Milenci podle horoskopu. Kdo vás přivede k extázi a kdo zklame?

foto: Unsplash

Co rozhoduje o tom, kdo z nás je v posteli přeborník a od koho žádné velké výkony nelze očekávat? Tak jako znamení zvěrokruhu ovlivňuje do valné míry naši povahu, stejně tak má vliv i na naše chování v ložnici. Kdo jsou tedy ti nejlepší milenci a kdo patří spíše mezi ty vlažnější?

Ať už se chcete ujistit, na kterou stranu barikády patříte právě vy, nebo zjistit, jak na tom je váš milenec, čtěte dál. Sestavili jsme žebříček od těch nejlepších po ty nejvlažnější milence. S tím, že na všem se dá samozřejmě pracovat. A je určitě dobré vědět, kde máme my či partner svá slabá místa a limity. Pochopení a porozumění je totiž pro dobrý sex mnohem důležitější než třikrát pročtená Kámasútra.

Býk (21.4. až 21.5.)

Býkům vládne Venuše, planeta lásky, a tak není divu, že muži Býci, jsou těmi nejlepšími milenci. Mají v sobě spoustu vášně, ale zároveň jsou dostatečně trpěliví, mají rádi předehru, takže na ženu příliš nespěchají a dokáží ji plně uspokojit. Jsou hraví, rádi se milují v přírodě a za denního světla, vizuální stránka je pro ně velmi důležitá. Většinou dávají přednost ženám plnějších tvarů, protože jsou velmi smyslní. I ženy narozené v tomto znamení se velmi rády milují a dělá jim radost, když mohou svého partnera potěšit různými způsoby. Během života většinou vystřídají více partnerů, což z nich činí velmi kreativní a zkušené milenky.

Štír (24.10. až 22.11.)

Přirozený sex-appeal, chuť experimentovat a vrozená lehkost žití činí ze Štírů skvělé milence. Muži narození v tomto znamení zvěrokruhu bývají velmi vášniví, ochotní učit se a zkoušet stále nové a nové pozice a techniky. Uspokojit svou milenku je pro ně na prvním místě, považují to za samozřejmost a jsou na svůj postelový um náležitě hrdí. A také jsou dost majetničtí a žárliví, nevěru nepromíjejí, uráží je. Štírky jsou také velmi vyhledávanými milenkami, dokáží oddělit tělesné potěšení od lásky a do svých partnerů se nezamilovávají jen tak. Když se ale tak stane, bývají velmi oddanými partnerkami a sex je pro ně důležitý i do velmi vysokého věku.

Lev (23.7. až 22.8.)

Ohniví Lvi jsou hodně dominantní, vše musí být vždy k jejich plné spokojenosti, tedy i sex. Partnery, kteří je neuspokojují, bez milosti opouštějí a hledají si nové. Zejména Lvice jsou v tomto naprosto zásadové, sex je pro ně důležitou součástí života, proto jim to musí v posteli klapat. Muži Lvi v ložnici příliš vynalézaví milenci nebývají, když si na něco zvyknou, vyžadují to zas a znova. Pokud chcete Lva svést, nechoďte kolem horké kaše a rovnou mu to navrhněte. Milují přímočarost, zvláštním způsobem je vzrušuje a přitahuje.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Hraví, nestálí, ale mazlí se moc rádi. To jsou Blíženci. V posteli se hlavně nesmí nudit, takže pokud s nimi chcete držet krok, nesmíte usnout na vavřínech. Vyžadují neustále akci, milují smích, pozitivně naladěné protějšky a při sexu moc rádi mluví. Vzrušuje je to. A to platí pro obě pohlaví. S věrností si příliš hlavu nelámou, když se naskytne příležitost a zajímá je to, rozhodně ji využijí. Mají rádi dlouhé, pomalé milování, rychlovky je příliš neuspokojují. Jsou ideálními milenci na jednu noc, na takové se nezapomíná, ale nečekejte, že se vám zase ozvou. Ze stálých vztahů odchází velmi neradi a jen, když už to jinak nejde.

Panna (23.8. až 22.9.)

