Hip, hip, hurá! Legendární seriál PŘÁTELÉ se dočká pokračování

Speciál seriálu Přátelé s původními herci se bude točit v březnu příštího roku.
Friends Přátelé
foto: NBC

Již několikrát se hovořilo o tom, že se jeden z neoblíbenějších seriálů vůbec dočká dalšího dílu. Naposledy mělo dojít k natáčení začátkem letošního roku. Ovšem kvůli pandemii se plány stáhly. Jeden z herců původní sestavy Matthew Perry (Chandler) nyní na svém Twitteru oznámil, že se speciál pro HBO Max bude natáčet v březnu 2021.

„Přátelé se opět setkají začátkem března. Vypadá to, že nás čeká rušný rok. A tak se mi to líbí!“ … Napsal na Twitteru Matthew. Sociální síť Přátel zatím konkrétní informace nezveřejnila, ale v kontaktu s fanoušky jsou stále. Naposledy jim popřáli k blížícímu se dni díkůvzdání.

Jak bude natáčení, které zpozdila pandemie, přesně vypadat a kdy přesně začne, se ještě řeší. Každopádně se mluví o jaře. Podle všech předpokladů se bude natáčet se všemi herci na místě, kde se seriál původně vyráběl, což je studio Warner Bros. v Burbanku. „V HBO Max jsou všichni velmi trpěliví a vstřícní,“ uvedla již v minulosti herečka Lisa Kudrowová.

Nejpopulárnější seriál na světě Přátelé (Friends), o partě kamarádů, žijících v Greenwich Village v New Yorku, měl premiéru na stanici NBC 22. září 1994. V hlavních rolích v něm hráli David Schwimmer (Ross Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Matt LeBlance (Joey Tribbiani), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay) a Matthew Perry (Chandler Bing). Natočeno bylo 10 řad a celkem 236 dílů. Poslední díl byl premiérově odvysílán 6. května 2004.

Seriál byl vysílán ve více než sto zemích a stále se umisťuje na vysokých příčkách sledovanosti. V jednotlivých episodách se objevila i řada celebrit ve vedlejších rolích (např. Brad PittJulia RobertsGeorge ClooneyJean-Claude Van DammeDanny DeVitoBruce WillisCharlie Sheen a mnozí další). Závěrečná epizoda seriálu se stala čtvrtým nejsledovanějším seriálovým finále v USA, po MASHCheers a Seinfeldovi. Vidělo ji 52,5 milionu Američanů. Během deseti let získal seriál 7 cen EmmyZlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací. Úvodní píseň „I’ll Be There for You“ pochází od skupiny The Rembrandts.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související