Slavná herečka oslavila padesát. Gwyneth Paltrow se ukázala nahá

foto: Netflix

Umí rozhodně zaujmout! Gwyneth Paltrow má kromě talentu i podnikatelského ducha a neuvěřitelný sex-appeal. Je považována za jednu z nejkrásnějších žen Hollywoodu, která už na začátku své kariéry dokázala, že patří mezi nejlepší herečky. V roce 1999 si odnesla Oscara za roli ve filmu Zamilovaný Shakespeare.

To, že má Gwyneth Paltrow velkou kuráž dokázala při příležitosti svých 50. narozenin. Před objektivem se ukázala nahá, přičemž její tělo „zakrývala“ jen zlatá barva. Inspiraci pro toto pikantní focení našla blondýnka v jednom z nejznámějších filmů historie. Tím je snímek Goldfinger, kde si agenta 007 zahrála největší herecká legenda Sean Connery.

Na svém blogu Goop se Gwyneth Paltrow k tomuto odvážnému pózování i vyjádřila. „Na mé 50. narozeniny se cítím velmi dobře. Toto focení je o tom, že chci vyjádřit smysl své energie a optimismu, který momentálně pociťuji,“ napsala herečka. Odvážné snímky se těší velké oblibě mezi jejími fanoušky. Jen na Instagramu ji sleduje 8 milionů lidí. „Přestože máš narozeniny, dárek si nám dala ty a je to to nejlepší, co jsi kdy sdílela,“ napsal jeden z jejich obdivovatelů do komentářů pod fotky.

Kráska, která za výkon v seriálu Glee získala cenu Emmy má i obchodního ducha a nebojí se podnikat i s velmi lechtivými produkty. Je nejen propagátorkou zdravé výživy, ale specializuje se i na prodej svíček s vůní vagíny, sady na výrobu odlitku penisu, vibrátor či omalovánky dámského přirození. Přišla i s vaginálními vejci, které ženám mají upravovat hormonální hladinu v těle a regulovat menstruační cyklus. Ovšem zde narazila, jelikož neměla podložení specialistů, dostala se Gwyneth Paltrow k soudu a prohrála. Na svém webu poskytuje i rady a informace o cestování, životním stylu, zálibách nebo lécích založených na alternativní medicíně.

zdroj: Goop.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související