Velký horoskop na prosinec: Přichází šance na lásku i smíření

foto: Unsplash

Konec roku přinese do mnoha lidských duší tolik potřebný klid a smíření. Prosinec nabídne také nebývalé množství šancí napravit zpřetrhané vztahy, obnovit přátelství i lásku. A pokud vyhlížíte novou, máte také velkou šanci.

Kartářka a vědma Sandra Pavlů jako každý měsíc vyložila své oblíbené hvězdopravecné karty a podívala se co tento prosinec čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Hodně věcí, které se v uplynulých týdnech zdály neřešitelné, se pohnou kupředu, a tím správným směrem! Vám prosinec bude opravdu přát. Ve vztazích i v práci – tam, zdá se, ještě víc. Tohle štěstí je ale hodně zasloužené, protože už je to tak na světě zařízené, že vám nic nepadá přímo do klína, ale o vše se musíte náležitě zasloužit. Teď ale nastává kýžené období sladké odměny. Važte si jí, nerouhejte se a nehazardujte ani s penězi ani se zdravím. Pokud si zachováte zdravý rozum a nadhled, vše se v dobré obrátí.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Málo platné vaše kouzlo osobnosti, očaruje každého, s kým se potkáte a v těchto dnech ještě zesílí. Neodříkejte si nic, co přináší radost a užívejte života, přízeň osudu je na vaší straně. Zároveň jsou tu ovšem na prosinec dvě malá varování. Buďte obezřetní ve volbě přátel, ne všichni to s vámi myslí dobře. A je dost pravděpodobné, že se ve vaší blízkosti pohybuje osoba, která vám nepřeje, ač se tváří mile. Vaše upřímná povaha se zdráhá uvěřit, ale dejte na svou intuici, je moudřejší než vaše racio. A také buďte opatrní ohledně financí, než někomu svěříte své těžce vydělané peníze, raději si vše třikrát rozmyslete.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Do vašeho života zasáhne láska. Silou komety. To nebude jen tak obyčejné vzplanutí, tady půjde o mnohem víc. A záleží jen na vás, jak s tím naložíte. Překvapí vás také velmi povzbudivá zpráva, která by se mohla stát odrazovým můstkem k velkým změnám ve vašem životě. Ale na druhou stranu bude dobré zachovat chladnou hlavu, protože jakákoli ukvapenost by se vám mohla vymstít. Po pracovní stránce vás čeká také jedno menší překvapení. Nebude úplně příjemné, ale až tu informaci vstřebáte, zjistíte, že se vám vlastně hrozně ulevilo.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Něco, o co jste donedávna hodně usilovali, se nezdařilo, ale hlavu vzhůru. Když se jedna cesta uzavře, otevře se nová, v tomhle je vesmír opravdu spravedlivý. Berte to tak, že to mělo takhle být. Díky své tiché zarputilé síle, kterou v sobě odjakživa máte, se nakonec vše v dobré obrátí a všechno, o co stojíte, se povede. Navíc ta osoba, na kterou už dlouho myslíte, se konečně ozve. Také vás nemůže pustit z hlavy a konečně se k tomu přizná. Co ale bude dál, je zatím hodně otevřené.

Beran (21.3. až 20.4.)

Nesplněné touhy, která vás už nějaký čas trápí, jen tak samy neodejdou, tady bude nutné aktivní zapojení z vaší strany. Čekat, že se vše vyřeší úplně samo, by bylo bláhové. Raději se k tomu postavte čelem a jednejte. To vám jde stejně ze všeho nejlépe, a navíc se vám hrozně uleví. Chce to trochu odvahy, ale vy ji v sobě máte, jen jste ji v poslední době nechali tak trochu usnout. Postupujte ale opatrně, ne hlavou proti zdi, jak je vám to nejbližší. Raději zapojte rozvahu a rozum.

Býk (21.4. až 21. 5.)

Neprávem podezíráte někoho blízkého, že vám chtěl ublížit. Není to tak. Ty klepy, kterým nasloucháte, raději pusťte z hlavy, bohužel všichni kolem vás nejsou úplně upřímní, tak už to zkrátka na světě chodí. Vaše velkorysá povaha to ale zvládne, pamatujte, že laskavost je velmi mocná síla, která překoná mnohá trápení. Váš dlouhodobý vztah teď prochází takovým klidnějším obdobím, ale je tu jistá možnost flirtu nebo nevěry. Pro nezadané je to ovšem dobré znamení, tam by mohlo začít něco moc hezkého.

