Cyrus, Gerber, Collins… Slavné dcery slavných rodičů

Budou ještě slavnější?
foto: Instagram Lily Collins, Miley Cyrus, Kaia Gerbe

Jsou jasným důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu. Tři dcery slavných rodičů, které se dokázaly prosadit. Překonají jejich věhlas?

Jedné k tomu dopomohlo zvučné jméno, druhá šla vlastní cestou. A o další ani nevíme, že její rodiče jsou známí a úspěšní. Slavné dcery slavných rodičů, které možná ani neznáte. Nebo už ano?

Kaia Gerber, topmodelka

Rodiče: topmodelka Cindy Crawford a podnikatel Rande Gerber
To, že pochází ze slavné rodiny, si začala uvědomovat celkem brzy. Nejenže její maminka vykukovala z každé druhé obálky prestižního časopisu, ale stačilo vyjít ven a lidé ji poznávali, zdravili a zastavovali. „Myslím, že to, že máma je opravdu známá a slavná, mi došlo někdy v osmi letech. Na mé narozeniny jsme jeli do Disneylandu. Byla jsem v šoku, když se každá holčička místo s princeznami, chtěla fotit s mou mámou.“

foto: Instagram Kaia Gerber

Svou kariéru měla takřka předurčenou. Už jako malá měla Kaia obrovské předpoklady stát se modelkou. Po své mamince podědila jen nejlepší, a mnozí si myslí, že ji krásou i předčí. Letos oslaví dvacáté narozeniny a patří mezi nejvyhledávanější modelky světa. Se svými více jak šesti miliony sledujících, skvěle funguje i na sociálních sítích. Před svou matkou má už náskok o jeden milion fanoušků.

foto: Instagram Kaia Gerber

Lily Collins, herečka


Rodiče: muzikant Phil Collins, podnikatelka Jill Tavelman
Už jako malá holka milovala svět filmu, a především vše s Audrey Hepburn. Slavný otec ji ale vedl i k hudbě. „Pamatuji si, jak mi táta před spaním zpíval ukolébavky. Jezdila jsem s ním i do studia, ale zpívat mě nikdy neučil. Byla jsem samouk,“ přiznala už v minulosti herečka, která nikdy nedoufala, že se dostane až do Hollywoodu. Otec ji nikam netlačil a ona sama nerada lidem říkala, že je její otec známý muzikant. K filmu se dostala sama.

foto: Lily Collins

V loňském roce ji asi nejvíc proslavila role v seriálu Emily v Paříži a stihla se i zasnoubit s režisérem Charliem McDowellem. Na úspěšnou kariéru herečky má rozhodně dobře našlápnuto. Slušně má rozjetou i sledovanost na sociálních sítích, které její fanoušky dost baví. Sleduje ji totiž 23 milionů lidí, což ji vystřelilo mezi nejúspěšnější influencerky.

foto: Lily Collins

Miley Cyrus, zpěvačka


Rodiče: zpěvák Billy Ray Cyrus, herečka Tish Cyrus
Miley pochází z bohaté a slavné rodiny. Nikdy nepocítila nedostatek, proto byl vždy pro ni problém rozeznat opravdové přátelství. „Vždycky jsem měla kolem sebe lidi, kteří se snažili být mými přáteli z různých důvodů. Jsem na to zvyklá a negativní kecy vycítím na míle daleko. “

foto: Instagram Miley Cyrus

Miley je nejlepším důkazem, že slavné dcery slavných rodičů to mají v showbyznysu snazší. A ne naopak, jak se někdy tvrdí. V roce 2006 získala od Disney Channel možnost zahrát si hlavní roli v televizním seriálu Hannah Montana. Přestože seriál měl neuvěřitelný úspěch, vydala se nakonec Miley na dráhu zpěvačky. Ze 121 miliony fanoušků, patří mezi nejsledovanější umělce na sociálních sítích.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související