Sexy víc než kdy jindy. Lucie Vondráčková se svlékla v novém klipu

foto: Sony

V pořadí již šestnáctá deska Lucie Vondráčková byla slavnostně pokřtěna v casinu Kajot Intacto Diamond Zlatníky. Kmotry se stali Janek Ledecký, Dalibor Janda a El Nino. Album vychází v EP podobě s osmi písničkami. V září pak vyjde fyzicky na CD nosiči a bude na něm minimálně osm dalších skladeb.

Lucie Vondráčková pokřtila první klip z alba Letokruhy, nazvaný Šance. Bude mít premiéru 21. května v 18 hodin na youtube. Během večera zpěvačka vystoupila i s dalšími třemi písničkami z nového alba. Zazněly dva duety – Dnem i tmou s rapperem El Ninem a Keď nie si tu s Petrem Bažíkem, výhercem X Factoru. A ještě píseň Pelikán, kterou Lucie Vondráčková nazpívala sama.  Na křtu také zahrály kapely Izabel a Raego

foto: SUPER MEDIA

Luce Vondráčková a její Šance

„Tato deska je pro mě výjimečná, a to hned z několika důvodů. Hodně jsem se na ní podílela textově a dokonce jsem několikrát musela vystoupit ze své komfortní zóny. Hostují na ní skvělí machři jako El Nino nebo Majself. Je odvážná, dospělá a nadupaná silnými příběhy,“ říká o svém albu Lucie Vondráčková, která v prvním klipu Šance dokonce odhodila svršky i stud.

Jedním z kmotrů se stal i slavný zpěvák Janek Ledecký, který na zpěvačku pěl upřímnou ódu. „Lucka má v hlase odjakživa specifickou barvu, která mě hodně baví. Moc jsem ji chtěl obsadit do Hamleta, kde by byla skvělou Ofélií, což nakonec bohužel nevyšlo. Natočili jsme spolu ale báječný duet, jmenuje se Ve jménu lásky. Když nastoupila do muzikálu Vánoční zázrak, měl jsem z toho sám druhé Vánoce. Podle všech byla úžasná, což jsem čekal. Bohužel kvůli vytíženosti jsem její vystoupení nestihl, takže se těším, že to letos vyjde,“ řekl na křtu nadšený Ledecký.

Od holky z Marmelády až ke krásce s Letokruhy

O tom, že zpěvačka věkem zraje i pracovně, svědčí i fakt, že se s ní chce propojit čím dál víc tvůrců. „Lucka skutečně dozrála a vše, co aktuálně dělá, bych klidně srovnal s moderním světovým popem. Dřív jsem její práci vnímal spíš jako českou klasiku, ale teď začíná hodně experimentovat, a nebojí se trendu ani rapu. Za sebe tleskám a určitě by v tom měla pořád pokračovat. Tohle ji rozhodně sedne,“ zhodnotil zpěvaččinu práci slavný rapper El Nino.

Moderátorem večera byl herec Petr Rychlý. Ten si posteskl, že se s Vondráčkovou nikdy pracovně před kamerou nepotkal, ale rozhodně její práci vnímá, a obdivuje její široký záběr. „S Luckou jsem se bohužel profesně míjel, ať už jde o divadlo nebo televizi. Dokonce jsme se minuli i v dabingu úžasné trilogie Hotel Transylvánie, kde já daboval jejího tatínka Draculu a ona dceru Mavis. Obdivuji její široký záběr od herectví až ke zpěvu. Přeji novému albu Letokruhy, ať všem udělá pohodu a radost. A jak znám Lucku, už se těším na další,“ uzavřel Rychlý.

Music video by LUCIE VONDRÁČKOVÁ

Hudba: Tomi Popovič 
Text: Vojta Drahokoupil, Lucie Vondráčková 
Hudební produkce: Tomi Popovič 
Vokály: NIA 
Mix, Master, Sound design: Fillipian 
Scénář a režie: Marie Grossu 
Kamera a střih: František Menšík 
Make-up: Kamila Klečková 
Produkce: Gross Pixels 
Speciální poděkování: Chateau Trnová
Hudební vydavatelství: SUPER MEDIA, s.r.o.

zdroj: SUPER MEDIA

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související