Horoskop lásky na rok 2023

Co přinese nadcházející rok na poli vztahů a lásky? Kdo se zamiluje, koho čeká znovuobnovení přerušených vztahů a komu osud přichystá nejednu nelehkou volbu? Dozvíte se!

Turbulentní rok 2022 pomalu končí, a tak je ten pravý čas podívat se, co nám přinese ten nadcházející. V mnoha ohledech by měl být klidnější, smířlivější a více přející než ten předchozí, což platí i pro vztahy. Kartářka a astroložka Sandra Pavlů rozložila své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvlášť a podívala se, co nás čeká a nemine. Bude to rok plný lásky a porozumění nebo rozchodů? Koho čeká fatální setkání, komu osud nadělí novou dávku naděje a kdo bude ohrožený nevěrou?

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Vaší smůlou je, že berete vše moc vážně, ale na druhou stranu jste výhrou pro každého partnera. Věrní, milující, ochotní kdykoli vše odpustit. Váš smysl pro rodinu je pověstný, jste ochotní se hodně obětovat, na sebe přitom moc nemyslíte. Příliš se upínáte na druhé, věnujete jim spoustu energie a oni mají tendenci toho zneužívat. Začněte být malinko sobečtí a uvidíte, že přijde zázrak. Začnou si vás více vážit a přestanou vás považovat za samozřejmost. Pro nezadané tu vidím někdy na konci jara velmi silné vibrace k seznámení. Udržte si optimismus, vaše situace se brzy zlepší. Otevírá se pro vás také šance na znovuobnovení již ukončených vztahů. Tam to ale bude vyžadovat velkou dávku velkorysosti a tolerance.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Jste zvyklí se ve všem spoléhat sami na sebe, ale v lásce to není vždy ta nejlepší strategie. Znovu se vám to potvrdí především v první třetině nadcházejícího roku, kdy vám osud nabídne nevídanou šanci na usmíření i nápravu škod, které se tak nějak staly, a vy moc nevíte co s nimi. Situace ale bude nahrávat velmi poklidnému vyřešení celého problému. Využijte ji! Pro jednou trochu upozaďte svoje ego, uvidíte, jak to druhá strana ocení. Pro nezadané se naskytne úžasná příležitost především na začátku druhé poloviny roku. Vztahy, které začnete dříve, budou poněkud rozpačité a nepovedou tím směrem, kterým doufáte. Mohou být ale velmi emocionální. Pozor si dejte na žárlivost, ta vás bude v menší míře provázet dlouhodobě, ale pokud ji dokážete ukočírovat, ponese se celý váš rok na obláčku vášně a smyslnosti.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Pokud už svou lásku máte, velmi pravděpodobně vám vydrží po celý příští rok. Rozchody nebudou na pořadu dne, tedy v případě, že nezapomenete partnera trochu rozmazlovat. Máte sklony brát ho trochu jako samozřejmost, a to by se vám mohlo časem vymstít. Pro ty, kteří své lásky teprve hledají, přijde příznivé období začátkem jara. Vztahy, které v té době rozpuknou, budou mít velkou šanci na úspěch, protože budou stát na pevném základě. Dost možná svou spřízněnou duši blízko sebe už máte, jen ji nevidíte. Stálo by za to se pořádně kolem sebe rozhlédnout. A přestat fantazírovat o někom, koho stejně nemůžete mít a raději se spolehnout na svou intuici. Vede vás správným směrem.

Beran (21.3. až 20.4.)

Jste horká hlava, co na srdci to na jazyku, ale ve vztazích kapka diplomacie nikdy nezaškodí. Pamatujte na to a raději nejdřív myslete, než vyslovíte, co se vám právě honí myslí. V nadcházejícím roce se budete muset s někým blízkým rozloučit a do vašeho života vstoupí někdo úplně nový. Přivítejte tu změnu s radostí a nebuďte smutní. Vše se děje ve správný čas a bojovat s osudem se nevyplácí. Přijměte to a uvidíte, že vám zase bude krásně, vesmírný řád dobře ví, co dělá. Láska kvete v každém věku, a pokud jste už dlouho sami, blýská se na lepší časy. V nadcházejících měsících se vám dokonce několikrát naskytne šance na osudové seznámení. Slevte malinko ze svých nároků a uvidíte, že budete znovu šťastní.

Býk (21.4. až 21.5.)

Patříte k poměrně věrným znamením, lidé vás mají rádi pro vaši dobrosrdečnou povahu a váží si vaší přátelskosti. Ohledně lásky míváte štěstí, což se vám potvrdí už v nebližších týdnech. První týdny roku začnete nějakým větším dilematem, ale pokud zachováte klidnou hlavu, vše se vyřeší prakticky samo. Těm, kdo vztah právě hledají, se naskytne skvělá příležitost na seznámení už začátkem jara a jak rok poplyne, mohlo by se to vyvinout v něco mnohem hlubšího. Je dost pravděpodobné, že vás to zastihne nepřipravené, ale nebojte, vše bude dobré, když se situaci nebudete vzpírat. Každá mince má vždy dvě strany, tak proč se dívat jen na jednu?Blíženci (22.5. až 21.6.)

Nemáte za sebou právě lehký rok. I ohledně lásky to bylo hodně turbulentní, ale další měsíce vypadají o dost klidněji. Nic ovšem nepřijde samo, musíte se o to také trochu zasloužit, udělat pověstný první krok či nabídnout ruku ke smíru a celkově se víc snažit. Milujete vzrušení a neočekávané změny a o ty určitě nebudete ochuzení, tedy pokud budete chtít. V minulých měsících na vás trochu dolehla skepse, zda ještě skutečnou lásku potkáte, odpověď ale zní: Rozhodně ano. Někde blízko vás je člověk, kterého pravděpodobně znáte už velmi dlouho a na kterého myslíte stále častěji. Tak na co ještě čekáte?

Rak (22.6. až 22.7.)

Dlouhodobé vztahy nejsou nikdy bez mráčku, ale vy to zvládnete. Menší krize, která se s největší pravděpodobností přelije i do první třetiny nového roku, vás ve výsledku posílí a připomene vám, co je pro vás důležité. A co naopak můžete oželet. S blížícím se podzimem vás přepadnou myšlenky, zda je vše, jak má být a vy propadnete lehkému pocitu marnosti. Zažeňte ho. Podmínky pro vznik něčeho ještě krásnějšího tu určitě jsou, jen nesmíte zbytečně tlačit na pilu. Raději přijměte věci tak, jak jsou a nechtějte, aby se vše točilo pouze kolem vás. Nedorozumění se vysvětlí a vy budete moci začít znovu s čistým štítem. Pokud se ale ukáže, že to bude vyžadovat určitou změnu, neváhejte.

Lev (23.7. až 22.8.)

Netrápí vás už delší dobu nějaká zakázaná či nevyslyšená láska? Možná nevěra nebo podezření na ni? Brzy se s největší pravděpodobností ukáže, že vše je trochu jinak, než jste si mysleli a vám se hodně uleví. Vaše dlouholeté vztahy se v příštím roce upevní a to i mezi přáteli. Váš společenský život v poslední době trochu stagnoval, příliš jste se soustředili jen na jednoho člověka, ale to není vždycky dobře. Nezapomínejte ani na staré přátelé, podrží vás, až to budete nejvíc potřebovat. Léto vypadá ohledně vztahů hodně nadějně. Pšenka pokvete hlavně nezadaným. Vidím tu i nějakou cestu, která vás hodně osvěží a dodá energii. Máte se na co těšit.

Panna (23.8. až 22.9.)

Vše kolem lásky je pro vás celoživotně důležitější než cokoli dalšího. Bohužel ne vždy se zamilujete šťastně, ale tentokrát se na vás štěstí usměje a vynahradí vám ty předešlé měsíce (u některých i roky), kdy vám nebylo zrovna do zpěvu. Vaše milá, upřímná povaha konečně dozná uznání a ten, na koho si už dlouho myslíte, konečně pochopí, co by ve vás ztratil. Láska, která už kolem vás docela dlouho krouží, se konečně přihlásí. Ať už v podobě znovuobnovených vztahů nebo poznání někoho úplně nového. Nebojte se do toho jít, tentokrát se nemáte čeho bát. Čeká vás období, jaké jste už dlouho nezažili. Plné vášně a jiskření. Někdy v polovině roku začnete znovu váhat, zda je to opravdu upřímné, ale konečně si trochu víc věřte. Sebevědomí z nás činí neodolatelné a lásky plné bytosti.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Přátelská ani milostná spojení žádné veletoče tento rok nezasáhnou. Co má vydržet, vydrží, ale co má odejít, musíte pustit. Tiše a v klidu. Berte to jako dar. Občas se musí i některé partie života uvolnit, aby do nich mohlo vstoupit něco nového, lepšího a jistějšího. Vy si zasloužíte svést se na šťastné vlně, tak jí dovolte vám vstoupit do života. Letité vztahy zažijí nový začátek, tak chyťte příležitost za pačesy a užijte si po letech znovuobjevenou vášeň a touhu. V případě, že se snažíte o děťátko, ideální chvíle pro otěhotnění nastane začátkem léta. Ale také později je tu velká šance na úspěch. Tenhle rok pro vás v mnoha ohledech bude velmi plodný.

Štír (24.10. až 22.11.)

Vztahy, které rozkvetly v posledních měsících, se budou zdárně vyvíjet i nadále. To platí pro všechny, kdo o ně pečují a nezačnou svá přání a touhy stavět nad potřeby ostatních. Během roku navážete nová přátelství, a s někým z minulosti se budete muset rozloučit. Což je úplně v pořádku, tak se tomu nebraňte. Nadcházející rok je kromě jiného i o vyčištění vztahů, zbavení se těch toxických a udržení těch stabilních a pevných. Bylo už načase si v tom udělat trochu pořádek, tak to berte jako ryze pozitivní věc. V každém vztahu je vždy jeden závislejší a těžko říct, která pozice je těžší. Pokud lásku zrovna hledáte, léto vypadá nadmíru nadějně. Zadaným nabídne i nějaký flirt, který je potěší, ale může ohrozit stabilní vztahy. Stojí vám to za to?

Střelec (23.11. až 21.12.)

To, co se koncem tohoto roku tak pěkně rozběhlo, poběží dál. Právem sklidíte, co jste zaseli, vaše píle bude odměněná. Jen musíte ukrotit svou netrpělivost. Ne vše bude přesně podle vašich představ a čím dříve to pochopíte, tím lépe pro vás. Raději přijměte vše tak, jak je, vše se nedá urychlit. Některé věci prostě chtějí svůj čas. Pokud se s tím naučíte žít, vaše situace se brzy zlepší a vy si alespoň na nějakou dobu začnete létat na růžovém obláčku. Jak dlouho tam zůstanete, je i na vás. Vznáší se kolem vás aura něčeho nedosažitelného. Zřejmě chcete víc, než můžete dostat, ale také ohledně lásky je třeba mít občas realistické cíle.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související