Dior stále sází na Johnnyho Deppa

A obsadil ho do nové kampaně
foto: Dior

Vždy patřil mezi nejpopulárnější herce Hollywoodu. Po rozvodu s herečkou Amber Heard ale jeho kariéra poněkud upadá. Slavné značky, jako například Dior, mu však vale nedávají.

Velký podíl na hejtech kolem slavného herce má i soudní spor s bývalou ženou Amber Heard. Nejdřív s ním ukončili spolupráci na pokračování Pirátů z Karibiku, poté byl nahrazen v sérii Fantastická zvířata coby čaroděj Grindelwald Madsem Mikkelsenem. V reklamě má ale stále práce dost. Poslední, kdo vsadil na to, že Johnny Depp stále táhne, je Dior. A obsadil ho znovu do své poslední kampaně na pánskou vůni Sauvage.

Sázka na jistotu

Se značkou Dior, konkrétně divizí pánských parfémů, Depp spolupracuje už od roku 2015. Tenkrát se představil coby staronová tvář nezkrotné vůně Dior Sauvage.

foto: Dior

Ve videu, které kampaň provází, si Depp povídá s tvůrcem parfémů, a mnozí hercovi fanoušci věří, že by mohlo být novým odrazovým můstkem pro restart jeho kariéry. Tak uvidíme, zda producenti dají herci znovu šanci. Řada jeho příznivců by o to jistě stála!

Parfém Dior Sauvage se zrodil již v roce 1966 a stal se legendou. Je charakteristický svými svěžími citrusovými tóny, které doplňuje pálivá levandule a velmi mužný dřevitý základ. A právě díky Deppovi se i ve 21. století novodobá verze vůně spojuje s ryzí, divokou nezkrotností. Sauvage je absolutně ušlechtilá a svěží vůně, které vévodí výhradně přírodní tóny zastoupené kalabrijským bergamotem a ambroxanem, jehož hřejivé tóny se váží na zemitý základ exotických dřevin.

foto: Dior

Depp v prohraném sporu vinil exmanželku Heard ze lživých informací o domácím násilí. Odvolací soud si však stojí za tím, že loňský proces byl spravedlivý a nedošlo při něm k žádné „chybě v přístupu nebo právnímu pochybení“. Podle soudce byla obvinění na Deppa „ve své podstatě pravdivá“, protože se prokázalo, že většina zmiňovaných útoků Deppa na jeho tehdejší manželku Heard se stala.

Po obvinění se herec stáhl do ústraní, nyní se ale hodlá více zaměřit na produkci. „Chci hledat v Evropě zajímavé talenty a témata a dát prostor těm, kterým chybí větší svoboda ve filmové práci,“ nechal se slyšet. Založil si už i společnost IN.2 Films se sídlem v Londýně. „Rád bych v Evropě podpořil filmové a televizní projekty typu Minimata. Komornější a tematicky zaměřené blíž lidem a přírodě,“ přiznal herec při letošní návštěvě Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související