Horoskop na září: Přichází čas důležitých setkání, náhod a nových lásek

foto: Unsplash

Vyhlížíte lepší zítřky a doufáte ve šťastné náhody? Září vám jich nabídne hned několik, stačí se jen dobře dívat kolem sebe a věřit, že přijdou. Jsou opravdu za rohem.

Úplněk v Rybách, který nastane už 31.8. nastolí vhodné energie k splácení dluhů, vyrovnání svých závazků i návratům všeho, na co už dlouho čekáte. Může to být nabídka nové práce za mnohem výhodnějších podmínek, návrat starých lásek i počátek nových vztahů. Přát bude především Pannám, Štírům a Blížencům. Zejména zářijové Panny se mohou těšit na příval pozitivních zpráv a nápravu bývalých křivd.

Panna (23.8. až 22.9.)

Úspěch, štěstí, láska. Stručné, jasné, výstižné. Vám se teď zkrátka bude dařit. Blíží se splnění tajných přání a vše co podniknete, se povede. V uplynulých týdnech a měsících jste investovali spoustu energie a času do něčeho, čemu opravdu věříte a teď se vám to postupně vrací. Karty také věští milostné setkání, kterému bude předcházet zpráva, která vám zvedne náladu o sto procent. Milé Panny, vy se na babí léto rozhodně těšte. Září vám bude přát a slušná dávka štěstí přijde ve chvíli, kdy ji budete nejméně čekat. O to sladší to bude.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Brzy vás čeká setkání, které pro vás bude doslova osudové, ovšem zároveň vám hvězdy predikují, že pokud nebudete dostatečně opatrní, mohlo by se vše nepříjemně zvrtnout. Objevuje se tu i varování před očividnou nerozvážností, takže si dávejte na sebe pozor a nepouštějte se do žádných nezodpovědných akcí. V lásce vám tohle období úplně nepřeje, za to je tu velká šance na vylepšení finanční situace. Přijde nečekaně, ale o to příjemnější bude.

Štír (24.10. až 22.11.)

Vás vášnivé Štíry je těžké nemilovat, ale září vám nadělí tolik lásky, až nebudete vědět co s ní. Pamatujte, že jde o požehnání a ochraňujte si ji vzácný dar. Máte to štěstí, že vás, pokud si to úplně nepokazíte, bude vášeň doprovázet i do vysokého věku. Nyní se ale soustřeďte na přítomnost a snažte se žít tak, abyste na sebe mohli být stále pyšní. Zpětná lítost za nerozvážnost už toho moc nespraví. Pozor si dejte na krátkodobé známosti, případná nevěra kolem vás krouží a může napáchat hodně škod.Střelec (23.11. až 21.12.)

Pro druhé byste se rozdali, ale myslíte také na sebe? Je v pořádku pomáhat ostatním, ale nesmí to být na úkor vás samých. Vy makáte, ovšem zásluhy sbírají jiní a je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Co se týče vztahů, zachovejte chladnou hlavu, nic se nejí tak horké, jak to vypadá. Udobříte se, ale pokud potkáte někoho nového, je tu šance, že by z toho mohla být opravdu velká láska, která vydrží. Ohledně financí máte šanci na zásadní zlepšení situace, jen se nevrhejte do žádných neprověřených transakcí, hrozila by vám ztráta.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Milostné hrátky pro vás nikdy nebyly na první místě, mnohem důležitější je pro vás klid doma a pocit, že jste obstáli, ale rozhlédněte se kolem sebe. Někde hodně blízko vás je člověk, která vás má opravdu rád a pokud mu to dovolíte, zažijete spolu toto září něco velmi velmi hezkého. Tedy pokud se nenecháte zlákat líbivými představami, že vás si zaslouží někdo jiný. Ani sázka na kariéru nemusí vyjít, vy spřízněnou duši potřebujete. Je na čase si to přiznat a jít štěstí naproti.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Je to tak, nikdy nic nedostanete zadarmo, ovšem konec léta vás zastihl ve velmi dobré kondici a úspěch je tentokrát prakticky zaručený. Pokud vám někdo nabídne cestu do zahraničí, rozhodně neodmítejte, kromě zábavy by vám to mohlo dost pomoct i pracovně. Ve vztahu vás to táhne směrem ke svobodě a volnosti, ale to vždycky nemusí zaručovat štěstí. Než se rozhodnete, raději zvažte všechna pro a proti. Sice se neradi zavazujete, ale mít spřízněnu duši, která je vám na blízku vždy, kdy ji potřebujete je taky fajn.Ryby (21.2. až 20.3.)

Když něco opravdu chcete, umíte zabrat, vaše laxnost je najednou ta tam, což vaše nejbližší dost mate. Ale dosáhnout svého pro vás není problém a v tomto období dvojnásob. Připravte se, že vás letošní září čeká nějaký menší, ale nepříjemný spor. Vy se při něm ovšem ukážete jako velmi velkorysý a šlechetný člověk, což vám zajistí tichou úctu. Pokud se rozhodujete, kam vyrazit na dovolenou či zvažujete změnu bydlení, pamatujte, že jihovýchodní strana je pro vás vždy příznivá.

Beran (21.3. až 20.4.)

Vaše ctižádost dojde naplnění a vaše jméno často zazní i mezi lidmi, které ani neznáte. Budou o vás mluvit s úctou a je dost pravděpodobné, že se dostaví i finanční úspěch. S láskou už je to kapku horší, stále vzdycháte po někom, koho nemůžete mít, ale vězte, že nic vám nenahradí to, co už máte. Dobré vztahy jsou poutem vaší rodiny a na tom byste měli stavět. Víc myslete na své zdraví, zanedbáváte se a to není dobré. Dojděte si raději na všechny preventivní vyšetření a naplánujte si i odpočinek.

Býk  (21.4. až 21.5.)

Vaše dobrosrdečná a důvěřivá povaha, pro kterou jste tak oblíbení mezi přáteli, by vás tentokrát mohla trochu zklamat. Nosíte v sobě tajemství, které toužíte vykřičet do světa, ale karty radí, ať to neděláte. Důvěra přímo volá po zradě. V mnoha praktických záležitostech jste občas jako děti, nevěříte, že by vám někdo chtěl opravdu ublížit, ale zejména ohledně financí buďte, alespoň pro toto září, obezřetní. Tíhnete k pořizování luxusních věciček, ale není zrovna ta pravá doba moc utrácet.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Napínáte své úsilí směrem, kam to nemá moc smysl, a přitom vám uniká zcela zásadní věc. Ta touha, kterou v sobě dusíte už měsíce, potřebuje naplnit. Lákavé a snadné řešení se přímo nabízí, ale tím se nenechte zmást, tím byste si nepomohli, vy na to musíte jinak. Zamyslete se a dejte na svůj vnitřní pocit, už dlouho se vám snaží naznačit, co je správné. Tak ho konečně poslechněte. Odměnou vám bude příval pocitů, které jste už dlouho necítili, jiskření a motýli v břiše. Už jste na to skoro zapomněli, ale pořád je to tam.

Rak (22.6. až 22.7.)

Vztahy, to je to, co vás za všech okolností drží nad vodou, tak je pěstujte a nezapomínejte ani na ty, které máte tendenci opomíjet. Trpělivost růže přináší a vám konečně přinese splnění přání, po kterém už dlouho toužíte. Hvězdy vidí kolem vás někoho, kdo vám v minulosti ublížil a rád by to napravil, jen neví jak. Vaše aktivní zapojení ale nebude tentokrát třeba, situace se vyvine sama a dopadne to dobře, jen neztrácejte víru. Ve hře je i pozvání od třetí osoby, nebo někoho, koho jste dlouho neviděli. Bude více než příjemné.

Lev (23.7. až 22.8.)

Milujete život a on miluje vás! Neradi se šidíte, máte rádi dobré jídlo, kvalitní oblečení, luxusní dovolené… A to vše si teď můžete dopřát. Je váš čas. Nic vás nezastaví, nic vás neohrozí i nemoci se vám vyhnou. Jen s tou láskou to nemáte snadné, čím víc po ní toužíte, tím se zdá vzdálenější. Nebojte, i na vás dojde, jen to chce trochu trpělivosti a tolik netlačit na pilu. Ve stálých vztazích ale zavládne harmonie a dojde i na obnovení zpřetrhaných vazeb, zejména v rodině.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář