Horoskop hvězd: Prolomí Paris Hilton prokletí Vodnářek?

foto: Netflix

Je lepší být šťastná nebo bohatá? Zdá se, že profesionální celebrita Paris Hilton by konečně mohla mít všechno. Jenže hvězdy jí přisoudily trochu komplikovanější osud. Vodnářky nemívají štěstí v lásce zrovna automaticky… Přiřadí se k plejádě těch, které se jí pro svou hrdost a nezávislost zřeknou?

Je to pět měsíců, co se dědička hotelového impéria Hilton konečně provdala. Velkolepé oslavy trvaly celé tři dny, a Paris svatební obřad označila, jako „nejdůležitější okamžik svého života“. Zdá se, že po zástupu mužů, kteří se o ni kdy ucházeli, si podnikatel Carter Reum může gratulovat. Můžeme však Paris, rozené „Vodnářce“, skutečně věřit, že v manželství vydrží? Co přesně spojuje drtivou většinu žen, narozených v astrologickém znamení Vodnáře a proč jim rodinné štěstí zrovna nepadá do klína?  

 

Jaké jsou Vodnářky?

Často umělecky nadané, kreativní a rády žijí ve vlastním světě fantazií. Přesto dovedou být velmi realistické. Zvlášť v okamžiku, kdy kdokoli brzdí jejich svobodomyslnou povahu a přirozenou chuť, „dělat si věci po svém“. A je úplně jedno, jestli hovoříme o movitých dědičkách či obyčejných ženách, které vídáme denně v MHD, celebritách či vědkyních. Žena Vodnář je od narození inteligentní a více, než kterékoliv jiné znamení, ctí svobodu. Nejen pro sebe, ale i pro druhé. Neubližuje, nepomlouvá a řídí se myšlenkou „žít a nechat žít“. Na druhou stranu jí svobodomyslnost přináší nejeden problém. Největším z nich, bývá partnerský a manželský život. Ať už po něm tyto ženy touží anebo jen zkouší, kam vztah dojde, jen v mizivém procentu naleznou klid a štěstí. Posuďte samy…

Miliardářka Paris a její „stovka“

Již zmíněná členka slavného rodu Hilton, se o vztah pokoušela opakovaně. Za „vážný“ byl označován její poměr s řeckým rejdařem Parisem Latsisem, ale i modelem Riverem Viiperim nebo Rickem Solomonem. Poměrně nadějně působila v dvojici s hercem Chrisem Zylkou nebo hudebníkem Benjim Maddenem, s nímž navštívila v roce 2008 i Prahu. Nakonec však z románků vždy sešlo. Paris mezi tím vystřídala spoustu dalších vztahů. Bulvární novináři si dali tu práci, spočítali je a došli k jen těžko uvěřitelnému číslu sto.

Hlavním důvodem, proč se blond hvězdička prý nedovedla nikdy usadit, bylo, že od dětství toužila po skutečném princi „z pohádky“, se kterým si bude do detailu rozumět. K pomyslnému cíli došel až podnikatel Carter Reum, s nímž si prý svobodomyslná Paris dokonale rozumí. Ovšem jak jim to bude klapat, až nadšení z pohádkové svatby opadne, je skutečně ve hvězdách. Pomoci by mohlo, že manželé na sobě nejsou finančně závislí a jediné, co je tudíž může spojovat, je skutečná láska. A nebo taky ne…

Oceňovaná Aniston ctí nezávislost

Že nezávislost je pro Vodnáře hodně důležitá, potvrzuje i životní příběh držitelky Zlatého Glóbu a ceny Primetime Emmy Jennifer Aniston. Patří mezi nejlépe placené herečky a v životě se jí, zdá se, daří, nač se podívá. Dokonce ani na nezájem mužů si nemůže stěžovat. Přesto je pro ni podle všeho trvalý manželský či partnerský vztah problém. Podobně jako Paris vystřídala řadu partnerů, dokonce se i dvakrát vdala. Poprvé si stoupla před oltář s hercem Bradem Pittem, podruhé s Justinem Therouxem. Přesto ani jeden vztah dlouho nevydržel a sama Aniston tisku nakonec bez přetvářky potvrdila, že zkrátka nedokáže být v životě nikým a ničím svazována, proto dává raději přednost single životu. Populární představitelka Rachel Green z Přátel, rovněž nikdy nezaložila rodinu a zůstala tak i jednou z často zmiňovaných bezdětných amerických celebrit současnosti.

Velká rodina, velké trable…

Zajímavý je i příběh, dnes sedmasedmdesátileté herecké legendy „Vodnářky“ Mii Farrow. Půvabná tvář, která je ve starých snímcích nejčastěji k vidění vedle charismatického Woodyho Allena, byla nějakou dobu i jeho spokojenou partnerkou. Přesto vztah nevydržel. Vytrácela se jiskra a nakonec jej poznamenal zejména skandál, kdy si měl Allen tajně začít románek s jednou z jejich adoptivních dcer. To slavnou herečku položilo, a posléze již natrvalo dala přednost single životu. Po dvou nevydařených manželstvích, které ještě před vztahem s Allenem absolvovala, (Frank Sinatra a André Previn), se možná už není čemu divit.

Česko-slovenské Vodnářky

Snadný partnerský život ovšem neprovází ani tuzemské Vodnářky. Single životu dává přednost například charismatická slovenská herečka, hvězda seriálu Panelák a porotkyně soutěže Československo má talent Diana Mórová. Jediného syna Quida přivedla na svět spolu s partnerem Jurajem Mokrým, s nímž však pobývala ve vztahu jen necelých šest let. Poté se pár rozešel, a Diana se až dodnes soustředila především na divadlo a seriálové herectví.

Obdobou osudů slavných amerických hvězd současnosti byl i život české prvorepublikové herečky – „Vodnářky“ Adiny Mandlové. Ta kromě talentu, oplývala také schopností žít plně ve vlastním světě, do něhož jí nesměl nikdo zasahovat. Po mužích rozhodně toužila, ale už méně po závazcích. Krátce po šestnáctých narozeninách potratila dítě, které mělo vzejít z nerozvážného vztahu s podobně starým studentem. Ačkoliv prožila otřes, od mužů ji neodradil. Několik let randila se svým objevitelem, hercem Hugem Haasem, později s Fredem Schneiderem – Svítilem. Později se provdala za malíře Zdeňka Tůmu, který ovšem spáchal sebevraždu. A aby se dostala po válce do Anglie, uzavřela další, tentokráte formální sňatek s Josefem Kočvárkem. V Anglii zkoušela štěstí i v krátkém epizodním manželství s movitým boháčem Geoffreyim, až nakonec zakotvila ve víceméně formálním svazku s módním návrhářem Benem Pearsonem, který byl homosexuál. Nakonec byla ráda, že nezůstala na stará kolena úplně sama.

Zdroj: www.popsugar.co.uk, www.horoscope.com, wikipedia.com, Linda Goodman: Sluneční znameníLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související