HOROSKOP na listopad. Unikátní předpověď z hvězdopraveckých karet

Co z nich astroložka Sandra Pavlů vyčetla pro tento měsíc?
horoskop
foto: Sandra Paulů

Hvězdopravecké karty v 17. století sestavil astronom a astrolog Giovanni Baptista Seni, jehož horoskopy si objednával i sám Albrecht z Valdštejna.

Jejich nesporný půvab a velmi přesné předpovědi, na jejichž základě lze každému sestavit horoskop na míru, jsou zřejmě hlavním důvodem, proč se v prakticky nezměněné podobě dochovaly dodnes. Co z nich Sandra vyčetla pro jednotlivá znamení na listopad?

Štír

Asi to neradi slyšíte, ale už delší dobu si pohráváte s city někoho, kdo vás má opravdu rád. A karty predikují, že by mu právě tento měsíc mohla dojít trpělivost a všechno to hezké, co k vám cítí, by se mohlo změnit. A naladit na zcela negativní notu. Dokonce by vám mohl dát i hodně nepříjemné ultimátum. Když ale zkrotíte své přehnané požadavky, vaše vrozená smyslnost nezůstane ochuzena. Co se týká práce, tady žádné velké změny nenastanou, což je zrovna teď asi jen dobře.

Střelec

Tenhle listopad se budou pro vás v lecčems lámat ledy. Čeká vás nějaké hodně důležité rozhodnutí, které jste už dlouho odkládali, ale věřte, že čas to rozseknout, je tu. V tuhle chvíli vám odklady už jen uškodí. Štěstí vám ale bude přát, tak seberte veškerou odvahu a jděte do toho. Vaše vrozená cílevědomost vás povede správným směrem. Pozorní buďte ale ohledně financí, teď rozhodně není ta správná doba lehkomyslně utrácet. Každé vydání několikrát zvažte.

Kozoroh

Smolné období máte, zdá se, za sebou. Před vámi jsou teď tři možná čtyři týdny relativního klidu, kdy nebudete muset nic urgentního řešit. No už bylo na čase, že? Touha po cestování a zážitcích vás bohužel nepřešla, spíš sílí, ale teď vás rodina potřebuje mnohem víc, než vy je. To se ale může brzy otočit, proto se k nim neobracejte zády. Žádost o pomoc pravděpodobně přijde i ze vzdálenějšího místa, od někoho, s kým už dlouho nejste v kontaktu. Když vyhovíte, dost se vám uleví. S láskou taky žádné kotrmelce nečekejte. Za to je ideální čas na rozjetí nových projektů, nápady se jen pohrnou a na co sáhnete, to se podaří.

Vodnář

Máte dar si snadno podmanit druhé. Lidé vás mají rádi pro vaší družnou povahu, vaše cílevědomost vám ale často zabraňuje brát na ně ohledy. Je hezké, že chcete víc, občas by ale neškodilo rozhlédnout se kolem sebe. Nepřehlížíte něco důležitého? Hvězdy pro vás na listopad vidí příležitost napravit staré křivdy, a dost možná nadešel čas vyslovit i omluvu, kterou v sobě už dlouho nosíte. Ani netušíte o co lehčeji se vám pak bude žít. I vztahy v rodině se dost zlepší. Stačí si jen přiznat, že na všem máte i svůj podíl.

Ryby

Věčně zasněné citlivky, ano, to jste vy. Ale mnozí o vás netuší, že když se zaměříte na cíl, nic vás neodradí. Tah na branku máte opravdu silný, ale potřebujete povzbudit. Velmi brzy obdržíte zprávu, která vám udělá velkou radost a mohla by to být právě ta, která odstartuje velké změny ve vašem životě. Otázkou zůstává, jestli to opravdu chcete. Pokud ano, máte cestu otevřenou a sladká odměna za vaše snažení vás určitě nemine. Bohužel, to trošku odnesou vztahy s vašimi nejbližšími, ale nepůjde o nic, co by nešlo napravit. Stačí jim později věnovat znovu dostatek času a odpustí vám.

Beran

Když vám řeknu, že vám v příštích dnech hrozí ztráta rozumu, uvěříte mi? Ale opravdu to tu vidím, listopad je pro to jako stvořený. Spíš než o zamilování, ale půjde o nějakou lehkovážnost, při které bude hrát velkou roli vaše nestřídmost. Pokud se nedokážete krotit, pravděpodobně si to na konci měsíce budete dost vyčítat. Když na to přijde, umíte být pěkně lehkomyslní, což není špatná vlastnost, ale vy si ji neumíte odpustit a pak sami se sebou nedokážete vydržet. Zkuste to pro jednou hodit za hlavu. Buď na sebe buďte přísnější, nebo si dovolte nějaký ten hřích, ale raději si ho odpusťte už předem.

