Jaké je vaše šťastné číslo pro rok 2023?

fotto: Unsplash

Každý z nás má ve svém životě nějaké šťastné číslo. Může to být datum narození, osobní číslo podle numerologie či jakékoli náhodně vybrané, kterému věříme a přináší nám štěstí. Nebo číslo, které nám přísluší i podle horoskopu pro daný rok.

Ať chceme či ne, čísla hrají v našem životě velkou roli a určitý význam jim přisuzují i ti největší skeptici. Pojďme se tedy podívat, jaké šťastné číslo vám pro rok 2023 přisoudily hvězdy. Možná jich bude i víc. Všímejte si jich, budou vás provázet po celý nadcházející rok. A mohou vám do života přinést harmonii, štěstí i lásku.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Šťastná čísla: 3, 4 a 9

Zejména 9 je pro Kozorohy velmi důležitým a osudovým číslem. Vyjadřuje soucit, velkorysost, štědrost, poctivost a ušlechtilost, což jsou pro všechny narozené v tomto znamení vlastnosti více než typické. Symbolizuje ale také duchovní sílu a zájem o mystiku, která praktickým Kozorohům v životě často chybí. A občas potřebují si obzory o tyto obory rozšířit, aby byl jejich život bohatší. Trojka a čtyřka je v tomto snažení podpoří. A když všechna tři šťastná čísla sečtete a rozdělíte, vyjde vám sebevědomá sedmička, která podpoří pracovité Kozorohy na jejich cestě za úspěchem.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Šťastné číslo: 22

Andělská znamení se nejčastěji projevují tím, že kolem sebe vidíme samé 11 nebo 22. Což je z numerologického hlediska hodně podobné. Dvojice čísel vždy přináší energii a připomínku duality života. Sebevědomé Vodnáře tento rok šťastná 22 upozorní, že se nemají zaměřovat jen na jeden aspekt života, ale rozdělit svou pozornost rovným dílem mezi rodinu a práci. Pro mnohé je číslo i malým varováním, aby nevedli dvojí život. Pod jeho vlivem si mnozí také uvědomí, co je v životě opravdu důležité. Nouze nebude ani o zásadní rozhodnutí v podobě svatby, úplné změny životního stylu či stěhování za prací.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Šťastná čísla: 0 a 9

Senzitivní Ryby by měly do svého života pustit více tajemství a dovolit si o svém uplatnění přemýšlet i jinak. V tom jim tajuplná nula a mystická devítka budou velmi nápomocné. Poslední liché jednociferné číslo je znamením zakončení, završení a naplnění. Má i značný magický a rituální význam. Představuje moudrost věků, duševní energii i hromadění znalostí a hlavně jejich využívání. Pomůže Rybám se lépe soustředit na daný cíl a dosáhnout jej rychleji, než čekaly. Také v lásce jim může být ku prospěchu. Jejich nerozhodnost je pověstná, ale na druhou stranu vynikají věrností a loajalitou, na čemž by měly své vztahy vždy stavět.

Beran (21.3. až 20.4.)

Šťastná čísla: 7 a 9

Pro tvrdohlavé Berany jsou obecně lichá čísla přínosem. Zejména sedmička jim do života vnáší tolik potřebný klid a vyrovnanost. Devítka zase energii, takže rok pod křídly těchto dvou strážců štěstí bude úspěšný a plodný. Další šťastné číslo je jejich součet, tedy 16, které když podle zásad numerologie rozložíme a znovu sečteme, vyjde nám znovu sedmička. Tou se tedy milí Berani obklopujte po celý rok, je to vaše šťastná hvězda, která vás vede tím správným směrem.

Býk (21.4. až 21.5.)

Šťastné číslo: 6

Šestka je symbolem krásy a harmonie a tu Býci doslova milují. Je to číslo smyslu pro estetično a přináší také soucit, mírumilovnost, ochotu pomáhat a obětavost, tedy vlastnosti Býkům více než vlastní. Předznamená také dobrou náladu, smysl pro kamarádství a těm, kteří na ni věří i lásku. Rok 2023 by mohl mnohým z vás přinést sklony k melancholii, proto vsaďte na šestku, která vnáší do života tolik potřebný optimismus a víru v lepší zítřky. Další vaše šťastné číslo je double šestek tedy 12, a tu když rozložíme a sečteme, vyjde nám další velmi harmonické číslo 3. Na něj si také klidně vsaďte.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Šťastné číslo: 5

Pětka je spojena se ctí, úspěchem, bohatstvím a zvědavostí. Tedy vším, co Blíženci zbožňují. Pro každého, kdo se touží ve své kariéře posunout někam výš, nebo se věnovat dalšímu seberozvoji a vzdělávání, bude 2023 úžasným rokem. Zejména pokud si zvolíte číslo pět jako své šťastné číslo. Pětka, která přináší všestrannost, důvtip, nadšení, vůdcovské schopnosti, cílevědomost a odhodlání, pomáhá Blížencům vidět věci v tom správném světle, dobře formulovat své názory a vyhýbat se chybám. Je také číslem společenských kontaktů, cestování a úspěchů v lásce.

