Koruna nabídne námluvy Williama a Kate. Megxit ale nečekejte

foto: Netflix

Poslední šestá řada seriálu Koruna (The Crown) bude, ale chvilku si na ni ještě počkáme. Ale mnohé už o ní víme. Autoři ve scénáři zcela vynechali život prince Harryho a Meghan Markle. Naopak se můžeme těšit na seznámení Kate a Williama.

Zatímco fanoušci seriálu se už nemohou dočkat 5. řady oblíbeného seriálu Koruna, která na obrazovky Netflixu dorazí 9. listopadu, na veřejnost už pronikly podrobnosti o chystané 6. řadě.

Natáčení bylo v září s ohledem k zesnulé královně Alžbětě II. na několik dnů přerušeno. „Koruna je milostný dopis pro ni a já nemám co dalšího bych dodal, jen ticho a úctu,“ uvedl tvůrce seriálu Peter Morgan pro Deadline. Netflix však potvrdil, že po krátké odmlce se opět v přípravách pilně pokračuje a natáčení poslední šesté řady Koruny je v plném proudu. Zatím není ale jasné, kdy ji hodlá streamovací služba představit divákům.

Co ale víme je, že do role vévodkyně Kate Middleton tvůrci obsadili devatenáctiletou Meg Bellamy, kterou našli mezi tisícovkou uchazeček! Účinkování v seriálu je pro ni debutem, její předchozí profesionální herecké zkušenosti jsou minimální. To ale není u tohoto seriálu nic neobvyklého. Castingoví režiséři Nina Gold a Robert Sterne si totiž do nových rolí hledají s oblibou neznámé talenty, kterým tím odstartovávají kariéru. Tak tomu bylo i u představitelky Lady Di, Emmy Corrin, která díky roli princezny získala ocenění Golden Globe. 

Koruna 6 : V hlavní roli láska Williama a Kate

Bellamy, která ztvární Kate Middleton ještě předtím, než se stala vévodkyní z Cambridge, má s Kate pár věcí společných i ze skutečného života. Studovala ve Wokinghamu, kde Kate dříve žila se svou rodinou. Před kamerou se potká s oscarovými herci jako je Olivieí Colman nebo Matta Smithe.

Debut to bude i pro Rufuse Kampa a Eda McVeye, kteří ztvární prince Williama. Kampa bude představovat mladého chlapce, který se vyrovnává s tragickou smrtí své matky Diany, princezny z Walesu. Ta jak známo zahynula v srpnu 1997 po automobilové nehodě. Naopak McVeye se před kamerou objeví v roli dospělého Williama, který se při svých studiích potká s pohlednou Kate. Více podrobností, co vše seriál o jejich životě prozradí, ale Netflix ještě neuvedl. Podle všeho se příběh neobejde bez seznámení, které proběhlo mezi mladým párem v roce 2001 během studií dějin umění na University of St Andrews ve Skotsku.

Příběh bez „Megxit“ 

Už dříve tvůrci seriálů uvedli, že poslední série The Crown obsáhne rok 1997, tedy nástup Tonyho Blaira, příběh lásky Kate a Williama a řadu dalších událostí. Co diváci však neuvidí je příběh mladšího syna princezny Diany, Harryho a jeho neposlušné Meghan Markle. Tvůrce seriálu Peter Morgan to odůvodnil tím, že raději píše příběhy, které se staly dříve než před dvěma dekádami.

zdroj: Netflix.com, Glamour.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související