Muži ve znamení Panny nebývají příliš náruživí milenci, sex mají rádi, ale zastávají názor, že život nabízí i mnohé další radosti. Na druhou stranu jsou dost ješitní, takže jakoukoli kritiku svého výkonu neunesou a silně se jich dotýká. Zato ženy-Panny své partnery obvykle velmi překvapí. Pod trochu chladnou slupkou se skrývá příval takové vášně, že působí v kombinaci s lehce odtažitým zevnějškem neuvěřitelně sexy a přitažlivě. Muži, kteří propadnou kouzlu Panny, většinou nikdy nelitují. Jsou velmi vynalézavými milenkami a díky své silně vyvinuté intuici dokáží předem vytušit všechna partnerova přání ještě než je vysloví.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Pokud máte rádi něžnosti, harmonii a nevyhledáváte žádné divočiny, najděte si k sobě Váhu. Zejména muži narození v tomto znamení v říjnu vynikají klidným přístupem k sexu a na svou partnerku hodně myslí. Mají to rádi, ale dávají přednost i dalším potěšením, třeba dobrému vínu a romantické večeři. Když začnete chodit s Váhou, počítejte s tím, že na prvním rande bude maximálně pusa a sbližování bude pomalé. I ženy pod nadvládou Vah jsou opatrné a také tajnůstkářské, nerady na sebe cokoli prozrazují, takže pro jejich partnery je těžké objevit, co se jim opravdu líbí. Na důkladné vzájemné poznávání potřebují docela dlouhý čas. Jsou ale oddané a milování s tím, koho mají rády, si skutečně užívají.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Miluje rychlovky a přímočarost. Když se mu někdo líbí, neváhá a jde hned na věc. Muži Vodnáři nejsou zrovna věrní, často mají různé bokovky a nepřijde jim to nijak zvláštní. V posteli jsou celkem kreativní ale víc než na partnerku, myslí často na sebe. Jejich uspokojení je většinou na prvním místě. Vodnářky jim v tomto jdou v patách, vyžadují, aby jim partner stačil a pokud by to tak nebylo, jsou dost nekompromisní. Na druhou stranu s Vodnářkou se v posteli nikdy nudit nebudete, ráda střídá polohy i místa k milování a vyniká slušnou fantazií, kterou ráda převádí do praxe. Nevyhýbá se ani méně obvyklým praktikám.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Střelci mají sex rádi, ale potřebují k tomu klid a tu správnou náladu. Nejsou zrovna bezprostřední, o všem hodně přemýšlí a často si dělají úplně zbytečné starosti, zda jsou v očích partnera či partnerky dostatečně dobří. Což jim hodně ubírá body. Svazují se pochybami, ale když se trochu uvolní, dokáží i oni slušně řádit. Bohužel je to často vyčerpá natolik, že trvá, než zase nasbírají síly na další povyražení. Ve stálých vztazích jsou ale muži i ženy tohoto znamení většinou věrní a oddaní milenci, kterým záleží na tom druhém a pravidelný sex považují za přirozenou součást života.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Oddaný, věrný Kozoroh obvykle při milování nevyniká velkou fantazií a kreativitou. Čekat od něj můžete spíše solidní, uspokojující výkon. Něžnosti a mazlení má rád, ale žádné divočiny nevyhledává. Příležitostné vztahy také nejsou nic pro něho, jedna partnerka mu bohatě stačí. Ani Kozorožky si na nevěru nepotrpí, v mládí bývají celkem přelétavé, ale když se usadí, je to většinou na celý život. Při milování se dokáží odvázat o něco více než muži narození v tomto znamení, zejména lednové Kozorožky si potrpí na neobvyklé pozice či uspokojení jiným způsobem než klasických sexem.

Rak (22.6. až 22.7.)

Kapku líný a nerozhodný, to je typický Rak. Postelové radovánky má rád, ale občas ho k nim musíte trochu popostrčit. Co ale miluje je sexting, různé druhy škádlení, sex po telefonu a podobné nekontaktní sexuální praktiky. Ty ho neobyčejně vzrušují a často jim dává přednost před klasickým milováním. Pokud chcete, aby byl i v dlouhodobém vztahu spokojený, občas něco podobného zařaďte do běžné rutiny. Račice nejsou zrovna dračice, ale sex si užívají a jejich milenci bývají velmi spokojeni, protože na ně myslí víc než na sebe. Ke své vlastní škodě, ale takové už ženy narozené v tomto znamení zkrátka jsou.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Tvrzení, že Ryby nejsou vášnivé, není tak úplně pravdivé a vlastně jde o klišé. Ryby se umí odvázat, jen potřebují být se svým protějškem hodně propojení, tělesné potěšení je u nich i o citech a emocích. Tělesnou lásku od té skutečné moc oddělovat neumí. I proto nesnáší nevěru a pokud k ní ve vztahu dojde, svazek hned opouštějí. Rychlovky na jednu noc nejsou nic pro ně, někdy si je zkusí, ale pak už o ně nestojí. Při milování vynikají slušnou dávkou fantazie a ženy i muži narození hlavně v březnu umí své partnery hodně překvapit. Pravidelný sex potřebují a když ho nemají, jsou nevrlí a protivní.

Beran (21.3. až 20.4.)

Vášniví, ale hodně zbrklí milenci, to jsou celí Berani. Do všeho se hrnou po hlavě a moc u toho nepřemýšlí, což platí u sexu dvojnásob. Proto tak snadno propadají okouzlení druhým pohlavím, a pak vůbec neví, jak z toho ven. Muži Berani na své partnerky moc nemyslí, jsou sice hodně horkokrevní, ale také zbytečně rychlí a předehru zrovna nemusí. Zato ženy narozené v tomto znamení si sex užívají s náramnou náruživostí a mají rády i krátkodobé vztahy, které je naplňují. Potřebují být obdivovány a dobývány, takže pokud chcete nějakou Beranku uhnat, lichotkami rozhodně nešetřete.

zdroj: www.vogue.in, www.allure.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související