Býk

Vás čeká v příštích týdnech setkání s někým, kdo zásadním způsobem ovlivní váš život. Může jít o lásku, ale mnohem pravděpodobnější je, že se to stane na poli pracovním nebo přátelském. Každopádně to pro vás bude osudné, bude to někdo, koho potkat máte a potřebujete. Občas máte sklon se podceňovat, a právě tenhle člověk vám připomene, co všechno už jste dokázali a pomůže vám v sobě najít sílu pokračovat v plnění vašich tužeb a představ. Čeká vás sice ještě hodně práce, a nebude to hned, ale úspěch to bude, věřte, že jo.

Blíženci

S vámi je to vážně těžké. Jednou hop a pak zas hned trop. Ještě že máte dar se ze všeho hned oklepat. Patříte k nejinteligentnějším znamením, ne nadarmo se mezi Blíženci rodí tolik vědců, lékařů, státníků, novinářů… Vaše přirozená zvídavost vás žene dál, ale bohužel se přitom moc neohlížíte na ostatní. Vaše jediné štěstí je, že vás i díky vaší dobrosrdečné povaze mají rádi. Právě teď je ale ten správný čas jim to trochu vrátit. Listopad vám předvídá znovuobnovení přerušených vztahů, naplnění dávno zapomenutých slibů i napravení křivd. Využijte tohle příznivé období, vrátí se vám to.

Rak

Ptáte se, kdy vám to nepříliš veselé období, které vás tento rok provází, konečně skončí? Blíží se to! Listopad bude taková předzvěst lepších časů. Dost možná konečně potkáte spřízněnou duši, na kterou tolik čekáte, a i v práci se to konečně zlepší. Pokud dostanete nabídku na jiné, ale velmi zajímavé místo, neváhejte. I přes prvotní rozpačité začátky, to bude to pravé ořechové. Jediné, co vás bude ještě trochu trápit, jsou peníze. Těch není nikdy dost, a právě teď obzvlášť, ale když budete s tím, co máte, zacházet opatrně, bude to dobré.

Lev

Vás nic nezlomí. Kam vejdete tam je dobře a konec roku vám to připomene s plnou parádou. Jen buďte opatrní, někdo se chystá zneužít vaší ochoty každému podat pomocnou ruku. Sice nemáte v povaze takto uvažovat, ale pro jednou přemýšlejte, jestli vás opravdu někdo nevyužívá. Připravte se, že plány, které máte, mohou nakonec vyjít úplně jinak, než čekáte. Vaší silnou stránkou ovšem je, že z každé situace umíte vytěžit to lepší, takže nakonec to dopadne ještě lépe, než čekáte. A pokud potkáte osobu opačného pohlaví, která vás opravdu silně přitahuje, tentokrát neváhejte.

Panna

Co říjen nestihl, listopad dopeče a co jste zaseli, budete i sklízet. Trápí vás touha po někom, koho nemůžete mít, ale zdá se, že už jste docela nad věcí. Ovšem tahle záležitost není ukončená, ještě se to zamotá. S tím počítejte. Na obzoru je příznivá zpráva, která vás hodně překvapí, ovšem jen v tom nejlepším slova smyslu. V posledních týdnech jste opravdu tvrdě pracovali bez jakékoli záruky, že se vám to vrátí, ale je to tu. Vaše píle konečně přinese své ovoce a vám se zvedne i sebevědomí. Jo, fakt jste dobří.

Váhy

Ten problém, který vás už od jara trápil, se vyřeší a vám se opravdu hodně uleví. Rozhodli jste se správně, takhle to vážně bude nejlepší. V práci to momentálně není úplně růžové, ale vy to zvládnete. Hned začátkem roku se to v dobré obrátí, jen musíte ještě chvíli zatnou zuby a vydržet. Naštěstí kolem sebe máte spoustu skvělých lidí včetně rodiny, kteří neváhají vám pomoct. Děkujte za to osudu a berte to tak, že bolestné chvíle už máte za sebou a žádné velké rozhodování ani nepříjemnosti už vás teď nečekají. Takže klid a užívejte toho, co máte. Není toho málo.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související