Velký tarotový horoskop: Přicházejí nebývalé šance a příležitosti. Nepropásněte je

foto: Unsplash

Netušíte, co vám letošní podzim přinese? Tarotové karty vám napoví. Přinášíme velký tarotový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu.

Ať už na osud věříte či ne, tarokové karty nelžou. Mluví často v podobenstvích, ale jejich poselství bývá velmi výmluvné. Co předvídají pro každé znamení zvěrokruhu pro tento podzim? Smršť emocí, která nás zastihla na konci léta trochu nepřipravené, se konečně přežene. A abychom se mohli posunout, potřebujeme chvíli klidu, zastavit se, zamyslet a říct si, jak dál. V tom nám letošní podzim bude hodně nápomocný a jeho překvapivě klidná energie nás ovlivní na dlouhé týdny.

Váhy (23.9. až 23.10.) Princ disků: Prozření

Bez jasné vize se v životě neprosadíte. Neradi se ohlížíte zpět, ale právě teď je vhodná příležitost to udělat. Popřemýšlejte, zda jste někomu, byť nechtěně, neublížili a není čas to napravit. Láska je poutem vaší rodiny, ale konec podzimu přinese i možný konflikt, který by bylo dobré utlumit hned v počátku. Zkuste projevit pro jednou dostatek velkorysosti a nadhledu. Už jen ten pocit, že to jste schopni udělat, za to stojí. Nezadaným letošní říjnový úplněk (28.10.) s velkou pravděpodobností přivede do života někoho nového a mohlo být i hodně silné. Jen se neupínejte pouze na jednu možnost, ve hře jich tu je víc a až čas ukáže, která je ta pravá.

Štír (24.10. až 22.11.) Osmička mečů: Tvrdohlavost

Pokud už dlouho cítíte, že máte rezervy v sebevzdělávání, a hlavně v péči o sebe sama, teď je ta pravá chvíle vše dohnat. Změnu myšlení by mohla přinést i nějaká cesta, nebo alespoň plány na ni. V příštích týden se budete cítit dostatečně silní na to, abyste učinili i závažnější rozhodnutí ohledně práce či vztahů. Nebojte se tnout do živého, ta odvaha se vám rozhodně vyplatí. Stůjte si pevně za svým a dosáhnete všeho počet toužíte. Vaše odhodlání se vám vyplatí.

Střelec (23.11. až 21.12.) Milenci: Upřímnost

Vsaďte na otevřenost a bez obav se svěřte těm, které milujete. Pochopí vás a pomůžou vám. Vyhlížet můžete i radostnou zprávu ohledně zaměstnání, ale spíše by mohlo jít o novou lásku. To ovšem jen v případě, že jste singl. Zadaným myšlenky na nevěru přinesou jen kupu problémů navíc. Raději se soustřeďte na rodinu a vynahraďte svým blízkým dobu, kdy jste je zanedbávali. Otevřete svou mysl i srdce a očekávejte nečekané. Řítí se na vás štěstí silou komety.

Kozoroh (22.12. až 20.1.) Eso mečů: Rozhodnutí

Neváhejte tnout do živého. Situace si žádá odvahu a koncetraci. Vaší silnou stránkou je intuice a poslechnout ji, bude nejdůležitější úkol, který si pro vás podzim připravil. Pokud máte už dlouho pocit, že byste se měli něčeho vzdát a připravit tak ve svém životě místo pro něco, či někoho nového, poslechněte ho. Než to ale uděláte, dopřejte si klid a nechte myšlenky jen tak volně plynout. Ta správná odpověď přijde. Pokud studujete, dokážete lépe než jindy skloubit čas a chuť pokračovat dál. 

Vodnář (21.1. až 20.2.) Rytíř pohárů: Laskavost

Při jednání s lidmi se nenechávejte ovládnout zlostí a špatnou náladou. Raději se soustřeďte na pozitivní síly, které vychází z vašeho nitra. Povzbudí vás v konání dobra a přívětivosti. Občas to tak nevypadá, ale rodina a pevné vazby mezi nejbližšími je to, co vás drží nad vodou. Letošní podzim je čas, kdy bychom si to měli uvědomovat o něco více než po zbytek roku. A těm, které máme nejraději, to dát patřičně najevo. Jestliže se dokážete trochu zklidnit a najít si čas na popovídání, procházku či návštěvu blízkých, vrátí se vám to v podobě klidu na duši, jaký jste už dlouho nezažili.

Ryby (21.2. až 20.3.) Pětka disků: Nejistota

Poslední dobou o sobě hodně pochybujete, ale neměli byste. V nejbližší době vás překvapí povzbudivá zpráva, která by se mohla stát impulzem k větším změnám ve vašem životě. Však si to také zasloužíte, těch špatných bylo v poslední době víc než dost a je čas na ty dobré. Berte je jako světýlko na konci tunelu, Podzim vás zastihne v lepší náladě, než byste možná čekali. Důvodem bude i nějaké velmi vydařené setkání. S přáteli nebo mnohem pravděpodobněji s někým, po kom už dlouho toužíte.

Beran (21.3. až 20.4.) Dvojka mečů: Udobření

Neradi se ohlížíte zpět, ale tyto týdny jsou vhodnou příležitostí to udělat. Popřemýšlejte, zda jste někomu, byť nechtěně, neublížili a není čas to napravit. Láska je poutem vaší rodiny, ale konec podzimu přinese i možný konflikt, který by bylo dobré utlumit hned v počátku. Jinak hrozí, že se přelije až do dalších dnů. Zkuste projevit pro jednou dostatek velkorysosti a nadhledu. Už jen ten pocit, že to jste schopni udělat, za to stojí.

Býk (21.4. až 21. 5.) Šestka mečů: Optimismus

Nemáte to zrovna lehké. Tím, jak potřebujete mít život pod kontrolou a plný vrušení, si ho paradoxně komplikujete nejvíc. Tento podzim vám ale přinese skvělou šanci, udělat si v duši pořádek, který vám tak schází. Zejména ve vztazích by se mělo konečně vše vyjasnit. Spřízněná duše, která se kolem vás už točí velmi dlouhou dobu, dospěje k poznání, že bez vás by byl její život o hodně chudší a veškeré spory skončí sladkým smírem.

Blíženci (22.5. až 21.6) Hvězda: Naděje

Rychlé rozhodování je celkem vaší silnou stránkou, ale tentokrát vám to šlo skutečně hezky a udělali jste dobře. Viselo to ve vzduchu už příliš dlouho a uvidíte, že se vám teď hodně uleví a bude žít o hodně veseleji. Podzim si pro vás připravil i jedno velké překvapení, velmi pravděpodobně se bude týkat vaší kariéry, ale možná i vztahů, zejména v rodině. Zkrátka něco hodně důležitého, na čem vám záleží, se vyvine ve váš prospěch a vy z toho budete mít velkou radost.

Rak (22.6. až 22.7.) Devítka mečů: Osud

Nesplněné touhy, které vás už docela dlouho trápí by mohly dojít rozhřešení. Ale asi trochu jinak, než čekáte. Někdy je ale opravdu nejlepší se na vše podívat jinak. A pozměnit priority. Upnout se jen na jednu věc a přehlížet ostatní příležitosti je hrozně snadné a každý z nás k tomu občas sklouzne. Proto nám život občas pošle do života tu správnou chvíli, kdy si uvědomíme, že je třeba se posunout dál a nelpět na něčem, co nefunguje. 

Lev (23.7. až 22.8.) Pětka mečů: Smíření

Láska a přátelství jsou pro vás v životě nejdůležitější opory, na kterých vše stavíte. Vaše vlídná povaha vám nedovolí myslet příliš na sebe, hodně vám záleží na ostatních, jen byste to neměli dávat tolik najevo. Druzí to již berou jako samozřejmost, ale věřte, že kdybyste jim zmizeli z obzoru, byli by nešťastní. Jen vám to dost neříkají… Pracovitost a soustředěnost, s kterou se ženete za úspěchem, se vám obvykle vyplácí, teď by ale bylo dobré trochu zvolnit. Některé věci se vyřeší lépe, když tolik netlačíte na pilu, občas to zkuste.

Panna (23.8. až 22.9.) Slunce: Láska

Záležitosti, které se v uplynulých týdnech zdály neřešitelné, se pohnou kupředu, a tím správným směrem. Vám budou tento podzim hvězdy opravdu přát. Ve vztazích i v práci – tam, zdá se, ještě víc. Už je to na světě tak zařízené, že nic nepadá přímo do klína, ale o mnohé se musíme zasloužit. Vám ale nyní nastává kýžené období odměn. Ve hře je i obnovení zpřetrhaných vztahů, vy motýlky v břiše ještě rozhodně ucítíte. A dost možná velmi brzy!

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související