5 nejvěrnějších znamení horoskopu. Kdo vás nikdy nezradí?

foto: Unsplash

Všichni vedle sebe potřebujeme někoho, kdo nám bude krýt záda, podpoří nás, kdykoli to potřebujeme a komu můžeme zavolat třeba o půlnoci. Prostě oddaného přítele, na kterého se můžeme vždy spolehnout. A některá znamení zvěrokruhu mají takové chování zakódované přímo ve své povaze. Která to jsou?

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Možná s ním není taková zábava jako například s Blíženci, ale pokud hledáte věrného přítele, nemůžete si vybrat lépe než Kozoroha. Je přímo ztělesnění serióznosti, solidnosti a stability. Co řekne to platí, pomůže vám v každé situaci a rozhodně vás nezklame. Kozorozi mají přímo ve své DNA zakódováno, že vztahy mezi přáteli a v rodině jsou vždy na prvním místě. Ale ani v práci nemůžete mít lepšího parťáka či šéfa než toto znamení. Každý Kozoroh má obrovský smysl pro spravedlnost, čestnost a férovost. Nesnáší podlézání, pomluvy a jakékoli postranní útoky ze zálohy. Jedná vždy přímo, a když se mu něco nelíbí, řekne vám to jako prvnímu a hezky z očí do očí. Kéž by všichni jednali takto na rovinu.

Panna (23.8. až 22.9.)

Pomáhat druhým je pro Pannu stejně samozřejmé jako dýchání. Když někdo z jejího okolí potřebuje podporu, vůbec nad tím nepřemýšlí a hned to udělá. Panna neumí být, leckdy ke své vlastní škodě, sobecká a není náhodou, že se v tomto znamení rodí nejvíce lékařů, záchranářů nebo sociálních pracovníků. Ale také novinářů, Panny totiž rády sbírají informace, umí skvěle analyzovat a předat dál to, co je třeba. Takže pokud potřebujete poradit, rozhodně se obraťte na Pannu. I kdyby nevěděla, rychle zjistí, jak vám pomoci. Ve vztazích je vždy velmi věrná, přátelství i pracovní vztahy udržuje dlouhá léta, nerada se s někým loučí a nemá ráda spory. Věrnější kamaráda či spolupracovníka nenajdete.

Býk (21.4. až 20.5.)

Co se věrnosti týče, má s ní Býk občas problém v partnerských vztazích, ale v přátelských nikdy. Kamarády nestřídá a s těmi, které má od dětství, udržuje kontakt i v dospělosti. Stejně tak v zaměstnání je dobrým kolegou, férovým a přátelským. Práce není pro Býka jen prostředím, kam se chodí kvůli výplatě. Ale především místem, kde potřebuje být rád a udržovat s kolegy dobré vztahy. Rozhodně jako první navrhne, abyste šli po práci na pivo, nebo zorganizuje sobotní výlet. Potřebuje kolem sebe lidi, má rád legraci a pohodu. Proto je většina Býků velmi vyhledávanými parťáky, které mají ostatní rádi. Ví, že se na ně mohou kdykoli spolehnout a nezradí je.Ryby (21.2. až 20.3.)

Ryby jsou znamení, které se rádo potápí do hlubin svých myšlenek a pocitů. Pokud tedy hledáte přítele, který vám bude nejen naslouchat, ale dokáže i velmi dobře poradit, pak jsou Ryby tou nejlepší volbou. Díky vrozené empatii vždy velmi dobře rozpoznají hranici, kam až mohou zajít, a kde už nikoho nechcete. V práci jsou velmi dobrými týmovými hráči, kteří dokážou rozvíjet kreativní nápady a najít neotřelá řešení a mají silně vyvinutá smysl pro spravedlnost. Nicméně ani Ryby nejsou bez chybičky. Může se lehce stát, že se příliš ponoří do svého světa a zapomenou na daný slib nebo vám zavolat. Omluvte je, nedělají to schválně, jsou prostě takoví. Upřímní, empatičtí a velmi velmi citliví.

Váhy (23.9. až 22.10.)

Váhy jsou známé svým dobře vyvinutým smyslem pro diplomacií a schopnost udržovat rovnováhu v mezilidských vztazích. Sázka na Váhy vyjde vždy. Jejich přátelství bývají pevná a odolají i velké vzdálenosti nebo času. V práci bývají oblíbené, neboť jsou velmi spolehlivé a dokáží pracovat v týmu. Výsledek je pro ně vždy důležitější než vlastní ego a toho si druzí na nich váží asi nejvíce. Snaží se vždy najít správné řešení pro všechny a nevyhýbají se ani konstruktivní kritice, pokud má vést k lepšímu výsledku. Váhy nejsou přehnaně soutěživé a nevyhledávají konflikty, naopak preferují spolupráci a harmonii. Ví, že příjemné pracovní prostředí i přátelské vztahy přináší do života tolik potřebnou pohodu a klid, který milují.

zdroj: bestlifeonline.com, romantific.com, hernorm.com, daily-horoscope.us

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související