HALLE BERRY: „S muži jsem nikdy problémy neměla!”

„To spíš oni se mnou,” vzkázala herečka fanouškům.
foto: Instagram Halle Berry

Těžko říct, zda je to stále větší oblíbeností i dostupností sociálních sítí nebo nudou v lockdownu. Možná obojím. Každopádně jsme svědky zajímavého fenoménu, který v poslední době nabírá na obrátkách.

Máte chuť se svou oblíbenou filmovou star probrat názor na chlapy, který krém má ráda či co měla včera k večeři? Žádný problém, stačí zapnout telefon. Mnohé jsou dnes velmi otevřené. Jako Halle Berry…

Slovní přestřelka s hvězdou

Dříve nedostižné hollywoodské hvězdy s velkou chutí debatují se svými fanoušky na sociálních sítích a klidně se s nimi i pohádají, nebo je odpálkují… Přesně tak, jak to nedávno předvedla i Halle Berry. Kráska z bondovky zveřejnila na svém Instagramu zajímavý post: „Women don’t owe you sh*t.” (Ženy vám nic nedluží). Jak to myslela, je zřejmé. A strhla se mela. Zatímco ženy jí posílaly jednoho tleskajícího smajlíka za druhým, muži měli potřebu se bránit. „Říká žena, která si nedokáže udržet muže,” napsal jeden. Berry odpověděla obratem: „Špatného rozhodně ne…” Další komentář také cílil na nejslabší místa. „Ježíši Halle, měla jsi v životě nějaké problémy s muži?” Odpověď na sebe také nedala dlouho čekat: „Ne, oni měli problémy se mnou…” Trefa! Později ještě dodala: „Žádný muž se o mě nikdy nemusel starat…. Nikdy!”

foto: Instagram Halle Berry

Pestrý milostný život

Pravdou je, že Halle Berry měla několik zásadních vztahů. V letech 1993 až 1997 byla vdaná za baseballistu Davida Justice. Po druhé se vdala za Erica Beneta v roce 2001 a oficiálně rozvedení jsou od roku 2005. Své první dítě, dceru Nahlu měla s modelem Gabrielem Aubrym v roce 2008, o dva roky později se ale pár rozešel. Poté několik let randila s Olivierem Martinezem, vzali se v roce 2013 a později téhož roku se jim narodil syn Maceo Robert. To už bylo Halle 47 let. Ovšem ani tento vztah nevydržel, a už za dva roky pár oznámil, že se rozvádí.

foto: Instagram Halle Berry

Kariéra jako na houpačce

Halle Berry se v roce 2002 zapsala do historie jako první Afroameričanka, která získala Oscara za nejlepší ženskou roli ve filmu „Monster’s Ball“. Od té doby se jí ale nedařilo tak, jak by se dalo očekávat. Jak se v loňském roce svěřila magazínu Variety, věřila, že po takém úspěchu přijdou další skvělé scénáře a přední režiséři ji budou bušit na dveře…. Ale nestalo se. „Vlastně to celé bylo mnohem těžší,” přiznala. „Říká se tomu oscarová kletba.”

foto: Instagram Halle Barry

Příležitosti ale samozřejmě dostala. Objevila se například v senzačních franšízách jako „X-Men“ a „John Wick.“ A říká, že nikdy nepřestala bojovat o skvělé role a snít o těch nejlepších. Jestli to tak má i s muži, se jí můžete zeptat sami. Stačí otevřít Instagram…


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související