Jsou těhotné a krásnější než kdykoliv předtím! Jak si užívají v dnešní době příchod svých potomků?

Tři těhotné krásky, které to už mají za pár. Svá bříška rozhodně neskrývají, naopak, hrdě je vystavují i na sociálních sítích. A proč by ne, vážně jim moc sluší. Tak schválně, která z nich se pochlubí miminkem jako první?

ZORKA HEJDOVÁ (30)

Moderátorka očekává svého prvního potomka už každým dnem, jelikož je už v devátém měsíci. S manželem Mírou (37) svým fanouškům pohlaví miminka neprozradili, prý si to nechají až po porodu.

MONIKA LEOVÁ (31)

Mezi těhotné krásky patří Monika právem, v dubnu se konečně dočká svého prvorozeného miminka. Se svým manželem Martinem Košínem (30) čeká holčičku. S touto informací se podělila hned, jak se to dozvěděla. Pár zatím žije v Praze, kde má v plánu nastávající maminka rodit, ale poté se nastěhují do dvougeneračního domku ve Dvořisku u Chocně, kde Monika vyrůstala. Na život mimo velkoměsto se prý už moc těší.

KAROLÍNA KURKOVÁ (37)

Trojnásobnou maminkou se stane topmodelka Karolína Kurková. Ta už se svým manželem, filmovým producentem Archiem Drurym (44) vychovává dva syny – Tobina Jacka (11) a Noaha Lee (5). Nejslavnější česká modelka krátce po svých 37. narozeninách uspořádala tzv. baby shower, kde prozradila, že čeká holčičku. Jméno? Luna Grace. Porodit by měla každým dnem a stejně jako v případě svých synů přivede Lunu na svět doma, porodem do vody.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související