Přátelé vzpomínají na zesnulého Matthewa Perryho: Zůstaneš navždy v našich srdcích!

foto: HBO

Jsou to už bezmála tři týdny, co za stále nejasných okolností zemřel herec Matthew Perry, který se proslavil především rolí Chandlera v legendárním seriálu Přátelé. Jeho kamarádi a kolegové ze seriálu byli zprávou o jeho smrti tak zdrcení, že se k ní vyjádřili až teprve nyní.

Matthew Perry byl nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles 28. října. Utopil se ve vířivce, ale okolnosti jeho smrti jsou stále předmětem šetření. Bezprostředně po zprávě o jeho nečekaném skonu ve věku 54 let se ostatní kolegové ze seriálu vyjádřili jen stručným společným prohlášením. Aniston, Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow a David Schwimmer – napsali o svém kamarádovi jen toto: „Ztrátou Matthewa jsme všichni naprosto zdrceni. Byli jsme víc než jen kolegové. Byli jsme rodina. Je toho tolik co říct, ale právě teď potřebujeme čas, abychom zpracovali tuto nedozírnou ztrátu,“ uvedli.

Přátelé se loučí a posílají dojemné vzkazy

Jako jeden z prvních se po dvou týdnech pak na sociální síti ke kamarádově skonu vyjádřil Matt LeBlanc, který v seriálu ztvárnil sukničkáře Joeyho Tribbianiho. „Matthewe, loučím se s tebou s těžkým srdcem. Časy, které jsme společně prožili, byly těmi nejlepšími v mém životě. Byla pro mě čest hrát po tvém boku a nazývat tě přítelem. Vždycky se usměju, když si na tebe vzpomenu, a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy. Roztáhni křídla a leť, brácho, konečně jsi volný. Mám tě rád,“ napsal na Instagramu LeBlanc.

Vzpomínka Moniky i Phoebe

Hned den na to se přidala Courteney Cox, neboli Monika, která s Chandlerem vytvořila v seriálu ikonický pár. „Jsem tak vděčná za každou chvíli, kterou jsem s tebou prožila, Matty, a chybíš mi každý den,“ napsala. „Když s někým spolupracujete tak úzce jako já s Matthewem, jsou tisíce momentů, o které bych se rád podělila. Byl tak zábavný a milý,“ vzpomíná. Podobně se vyjádřila i herečka Lisa Kudrow, která ztvárnila ztřeštěnou a energickou Phoebe Bufet. „Děkuji ti za to, jak jsi mě dokázal vždy rozesmát, až mi tekly slzy. Díky za všechen čas, který jsem s tebou mohla prožít,“ napsala herečka na Instagramu.Emotivní Jennifer Aniston

Hodně srdceryvný příspěvek přidala i jeho blízká kamarádka Jennifer Aniston. „To, že jsem se musela s Mattym rozloučit, byla šílená vlna emocí, kterou jsem nikdy předtím nezažila,“ napsala. „Všichni zažíváme v určitém okamžiku svého života ztrátu. Života nebo lásky. Být schopen v tomto zármutku zůstat, vám umožní cítit okamžiky radosti a vděčnosti za to, že jste někoho tak hluboce milovali. A my jsme ho hluboce milovali. Byl součástí naší DNA. Vždy nás bylo 6, ” vyjádřila se herečka.

S dojemným vzkazem se pak přidal i David Schwimmer, neboli seriálový Ross. „Měl jsi obrovské srdce. Natolik velké, že jsme mohli z naší party vytvořit skutečnou rodinu,“ napsal a přidal jejich společnou fotku ze seriálu. „Vyvolává ve mně úsměv i bolest,“ dodal.

Zdroj: www.glamour.com, www.people.com,

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související