Bradley Cooper otevřeně o přepadení v metru. Ubránil se!

"Překvapilo mě , jak byli mladí, popsal herec nepříjemný zážitek
foto: Warner Bros.

Možná byste to do něj neřekli, ale slavný herec Bradley Cooper žije úplně obyčejným životem. Což se mu před časem málem stalo osudným.

O dost nepříjemném incidentu, který se stal už v roce 2019, se herec a režisér již čtyřikrát nominovaný na Oscara rozpovídal před pár dny v podcastu Armchair Expert  při rozhovoru s Daxem Shepardem. „Jel jsem newyorským metrem, jen chvilku před obědem, vyzvednout svou tehdy dvouletou dceru Leu (Lea De Seine Shayk Cooper, kterou má Cooper se svou bývalou partnerkou Irinou Shayk).

foto: Warner Bros.

Fanoušek to nebyl

„Stál jsem sám na konci nástupiště, a najednou ucítil, jak se někdo zezadu ke mě blíží. Napadlo mě, že je to asi fanoušek, který chce třeba podepsat fotku. Když jsem se ale otočil, a podíval se dolů, uviděl jsem nůž,“ svěřil se herec. „Kouknul jsem mu do očí a hlavou mi projelo, bože je tak mladý,“ dodal Cooper. A zatímco v mnoha filmech se herec dostal do různých nebezpečných situací, tváří tvář skutečnému nebezpečí se zachoval jinak, než by asi měl. „Udělal jsem přesně to, co jsem četl, že by se při útoku nožem dělat nemělo. Utekl jsem,“ přiznal.

foto: Warner Bros.

„Přeskočil jsem turniket, schoval se za bílý kachlový vchod do metra a vytáhl telefon. On běžel za mnou, ale pak začal utíkat. Vyfotil jsem ho. Pak jsem ho pronásledoval nahoru po schodech. Běžel po Sedmé Avenue. Udělal jsem další dvě jeho fotografie. Pak jsem zastavil dva policisty v autě, ukázal jsem jim tu fotografii. Bylo to zajímavé, pořád se mě jen ptali: ‚Jsi pobodaný?‘ Říkal jsem jim: ‚Ne, ne.‘ A oni na to: ‚Zkontroluj, jestli nejsi pobodaný.‘ Chápu, asi se stává, že lidé, kteří jsou pobodáni, jsou v šoku. Tak jsem se raději podíval, jestli nemají pravdu…. A pak jsem se vrátil do metra a vyzvedl svou dceru,“ uzavřel jeden z nejpohlednějších herců planety své vyprávění.

BRADLEY COOPER: „Chtěl jsem být nindžou nebo vojákem!”

foto: Instagram Bradley Cooper

BRADLEY COOPER a JENNIFER GARNER. Nový pár Hollywoodu?

Bradleym Cooperem a Jennifer Garner
foto: Instagram Bradleym Cooperem a Jennifer Garner

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související