Jennifer Aniston: Nastal čas být zas víc blond……

Svěží jarní look si žádá světlé barvy
foto: Instagram Jennifer Aniston

Přemýšlíte o změně? Možná nazrál ten pravý čas na jinou barvu vlasů. Třeba i na tu, na kterou jste ve víru experimentů tak trochu zapomněli. A přitom se v ní cítíte nejlíp. Jako Jennifer Aniston.

Hvězda seriálu The Morning Show, který běží na Apple TV Jennifer Aniston, vlétne do jeho druhé řady, která se právě natáčí, s výrazně osvěženým lookem. Jak se svolením svého dlouholetého kadeřníka Chrise McMillana včera předvedla na svém Instagramu, vrací se ke své oblíbené světlé blond. Vlasy má nyní evidentně promelírované studenými odstíny a nutno přiznat, že jí moc sluší. Je to poměrně velká změna oproti první řadě zmíněné seriálu, kde jsme ji mohli vídat v tmavším odstínu. V tohle je to ale mnohem více ona. A také se prý tak i cítí.

foto: Instagram Jennifer Aniston

„Jsme zpátky,” napsala k příspěvku. Že tím myslí hlavně přípravu druhé řady seriálu, potvrdila i její kolegyně Reese Witherspoon, když připsala: „ANO jsme!!”

foto: Instagram Jennifer Aniston

Je ale také možné, že nová barva Jennifer souvisí i s připravovaným pokračováním seriálu Přátelé na HBO Max, kde nebudou chybět Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, a David Schwimmer.

Jennifer už v minulosti prošla mnoha proměnami. Doslova legendou se stal její účes v seriálů Přátelé. Miliony žen pak chodily s jejím obrázkem za svými kadeřníky a chtěly totéž – dokonale sestříhané, bohaté vlasy (délka se v průběhu natáčení měnila) s melírem v medově zlatavém odstínu.

Léta pokusů a omylů

Jennifer Aniston ale také v minulosti se svými vlasy hodně experimentovala. V 80. letech byla ještě brunetka, což je, možná pro mnohé překvapivě, její přirozená barva. Pak v roce 1995 přišla éra Rachel. kdy ji ostříhali a promelírovali. Autorem toho původního legendárního účesu byl stylista Chris McMillan. Mimochodem v roce 2011 Jennifer o tom účesu prohlásila, že to byl nejošklivější účes, jaký kdy viděla. Inu časy a vkus se mění…

V roce 1998, kdy začala randit s Bradem Pittem, nosila rozvolněné plážové vlny, po svatbě v roce 2000 se ale nejčastěji ukazovala s naprosto rovnými vlasy – výrazně zesvětlenými. Krátce na to se ale nechala ostříhat (kratší bob ke krku ji mimochodem moc slušel a výrazně ji omladil). Pak už jen v průběhu let střídala různé typy vln s rovnými vlasy a odlišné odstíny – tmavě platinové přes světlejší až po tóny klasické blond. A teď po padesátce tedy znovu vsadila na světlé, ale překvapivě zcela studené až stříbřité odstíny.

foto: Instagram Jennifer Aniston

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související