Blíženci (22.5. až 21.6)

Co se pokazilo, spraví se, co se nepovedlo, napraví se. Dobré zprávy přinese prosinec hlavně ohledně práce, tady můžete očekávat velmi příznivé změny. Vždyť už také bylo načase, nadřízení konečně ocení vaši píli a houževnatost. Ohledně citů je situace trošku složitější, ale možná je nejvyšší čas svěřit se někomu blízkému nebo raději rovnou té osobě, které se to týká. Zdráháte se, dotyčných dotyčná na to ale už dlouho čeká, tak konečně seberte odvahu a přiznejte, co cítíte. Odměna bude velmi, velmi sladká.Rak (22.6. až 22.7.)

Pro vás – víc než pro jiné – teď platí, netlačte na pilu. Ono se zas všechno poskládá, jak má být, ale nechte vesmír, ať to zařídí sám. Rádi máte vše pod kontrolou, ale občas neuškodí, nechat to být a jen tak plynout. Pozor si dávejte hlavně na to, co komu říkáte a píšete, vaše důvěra by se tentokrát mohla dost nevyplatit. Na konci měsíce vás překvapí zpráva, která vás potěší a dodá hodně optimismu do žil. Prosinec by se tak mohl stát časem, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Lev (23.7. až 22.8.)

V práci se vám daří a tenhle trend ještě nabere v dalších týdnech na síle. Velmi pravděpodobné je povýšení nebo zvýšení platu, možná obojí. Ty krušné týdny, které máte za sebou se konečně v dobré obrátí. Což platí i pro vztahy. Osud nad vámi drží ochrannou ruku, i zdraví vás podrží. A hlavně, jste milováni. Možná to v poslední době tak úplně nevypadalo, ale karty říkají, že ta láska tu opravdu je. A velká. To, že se tak úplně neprojevuje, je věc druhá. Prosinec vám nabídne i nějakou cestu, která to rozhodne. Odjet neváhejte, jen tak zjistíte, jak si opravdu stojíte.

Panna (23.8. až 22.9.)

Ač si to neuvědomujete, mnozí vás považují za dítko štěstěny. Vy máte tendenci vše vidět v tom horším světle, ale možná je načase si přiznat, že se vám vážně daří. A hlavně ten trend bude pokračovat. Co jste zaseli, to sklidíte a pokud vytrváte, úspěch vás opravdu nemine. Jen občas pusťte ke slovu i toho umělce, který se skrývá ve vaší praktické duši. Rozkvete. A toho si dozajista všimne i opačné pohlaví… Flirt a možná i nevěra, to vše bude ve hře!

Váhy (23.9. až 23.10.)

Je to úleva, že? Svěřená starost poloviční starost, navíc ten vyřešený problém vás hodně uklidnil. Možná až moc. Ale uvědomte si, že po tom vypětí uplynulých týdnů je prostě na čase trochu zvolnit, i když vaše zvídavá a dobrodružná povaha se tomu vzpouzí. Abyste se ale mohli posunout dál, tuhle přestávku teď potřebujete. Berte to jako nutnou rekonvalescenci. Odměnou za trpělivost vám bude zlepšení vztahů s blízkými a celkově zklidněná situace v rodině.

Štír (24.10. až 22.11.)

Nebylo to jednoduché období, ale dobrá zpráva je, že je konečně za vámi. Před sebou máte několik týdnů relativního klidu, kdy se mnohé vyjasní. Pozor si jen dávejte na finance, někdo se bude snažit vás přemluvit k investici, která se zdá výhodná, ale hrozí, že nebude. A myslete víc na sebe. Zanedbávali jste se, a to by si mohlo vybrat svou daň. To, co teď nejvíc potřebujete, je trochu zvolnit a nabrat síly. Relaxujte, zacvičte si jógu, snažte se být co nejvíc v přírodě, a prosinec vám přinese kýžený klid a nadhled.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář