Největší nevěrníci podle horoskopu. Pro koho je nevěra jen hra a kdo vás nikdy nepodvede?

foto: Unsplash

Nevěra je součástí našich životů, ať chceme nebo ne. Někdo ji odsuzuje, jiný na ni hledí mnohem smířlivěji a další ani nerozlišuje, co je ještě nevinný flirt a co regulérní podvádění. O tom, jak se k tomu stavíme, do jisté míry rozhodují i naše vlastnosti, které nám osud nadělil podle znamení horoskopu. Jak na tom tedy jsme a na koho si dát největší pozor?

Poznáte, že vás podvádí? Každý z nás se projevuje odlišně a nevěra pro něj znamená něco jiného. Mnohé napoví jeho či její znamení zvěrokruhu, protože některé charakteristické vlastnosti nezměníte.

Takže, jak na tom jednotlivá znamení podle horoskopu s podváděním vlastně jsou? Koho nevěra sžírá a kdo ji bere jen jako příjemnou součást života?

Beran (21.3. až 20.4.)

Kdo jednou podvedl, udělá to velmi pravděpodobně zase, což u Beranů platí dvojnásob. Jakmile tuhle lákavou bylinku ochutnají, chtějí zas a zas. Takže pokud o svém partnerovi, narozeném v tomto znamení, víte, že svou bývalou podváděl, zpozorněte. Šance, že to udělá i vám, je docela vysoká. Naopak ženy narozené v Beranu se do žádných avantýr obvykle neženou. Bývají plně soustředěné jen na jednoho partnera. A když podvedou, okamžitě pálí mosty nebo se alespoň hned přiznají. A pozor, samy nevěru absolutně neodpouštění, je pro ně vždy zradou.

Býk (21.4. až 21.5.)

Smyslný a upřímný Býk nemá nevěru rád. Respektive u druhých ji odsuzuje, sám ale klidně podvede ani nemrkne. Ovšem jen v případě, že doma není ohledně sexu tak úplně spokojený, což se děje celkem často. Zejména muži Býci bývají často záletníci, ale svou ženu opouští jen velmi zřídka. Smysl pro rodinu je u nich silnější. S láskou si úlet nikdy nespletou. Býci ovšem neumějí moc lhát, respektive lžou neradi, takže skrývat další vztah je pro těžké. Když žena narozená ve znamení Býka svého partnera podvede, často se rychle zamiluje a má tendenci ze stávajícího vztahu odcházet. Skrývat své city moc neumí, ale na druhou stranu bývá hrdá a miluje nezávislost, takže pokud jí partner dá dost volnosti, bývá věrná.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Blíženci mají k nevěře velmi ambivalentní vztah. Dokáží být velmi žárliví, ale nikdy za žádných okolností by to nepřiznali. Na to jsou příliš hrdí. Když se jim naskytne příležitost, klidně se nechají k flirtu zlákat, ale druhý den by na to nejraději zapomněli. A také to tak dělají. Nepodvádí dlouhodobě, ale spíše nárazově a nic to pro ně neznamená. Blíženci jsou také velcí tajnůstkáři, takže to na ně málokdy praskne, na to jsou příliš opatrní. Nachytat je při nevěře je téměř nemožné, nepoznáte to na nich. Ovšem pokud někdo podvede je, neodpouští. Cítí se zrazení a bývá to pro ně pádný důvod k okamžitému rozchodu.

Rak (22.6. až 22.7.)

Věrný Rak téměř nepodvádí. A když, tak se spíše uchyluje jen ke slovním flirtům, sextingu nebo úletům na jednu noc, kterých pak stejně ještě dlouho lituje. Raka nevěra láká jen jako rozptýlení z každodenní nudy, ale ve skutečnosti vlastně nechce podvádět, jen si to rád představuje. To platí i pro ženy narozené v tomto znamení. Sex je pro ně hodně důležitý, ale zásadně staví kvalitu nad kvantitu a mají ho vždy spojený s city. Když někdo podvede je, berou to jako životní tragédii, ze které se jen těžko dostávají. Podvést Račici si tedy dvakrát rozmyslete, nikdy vám to nezapomene.

Lev (23.7. až 22.8.)

Tělesná láska je pro Lvy i Lvice jen jistou formou pozdravu, nepřikládají jí až takový význam. Milují se rádi a pokud někdy ujedou s někým jiným, nijak zvlášť si to nevyčítají. Když někdo podvede je, jsou spíše zmatení, jak je možné, že se to stalo právě jim. Sami sebe totiž považují za skvělé milence a milenky a nechápou, jak mohl jejich partner chtít někoho jiného. V sexu jsou velmi hraví, takže když narazí na stejně založeného partnera, mají k nevěře vždy velmi blízko. Dokáží ji u druhých dokonce i odpustit a přenést se přes ni. V jejich hodnotovém žebříčku není věrnost zrovna na prvním místě, mají často jiné priority.

Panna (23.8. až 22.9.)

O Pannách se často tvrdí, že jsou velmi věrné, ale není to tak docela pravda. Spíše si jen tak někoho nepustí k tělu, ale když se jim někdo opravdu líbí a přitahuje je, příliš neváhají. Panny jsou velmi smyslné, ač to nedávají nijak najevo. A kdo tuhle jejich skořápku odhodí, bývá velmi mile překvapen. Na partnera mívají Panny vysoké nároky a patří k nim i věrnost. Samy ale klidně uklouznou, jen si velmi pečlivě vybírají s kým. Zejména ty narozené v září. Nevěru na Panně prakticky nemáte šanci poznat. Je velmi tajnůstkářská a absolutně diskrétní, což z ní činí ideální milenku. Muži Panny příliš nevěrní nebývají, raději mají své jisté a přijde jim to jako zbytečné riskování, které ani nestojí za to.Váhy (23.9. až 23.10.)

Mám nebo nemám? I v tomhle to mají Váhy opravdu těžké. Než se k něčemu rozhoupou, zvažují vše šestkrát a díky své bohaté fantazii si i přehrají všechny možné scénáře. A pak raději neudělají nic. Nemají rády konflikty, proto se jim vyhýbají a opravdu se bojí jakékoli konfrontace. Líbí se jim flirtovat, ale málokdy to nechají zajít dál. Ke skutečné nevěře se Váhy uchylují jen v případě, že jsou ve stávajícím vztahu nešťastné, nenaplněné a nespokojené. Se skrýváním si velkou hlavu nedělají. Pokud na ně udeříte, pravděpodobně nejdřív vše zapřou, ale dlouho lhát nevydrží a raději jdou s pravdou ven. Ne kvůli vám, ale kvůli sobě. Vlastně se potřebují pochlubit co udělaly, cítí se pak o hodně líp.

Štír (24.10. až 22.11.)

Když Štír nevolá a nepíše, pak má zaručeně jinou, na to vezměte jed. Dokud jste pro něj ta jediná, snese vám modré z nebe a nevěra je pro něj tabu. Ve chvíli, kdy ztratí zájem, začne se chovat hodně odtažitě. Štíři nejsou klasičtí nevěrníci, krátkodobé flirty skrývají, ale vlastně se k nim uchylují jen málokdy. Někteří ale rádi udržují paralelní vztahy bez fyzických kontaktů, jen je těší, že o ně někdo jiný jeví zájem a baví je to skrývat. Při odhalení vám ale zcela určitě budou tvrdit, že vůbec o nic nešlo. A taky jsou o tom přesvědčení. Pokud někdo podvede je, nesou to velmi těžce, zejména muži narození v listopadu. Žena Štír dokáže odpustit, ale zadarmo to nebude, na to se připravte.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Pokud někde na večírku narazíte na Střelce, a zajiskří to mezi vámi, velmi pravděpodobně dostanete zcela konkrétní nabídku. Toto znamení je pověstné tím, že jde přímo na věc a moc okolků kolem toho nenadělá. Jednorázové flirty mají Střelci docela rádi, jsou pro ně únikem z každodenní šedé rutiny, ale k dlouhodobému podvádění se moc často neuchylují. Je pro ně hodně důležité mínění ostatních, takže než by si o nich někdo špital něco negativního, raději mu k tomu nedají záminku. Střelkyně si také rády vyhodí z kopýtka, pomyšlení, že mají milence jim zvedá sebevědomí a hřeje na duši. Zásadně ale udělají vše, aby se nevěra neprovalila a zapřou vám i nos mezi očima.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Hledáte naprosto spolehlivého partnera? Pak si najděte Kozoroha. Opravdu neradi podvádějí, přijde jim to hloupé a zbytečné. Sami by nevěru neodpustili, zejména muži Kozorozi jsou v tomto hodně zásadoví. Mají rádi přehled, proto bývají leckdy i docela žárliví, ale velmi skrytě, navenek nedají nic najevo. Podezření je svírá jako balvan a neumí s tím nic udělat. Kozorožky jsou na tom o něco lépe, často je ani nenapadne, že by jim partner mohl být nevěrný, protože samy o tom vůbec nepřemýšlí. Když si někoho vyberou, je to pro ně závazek na celý život. K nevěře se uchylují pouze v případě, že jsou ve vztahu velmi nespokojené, nebo někdo podvádí je. Pak si řeknou, že nemají co ztratit.Vodnář (21.1. až 20.2.)

S Vodnářem není život právě lehký. Na jednu stranu je velmi schopný, inteligentní a pracovitý, takže se s ním budete mít pravděpodobně dobře, ale také si rád užívá. Miluje drahé oblečení, luxusní doplňky a krásné ženě nikdy neřekne ne. Mnoho Vodnářů udržuje další vztahy, milenka je pro něco jako doplněk v úspěšné kariéře. Telefon mu proto raději nikdy nekontrolujte. Z manželství totiž odcházejí jen když jsou k tomu donuceni, měnit status quo se jim nikdy nechce. Vodnářky se také rády baví a flirtují, ale dávají si dobrý pozor, aby jim nevěra nějakým způsobem neuškodila. Hranice, které nechtějí překročit, si velmi pečlivě hlídají. Před svým partnerem vše důsledně tají a lhát umějí, to mi věřte.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Ryby velmi láká odhalovat tajemství a přicházet věcem na kloub, takže pokud mají podezření, že je podvádíte, odhalí vás. Dříve či později na to určitě přijdou. Nevěra je pro ně selhání a samy se k ní uchylují jen ve chvíli, kdy poznají někoho, o kom jsou přesvědčení, že s ním budou šťastnější. Pak také ze stávajícího vztahu většinou rychle odcházejí. Dlouhodobý paralelní vztah je pro ně téměř nemyslitelný. A ani krátkodobé úlety nikterak nevyhledávají. A pokud na to dojde, je to spíše vždy náhoda. Máte-li doma muže Rybu, stačí si ho hýčkat a myšlenky na flirt či podvádění mu ani nepřijdou na mysl.

Zdroj: romantific.com, hernorm.com, daily-horoscope.us

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související