Keira Knightley: Ohledně nahoty ve filmu mám svá pravidla

Kráska má zcela jasno, kam je ochotna zajít.
foto: Instagram Keira Knightley

Už se to tak bere nějak automaticky, že svléknout se ve filmu, je pro herečku součástí její práce. Ovšem ne pro každou. Mnohé s tím mají docela problém. A nastavily si poměrné jasné hranice, kam jsou ochotny zajít.

Hvězda filmových trháků Láska nebeská, Pýcha a předsudek nebo Piráti z Karibiku Keira Knightley se v podcastu pro BBC svěřila, jak to má se svlékáním a sexuálními scénami ve filmu ona. „Není to tak, že bych nahé scény odmítala zcela, ale ty, u kterých jsou muži ano,” řekla. „Částečně je to ješitnost. Ale také ten mužský pohled na věc,” vysvětlovala Knightley, proč ji vadí zejména fakt, že by takovou scénu měla natáčet pod vedením režiséra – muže. Klauzuli o „žádné nahotě“ má ve smlouvách od porodu svého prvního dítěte v roce 2015.

foto: Instagram Keira Knightley

„Možná jsem marnivá, ale mám teď dvě děti, a tak bych raději nestála před skupinkou cizích mužů nahá,” přiznala. A dodala, že je-li sexuální scéna pro film potřeba, vždycky se to dá vyřešit dvojnicí. „Jsou okamžiky, kdy úplně chápu, že je nutné ukázat někoho, kdo vypadá sexy. Ale to nemusím být já. A pokud jde o vyumělkované sexuální scény, kde se člověk celý leskne od oleje a všichni kolem u toho chrochtají, tak říkám ne. Nemám zájem to dělat,“ vyjádřila Keira Knightley svůj jednoznačný postoj.

„Jiná věc by byla,” řekla Keira Knightley pro Chanel Connects, „kdybych točila příběh o mateřství. O tom, jaké to je pozorovat změny svého těla během těhotenství. Dívat se na něj a začít ho vnímat úplně jinak. V takovém případě bych byla pro. To bych ale musela točit se ženou, která by to pochopila,” vysvětlila svůj postoj


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související