Znamení zvěrokruhu, která vás nikdy neopustí. Kdo je nejvěrnější?

V dobách, kdy se rozvádí každé druhé manželství, se odpověď na otázku, zda zrovna to vaše vydrží, podobá hádání z křišťálové koule. Mnohé vám ale může napovědět hvězdné znamení vašeho partnera.

To, pod jakým hvězdným vlivem jsme se narodili, do velké míry ovlivňuje i náš smysl pro rodinu a stabilní vztahy. Těchto 6 znamení patří mezi ta nejvěrnější.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Vládcem Vah je Venuše, strážkyně lásky, romantiky a mileneckého souznění. A jako znamení symbolizované touhou po rovnováze a stabilitě netouží Váhy po ničem jiném. Není náhodou, že mezi nimi je nejméně rozvodů, protože zrozenci tohoto znamení vždy udělají vše proto, aby kolem nich zavládla harmonie. Nemají rádi konflikty a hádky a důsledně se jim vyhýbají. „Touží po spojení s osobou, se kterou by mohli sdílet svůj život a manželství je pro ně velmi důležité,“ vysvětluje Tara Redfield profesionální astroložka z Another Day Greener Lifestyle & Astrology. „Váhy mají pověst zarputilých monogamistů a jako svobodní se cítí naprosto ztracení. Což je přesně ten důvod, proč se tomu snaží za každou cenu vyhnout, “ dodává Tara.

Panna (23.8. až 22.9.)

„Pokud jde o romantické vztahy, Panny si vždy okamžitě všimnou i nepatrných detailů, že něco není v pořádku,“ říká Charlotte Kirsten, zakladatelka asrologického blogu Typically Topical. A ve snaze zůstat po vašem boku hledají jakékoli funkční řešení.“ Panny dokáží rychlostí blesku zanalyzovat problém a ihned začínají pracovat na opravných prostředcích. Potřebují, aby svět kolem nich byl zase „v pořádku“ přehledný a bez zbytečných zádrhelů. Ve vztazích jsou ochotné, pokud si vyhodnotí, že to má smysl, leccos překousnout a přenést se přes to. Uchovat si vztah je pro ně otázkou prestiže, proto se nikdy nevzdávají. Panny jsou věrné, loajální a vždy ochotné vám pomáhat za všech okolností. Važte si jich, i když vás možná občas napadne, že si snad takovou péči a lásku ani nezasloužíte.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Možná to nedávají dostatečně najevo, ale romantika a souznějí jsou pro Ryby nesmírně důležité. „Toto věrné a láskyplné vodní znamení přesně ví, co chce, a nebojí se za to bojovat,“ říká astroložka Charlotte Kirsten. „Když Rybám na někom záleží, jsou ochotné kvůli němu mnohé obětovat,“ dodává. To ovšem často vede k pocitům, že nedostávají od partnera tolik, kolik by potřebovaly a může to vyvrcholit i neodůvodněnou žárlivostí. Citlivé Ryby bývají vůči partnerovi často submisivní, ale váží si rodinných hodnot a ze vztahů jen tak nedocházejí. Rozchod je vždy nesmírně bolí, ale nikdy by to nikomu nepřiznaly. Zradu ale berou nesmírně vážně a nikdy ji neodpouští.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Málokteré znamení zvěrokruhu má tak vyvinutý smysl pro rodinné hodnoty jako právě Kozoroh. Jeho krédem je pečlivost, spolehlivost a loajálnost. A stejně tak jako v práci vždy odvádí 100% výkon, i do vztahu investuje vše. „Kozorohům vládne Saturn, i proto jsou symbolem zodpovědnosti a nikdy nedávají sliby, které nemohou dodržet, “ upozorňuje astroložka Charlotte Kirsten. Pokud zrozencům tohoto znamení něco ve vztahu nevyhovuje, řeknou to vždy přímo, upřímnost u nich bývá vždy na prvním místě. Rozvod či rozchod je pro ně osobním selháním a jako první hledají vždy chybu u sebe. A nesou ho velmi těžce.

Rak (22.6. až 22.7.)

Senzitivní Raci hledají láskyplný vztah, ve kterém se cítí bezpečně. Potřebují být neustále ujišťování, že jsou opravdu milováni, a v tomto ohledu není pro jejich partnery vždy lehké obstát. Sami ale mají lásky a starostlivosti o druhé na rozdávání. Rak je jediným znamením, kterému vládne Měsíc, planeta emocí a pohodlí. „Proto je péče o přátele, rodinu i partnery u nich vždy na prvním místě, “ vysvětluje astroložka Charlotte Kirsten. Mají tendenci upřednostňovat potřeby druhých nad svoje vlastní, což často vede k pocitům nedocenění a nízkému sebevědomí. Svého partnera se ale drží zuby nehty a vlastně se neumí rozcházet. Mnohem častěji jsou opouštěni.

Býk (21.4. až 21.5.)

Astrologové se shodují, že loajální Býci jsou znamením, kterému můžete věřit, že vás nikdy neopustí. Stejně jako Váhám jim vládne planeta lásky Venuše a to, co druzí považují za tvrdohlavost, oni nazývají odhodlaností. A je pro ně úplně přirozená. „Stejně jako Kozorozi chápou, že to, co je v životě důležité, vyžaduje trpělivost a není zadarmo. A rozhodně se neradi vzdávají,“ poznamenává astroložka Tara Redfield. „Jakmile se Býk rozhodne, že s někým chce být, nic ho nepřesvědčí, aby změnil názor,“ dodává. Býk je také znamením, které opravdu nemá rádo změny. I za cenu, že zůstane v ne úplně funkčním vztahu, stabilita a výdrž je to, co ho symbolizuje ze všeho nejvíce.

Zdroj: bestlifeonline.com, romantific.com, hernorm.com, daily-horoscope.us

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související