Gwyneth Paltrow představila svůj první vibrátor

Herečka dlouho toužila po vlastním designu sexuální hračky
foto: Goop.com

Přesně na svátek sv. Valentýna v rámci svého lifestylového webu, představila slavná herečka svého prvního sexuálního pomocníka.

Přestože je Gwyneth Paltrow (46) šťastně vdaná (jejím manželem je Brad Falchuk, 49), je prý v rámci karantény sexuálně frustrovaná. Právě z tohoto důvodu vytvořila oboustrannou sexuální masážní hůlku. Tak nazývá svůj vlastní designový vibrátor.

„Vezměte sexuální zdraví do svých rukou s oboustranným vibračním masérem za 95 $,“ láká své zákazníky na svém webu Goop.

foto: Goop.com

Oslava sebelásky

Vibrátor, který je k dispozici od 14. února, je vybaven hůlkou se zázračnou koulí s hlubokými vibracemi pro vnější stimulaci na jednom konci a silnými a přesnými vibracemi pro klitorální nebo vnitřní stimulaci na druhém konci. Každá strana nabízí osm různých pulzujících vzorů. Masážní přístroj je vodotěsný, takže jej lze použít i ve vaně nebo ve sprše. Má dobíjecí baterii a je dodáván s diskrétním cestovním zámkem a pouzdrem.

„Vibrátor je nejnovějším počinem pro ženské sexuální zdraví od společnosti Goop, která se již dlouho snaží eliminovat tabu kolem ženské sexuality. Už v loňském roce jsme zjistili, jaký je hlad po podobných věcech, když jsme začali nabízet i dvě vonné svíčky NSFW: „This Smells Like My Vagina“ a „This Smells Like My Orgasm“,“ řekla Gwyneth Paltrow.

Chuť na sex

Zatímco její manžel Brad má prý nyní chuť na sex doslova neustále, herečka to má kvůli stresu kolem pandemie naopak. Požádali tedy o pomoc známou sexuální koučku Michaelu Boehm, která jim prý velmi pomohla. „Jak jsme doma zavření i s našimi dětmi, tak to je s naší vášní dost problém,“ postěžovala Gwyneth si na svém webu Goop.

Gwyneth Paltrow se svým bývalým manželem, frontmanem kapely Coldplay Chrisem Martinem, má patnáctiletou dceru Apple a třináctiletého syna Mosese.

 

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související