Duben podle hvězd: Láska pro Panny a Blížence, výhra pro Střelce a nová energie pro všechny

foto: Unsplash

Dubnové rozpoložení bude nahrávat novým milostným setkáním, štěstí ve hře i začátkům nových projektů. Pozor si musíme dát na přílišnou důvěřivost, zejména ve veřejném prostoru se to bude neupřímností jen hemžit. Každou informaci si raději ověřte dvakrát a nebuďte příliš důvěřiví. Jinak se duben ponese v poměrně poklidném duchu.

A co čeká jednotlivá znamení podrobněji? Astroložka a vědma Sandra Pavlů vyložila své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvlášť. Jejich předpověď není vždy jednoznačná, ale překvapivě přesná. Donutí vás přemýšlet a hledat nové cesty a zároveň upozorní na možná úskalí. Co tedy čeká jednotlivá znamení letošní duben?

Beran (21.3. až 20.4.)

Jste horká hlava, ale právě teď vezměte rozum do hrsti. S příchodem jara ucítíte příval nové energie, kterou využijte na nápravu všech restů, především těch, které máte vůči sobě. Dost jste se zanedbávali, ale to musí přestat. Rozhlédněte se kolem. Vaše štěstí je někdo hodně blízko. Jen ho přehlížíte, protože hledíte zbytečně daleko. A trochu pozměňte priority. Upnout se jen na jednu věc a přehlížet ostatní příležitosti není dobré, ale každý z nás k tomu občas sklouzne. Proto nám život občas pošle do života tu správnou chvíli, kdy si to uvědomíme. Ano, hádáte správně, právě přichází.

Býk (21.4. až 21.5.)

Tento duben před vás postaví mnohá rozhodnutí, jejichž odklad by vám jen ublížil. Nebojte se větší ráznosti a dejte na svou intuici, poradí vám nejlépe. Jen tak můžete do svého života pustit něco nového a připravit se na zlomové okamžiky, které vás posunou vpřed. Neradi se ohlížíte do minulosti, ale právě duben je vhodnou příležitostí to udělat. Popřemýšlejte, zda jste někomu, byť nechtěně, neublížili a není čas to napravit. Láska je poutem vaší rodiny, ale začátek jara přinese i naději na mnohá vylepšení vaší finanční situace, tak chyťte příležitost za pačesy.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Až příliš dlouho jste čekali, až se k vám štěstí obrátí čelem a tohle jaro vás konečně nezklame. Máte za sebou opravdu náročné měsíce, takže si přízeň osudu skutečně zasloužíte. Obrat očekávejte především v srdečních záležitostech. To, čemu se už velmi dlouho bráníte, je nevyhnutelné a vy konečně pochopíte, že je třeba to přijmout. Odměnou vám bude porozumění a dny plné jiskření a motýlků v břiše, které jste necítili už hodně dlouho. Dost možná jste ani nevěřili, že ještě existují, ovšem duben vás o jejich přítomnosti přesvědčí plnými hrstmi. Užijte si to. Velmi pravděpodobně půjde o někoho, koho už znáte delší dobu. Pozor si dávejte na finance a smlouvy, než něco podepíšete, čtěte vše raději dvakrát.

Rak (22.6. až 22.7.)

Vám duben přinese do života mnoho nových příležitostí, především, co se kariéry týká. Ne všechny nabídky ale budou tak výhodné, jak se na první pohled zdají, tak važte velmi pečlivě a neukvapujte se. Nebraňte se ani případným nabídkám k podnikání, hvězdy jsou tentokrát zcela na vaší straně, a i větší risk by mohl vyjít. Záležitosti srdce a lásky by se mohly brzy vyřešit, v nejbližší době vás čeká setkání s někým, kdo bude pro vás hodně důležitý, možná půjde i o zcela fatální seznámení. Jenom to bude vyžadovat větší zapojení z vaší strany a více snahy. Štěstí k vám nepřijde úplně samo, tentokrát mu musíte jít cíleně naproti. 

Lev (23.7. až 22.8.)

Možná máte v poslední době pocit, že se osud spikl proti vám, tak to ale není. Každý má občas lepší i horší dny a vy jste si tu svou porci smůly už vybrali. V nejbližší době ovlivní váš život nějaké cesta, možná ta skutečná, nebo jen ta do vaší mysli, která vám ukáže zcela nový směr uvažování. Poslední dobou jste trošku zacyklení v kruhu, takže je nejvyšší čas to přetnout a začít se dívat na věci úplně jinak. Bez předsudků a zbytečných ohledů. Každý z nás občas musí být trochu sobecký, rozdat se pro druhé je sice hezké, ale co pak zbyde vám? Každopádně začátek jara vás zastihne v dobré náladě a mohlo by dojít i na splnění tajných přání. 

Panna (23.8. až 22.9.)

Láska! Točí se kolem vás jako motýl, jen dosednout. Možná jste už ani nevěřili, že přiletí, ale je to tu. Víra, to je vše co potřebujete, míváte sklony hodně pochybovat, ale nezapomínejte, že síla myšlenky je mocná a že vše, čemu opravdu věříte, přijde. Možná jindy a jinak, než jste mysleli, ale přijde. A může se stát, že realita předčí očekávání. Pokud to není pravá láska, která vás přivedla do stálého vztahu, čeká vás jiná, naplněnější a opravdovější. Tajná přání se zhmotní a vy uvěříte, že svět je pravdu hezké místo, kde štěstí nechodí po horách, ale po lidech. Milujte život a on bude milovat vás.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Přirozená inteligence a rozvaha – atributy, na kterých obvykle stavíte a ve většině situací vás podrží. Duben k nim ale přidá ještě více vnitřního klidu, který vás zcela prostoupí. Využijte ho k myšlenkám, zda cesta, na kterou jste se nedávno vydali, je opravdu ta pravá. V tomto ročním období je vám nejlépe v přírodě, proto se snažte tam být co nejčastěji. Dodá vám tolik potřebnou energii a ty správné podmínky pro rozvahu, jak dál. Nejen prací živ je člověk a vám se naskýtá skvělá příležitost, si po dlouhé době užít trochu volnosti a chvil plných silných emocí. Ovšem veskrze příjemných. Dovolte jim vstoupit vám do života.

Štír (24.10. až 22.11.)

Plujete na šťastném obláčku a ještě chvíli vám vydrží. Však si to také zasloužíte. Musela přijít chvíle, kdy vaši upřímnost někde ocení. Volba v lásce nebývá snadná, ale tentokrát jste měli štěstí a rozhodli se správně. V zaměstnání je situace trošku komplikovanější, ale berte to tak, že vztah je vždycky důležitější. Dobré zázemí potřebujeme všichni a pokud ho máte, važte si ho. I nezadaní by se mohli dočkat hezkých chvilek, jen se na vyvoleného neupínejte zbytečně brzy. Karty napovídají, že vás čeká ještě něco mnohem lepšího. A také se zaměřte na své zdraví, prevence je velmi důležitá, tak ji nezanedbávejte.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Tady se někdo má. Na co sáhnete, to vám duben splní. Velmi nadějné jsou sázky všeho druhu, šance na vyšší plat, nebo zcela novou práci za víc peněz. Moc pracujete, ale odměna se dostaví, nebojte. Co možná ale nevíte, nebo si spíš nechcete připustit, je, že by to mohlo odnést vaše zdraví. Duben přímo vybízí lépe o sebe pečovat. Jiné a lepší tělo už mít nebudete, tak zkuste hýčkat to, co máte. Když už se vám poslední dobou tak daří v lásce (a pokud ne, tak to brzy přijde, vsaďte se), myslete víc na sebe. Ocení to nejen partner, ale především vy sami.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Nemáte to zrovna jednoduché, všichni od vás očekávají brilantní výkon. Tím, jak potřebujete mít život nalinkovaný, přehledný a nekomplikovaný, si ho paradoxně sami komplikujete nejvíc. Duben vám v tomto směru přinese skvělou šanci udělat si v duši pořádek, který tak milujete. Zejména ve vztazích by se mělo konečně vše vyjasnit. Spřízněná duše, která se kolem vás už točí velmi dlouhou dobu, dospěje k poznání, že bez vás by byl její život o hodně chudší a veškeré spory skončí sladkým smírem. Vaše vrozená střízlivost a smyl pro praktično vás ale podrží, nebojte. I v práci se vám bude dařit a pokud zrovna začínáte s nově rozjetými projekty, mají velkou šanci na úspěch.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Duben vnese nový pohled do vašeho života, což se promítne i do celkové nálady. Změny nastanou hlavně v komunikaci. Budete vnímavější, začnete více naslouchat a bude vám na sobě i druhých více záležet. Jarní období přinese i uzavření starých záležitostí a nabídne možnost na usmíření a zklidnění emocí. Pro mnohé to může znamenat i ukončení vztahu, u dalších obnovení těch již uzavřených. V tom případě to tak ale mělo být a je potřeba se k tomu postavit čelem. Jen když něco skončí, může něco lepšího začít. Změnu myšlení by mohla přinést i nějaká cesta, nebo alespoň plány na ni. V příštích týden se budete cítit dostatečně silní na to, abyste učinili i závažnější rozhodnutí ohledně práce.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Uvolněná nálada, která vás bude provázet po celý duben, přinese i nečekané novinky. Zejména, co se vztahů týká. Budete přímo zářit optimismem a tím si do života přitáhnete hodně dobrého. Vyhlížet můžete i radostnou zprávu ohledně zaměstnání, ale spíše by mohlo jít o novou lásku či přátelství. Na druhou stranu zadaným myšlenky na nevěru přinesou jen kupu problémů navíc. Raději se soustřeďte na rodinu a vynahraďte svým blízkým dobu, kdy jste je zanedbávali. Dobrou zprávou je, že se vaše finanční situace konečně zlepší. Očekávat můžete nějaké peníze navíc a je i vhodný čas udělat si soukromou inventuru vašich financí a začít myslet na zadní kolečka.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související