Rak (22.6. až 22.7.)

Šťastná čísla: 2 a 6

Dvojka nás vždy upozorňuje, že základ veškeré naší spokojenosti je v harmonických vztazích a rodině. Raci potřebují v životě hodně lásky, milovat a být milováni, s čímž jim dvojka vždy pomůže. Přitahuje láskyplná spojení a dává našim životům „andělská křídla“. Zdá se, že pro Raky by tento rok nemusel být, co se vztahů týká, úplně jednoduchý. A s tím by jim právě ochrana dvojky mohla pomoci. Ve spojení s číslem 6 se její vliv ještě umocní. Vzpomeňte si na to vždy, když se během roku budete cítit osamělí. Nebo začnete mít pocit, že se vám v lásce, přátelství či rodinných vztazích tak úplně nedaří. Obě čísla vám v tomto směru v roce 2023 hodně pomohou a mnohé ulehčí.

Lev (23.7. až 22.8.)

Šťastné číslo: 7

Pro ohnivé, hrdé Lvy znamená sedmička uklidňující harmonii, kterou často postrádají. V tomto znamení se rodí především silní, osobití, energičtí, vášniví a výjimečně laskaví lidé, kteří nade vše staví svobodu a volnost. A nikdy jí nemají dost, i proto pro ně bude číslo sedm v roce 2023 šťastným číslem. Pomůže jim soustředit se na vše, co je důležité. A odstranit zrno od plev. Díky sedmičce nerozmělní svoji pozornost, naopak jim vnese do života lehkost potřebnou k zvládnutí náročných úkolů. Pod vlivem sedmičky se Lvům bude dařit především v práci a také jejich zdraví zůstane bez úhony.

Panna (23.8. až 22.9.)

Šťastná čísla: 1, 6 a 7

Podle numerologie je číslo jedna symbolem odhodlání a nových začátků, šestka přináší naplněné touhy a sedmička tah na branku. A všechny tři pěkně pohromadě naznačují, že Panny letos učiní několik důležitých rozhodnutí a konečně se přestanou ohlížet na názory druhých. Podle hvězd by měl letošní rok přinést citlivým Pannám dostatek sebedůvěry a odhodlání jít si za svým. Přehnané ohledy vůči druhým konečně hodí za hlavu a začnou žít podle svého. A k tomu jim všechna jejich letošní šťastná čísla budou velmi nápomocná. Když je sečteme (1+6+7=14, 1+4=5) vyjde nám číslo splněných přání 5, které naznačuje, že Panny budou letos hodně cestovat, milovat a žít bohatým společenským životem.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Šťastná čísla: 8 a 10

Rovnováha, to je to, co potřebují v životě Váhy ze všeho nejvíce. A letos to bude platit ještě více než kdy jindy. Proto by se měly zaměřit na čísla osm a deset. Osmička přináší vždy velkou dávku štěstí, úspěchu a prosperity, desítka zase dokonalost. Je prvním dvojciferným číslem a Váhy potřebují oboustrannost, aby byl jejich život v harmonii. Osmička je nejmocnějším ze všech čísel. Je to číslo ambicí, vůle, logického myšlení a financí. Symbolizuje i touhu po moci, slávě a vášni, které mívají Váhy ve svém životě spíše nedostatek, proto by si ji do života měly co nejvíce přivolávat.

Štír (24.10. až 22.11.)

Šťastná čísla: 1 a 3

Horkokrevní Štíři potřebují letos především uklidnění a k tomu jsou jednička s trojkou jako stvořené. Navíc společně vytvářejí harmonickou 4, která je také číslem vyjadřujícím řád, rovnováhu, smysl pro pořádek a stabilitu. A tu budou v tomto roce Štíři opravdu potřebovat. Pokud jí nenajdou dostatek, začnou se vrhat do neprobádaných vod či dostatečně neprověřených transakcí a to jim může přinést i výraznější ztráty. Naopak pod nadvládou bystré jedničky a optimistické trojky zvládnou přemíru překážek s lehkostí a nadhledem.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Šťastné číslo: 3

Trojka dodá Střelcům odvahu učinit zásadní rozhodnutí, které je letos velmi pravděpodobně čeká. Celý rok 2023 se ponese v duchu nových začátků, vůle splnit si své sny a snahy dokázat víc, než jsme si troufali doufat. Vyznačuje se také podporou splnění cílů, nezávislostí a svobodou, což Střelcům vyhovuje ze všeho nejvíce. Velmi neradi se nechávají svázat jakýmikoli pravidly, potřebují mít pocit, že o všem rozhodují sami. A k tomu jim trojka bude vždy velmi nápomocná. Naučí je také vážit si vztahů a lépe o ně pečovat.

Zdroj: trusted-astrology.com, www.express.co.uk, www.horoscopelogy.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář