Svatba jako z pohádky: Paris Hilton se vdala…

Ve čtyřiceti letech, ale přece!
foto: Bontonfilm

Nejslavnější profesionální celebrita, která by si do kolonky povolání mohla zapsat „dědička“ se konečně dočkala a o víkendu uslyšela svatební zvony. K mnoha šatům, které si stihla za dobu tří dnů trvajících oslav převléci, měla na svatbě i plejádu hvězdných hostů.

Mezi hosty nechyběla například další slavná celebrita Kim Kardashian, která si s sebou vzala i štáb své reality show Keeping Up With the Kardashians (Držte krok s Kardashians). Sama Paris si akci detailně zaznamenávala a záběry chce použít do vlastního pořadu Paris In Love. Ten má mapovat její cestu od svobodné ženy k vdané paní.

Šaty jako pro princeznu nesměly chybět

Mimo desatero šatů, které si Paris nechala ušít na míru, dostala od svého milého, podnikatele Cartera Millikena Reumy snubní prstýnek za v přepočtu 44,3 milionů korun. Jako hudební vystoupení si zvolila svou nejlepší kamarádku Britney Spears.

foto: Instagram Paris Hilton

„Moje ‚navždy‘ začíná dnes.“ Těmito slovy odhalila Paris kus svých šatů se závojem. Portrét od fotografa Josého Villy sdílela na sociální síti a krátce na to ukázala šaty celé. „Už jako malá holka jsem snila o své pohádkové svatbě. Snila jsem o tom, že budu v úžasných šatech, které budou krásné, nadčasové a šik. Snila jsem o tom, že si vezmu muže, který byl mým nejlepším přítelem a měl nejsladší a nejlaskavější srdce. Milovala jsem princeznu Grace Kelly. Byla tak elegantní a ikonická. Věděla jsem, že až půjdu uličkou k oltáři, chci být jako ona. Můj svatební den mi připadal jako čistá magie. Bylo tam všechno, co jsem si v duchu představovala. Moje neuvěřitelná róba @OscarDeLaRenta mě proměnila v nevěstu, jakou jsem chtěla být. Bylo to jako z pohádky. Sny se plní. Více o mém svatební dnu na ParisHilton.com,“ napsala k fotografii.

foto: Instagram Paris Hilton

Oslava ve velkém

Poté následovala party v zábavním parku, který nesl název Paris World. Tam Paris dorazila v doprovodu svého novomanžela a byli dokonale sladěni. Zatímco on měl na sobě tmavě modrou teplákovku s růžovými prvky, ona oblékla křiklavé, neonově růžové šaty poseté třpytkami. Zaujaly především asymetrickým střihem – zatímco vzadu splývaly až na zem, vpředu byly hodně krátké. Outfit pak doplnila růžovými botkami na obří platformě, růžovým závojem a růžovými brýlemi ve tvaru srdíček.

foto: Instagram Paris Hilton

Bude matkou?

Paris tedy už není jen bohatá, ale i vdaná. Jediné, co ji ke štěstí chybí, jsou děti. Dědička hotelového impéria se svěřila, že se nemůže dočkat, až bude matkou. „Mluvila jsem o tom s Kim, představila mi svého doktora a hodně mě inspirovala,“ řekla v rozhovoru pro Sunday Times s tím, že touží po dvojčatech „Chci chlapce a holku, protože pak to máte z krku najednou. Už teď jsem posedlá tím, jak je budu oblékat,“ dodala s tím, že dcera by se měla jmenovat London. Jméno chlapce zatím ještě nemá vymyšlené. Zmrazení vajíček již delší dobu vřele doporučuje všem svobodným ženám.

foto: Instagram Paris Hilton

Slavná a bohatá dědička Paris

Paris Whitney Hilton se narodila 17. února 1981 v New Yorku jako nejstarší ze čtyř dětí Richarda Hiltona, vnuka zakladatele hotelového impéria Conrada Hiltona. Když Conrad Hilton v roce 1979 zemřel, nic svým dětem ze svého pohádkového jmění neodkázal, ale jeho syn Barron Hilton jej o devět let později úspěšně vysoudil. Podle magazínu Forbes se dnes majetek klanu Hiltonových pohybuje někde okolo miliardy dolarů. Paris by měla zdědit něco přes 50 milionů.

Paris vyrůstala obklopena luxusem apartmá manhattanského hotelu Waldorf-Astoria a rezidencí v Beverly Hills a Hamptons, „hřišti pro boháče“ na Long Islandu. Po absolvování výběrové soukromé střední školy se vrhla na modeling a poprvé se zapletla s filmem, když se objevila mj. v ZOOLANDEROVI (2001), KOCOUROVI (2003) a WONDERLAND MASAKRU (2003). V roce 2003 s ní stanice Fox odstartovala úspěšnou reality show SIMPLE LIFE, v níž se Paris spolu se svou kamarádkou Nicole Richie, adoptovanou dcerou zpěváka Lionela Richie, měly jako bohaté dívenky komicky seznamovat s tvrdou realitou pracujících.


Lily Collins: Svatba jako z pohádky v úchvatném letovisku v Coloradu

foto: Facebook Lily Collins

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související