Rozmohl se nám tu takový nešvar… Celebrity v bikinách

A Salma Hayek jde příkladem!
foto: Instagram Salma Hayek Pinault

Také jste si toho všimli? Sociální sítě v poslední době zaplavily snímky více či méně známých hvězd a hvězdiček v plavkách, některé dokonce bez… Otázkou zůstává proč.

O tom, že nám pandemie koronaviru převrátila život naruby, netřeba polemizovat. Mnohým z toho hrabe, mnozí jsou nešťastní a další se rozhodli otužovat nebo jen obnažovat. Či raději hned obojí… Zajímavý fenomén. Ne že by doteď obrázky slavných i méně slavných v plavkách byly vzácností, ale v poslední době to už trochu nabývá rozměrů obsese.

Jinými slovy, kdo se neukáže v plavkách či v ještě lepším případě bez nich, jako by nebyl. Dost možná je to způsobené nudou, nedostatkem práce či potřebou být vidět i když se nic neděje (rozuměj, netočí nový film, nepořádají večírky, nechodí se po červeném koberci a ceny se předávají maximálně online…) Těch důvodů bude asi víc. Ještě že máme ty sítě, kde se můžeme vyřádit.

Rozhodně s tím nepřestanu

Korunu tomu nedávno nasadila Salma Hayek, která se rozhodla, že svými fotkami v bikinách bude provokovat co nejvíc. V poslední době jich na Instagram nasázela opravdu hodně a rozhodně s tím prý nehodlá přestat.

Většinu z nich pořídila loni během své dovolené. A jak se svěřila portálu etonline.com, musela hodně dřít, aby se dostala do formy a mohla se ukazovat v plavkách, tudíž se obrázky hodlá pochlubit. „Jsem ráda, že jsem to udělala, vzniklo hodně krásných fotek, nestydím se za to, ” svěřila se.

A vzápětí se smíchem dodala, že se jimi hodlá chlubit dál, už jen proto, že se začátkem další karantény začala znovu jíst. Každé dva týdny prý dá další, dokud jí nedojdou „Lidé jsou z toho nemocní, ale nenechám je dát si pauzu. Budou si myslet, že nosím bikiny každý den,” vtipkovala čtyřiapadesátiletá hvězda, která na svou postavu může být právem hrdá.

O novém filmu…

Salma se ovšem v loňské roce opravdu jen neválela v plavkách u bazénu. Premiéra jejího marvelovského filmu Eternals, ve kterém hrají také Kumail Nanjiani, Angelina Jolie a další hvězdy, byla ale bohužel kvůli pandemii znovu odsunuta. Hayek ale fanoušky ujišťuje, že film za to čekání stojí.

„Myslím, že má svou vlastní DNA ve vesmíru Marvel. Je to jiné,” řekla o snímku. Režírovala ho žena (Chloé Zhao) a většina věcí se netočila ve studiu. Jsou to skutečná místa, což je pro Marvel neobvyklé. Jsem z výsledku hodně nadšená, rozhodně má zvláštní atmosféru, která je jedinečná,” vyznala se.

Kdo další z celebrit se rád svléká?


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související