„Pracujte lépe,“ vzkazuje bulváru Natalie Portman

Herečka vyvrací spekulace o svém údajném těhotenství.
foto: Instagram Natalie Portman

Světem nedávno proletěla zpráva, že slavná izraelsko-americká herečka, která svůj filmový debut zažila ve třinácti letech ve francouzském filmu Luca Bessona Léon z roku 1994, je potřetí těhotná.

Ovšem tyto zvěsti sama Natalie Portman (39) odmítá a k údajným fámám o svém těhotenství novinářům vzkazuje: „Dělejte to lépe, New York Post“

Její reakce následovala po vydání článku, který byl zveřejněn spolu s fotografiemi herečky a titulkem: „Natalie Portman si vykračuje s těhotenským bříškem v Sydney.“

Herečka v Austrálii aktuálně natáčí film „Thor: Love and Thunder“. Po boku herců jako je spolu s Chris Hemsworth, Tess Thompson a Christian Bale. Film režíruje Taika Waititi a do distribuce půjde v roce 2022.

foto: Marvel

Novinářská kachna, jak vyšitá

Jak spekulace vznikly není úplně jasné. Pravděpodobně díky fotografiím, na kterých se zdá, že má Natálie mírně zvětšené bříško. Magazín New York Post ke zprávám o těhotenství možná přiměl i fakt, že herečka už v minulosti natáčela těhotná. Teď se ovšem novináři, zdá se, netrefili. Chystaný film je každopádně pro Natalii velkým návratem do role Jane Foster.

Herečka, která se svým manželem, choreografem Benjaminem Millepiedem potkala při natáčení filmu Černá labuť (Black Swan, 2010), vychovává syna Alepha (8) a dceru Amalii (3). V reakci na své údajné těhotenství si posteskla, že v roce 2021 je stále v pořádku, pokud někdo komentuje tvary ženského těla, kdykoli se mu zachce.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související