Brad Pitt odhalil při šnorchlování svou sbírku tetování

Oskarový herec trávil svou dovolenou s kamarádem Fleem, basistou z kapely Red Hot Chili Peppers.
Bred Pitt
foto: Instagram Bred Pitt

I slavné hollywoodské hvězdy si nechávají svá těla zdobit nejrůznějšími kérkami, které před zraky veřejnosti umně skrývají. Občas jsou ale odhaleni.

Brad Pitt si o víkendu užíval krátkou dovolenou v letovisku Amanyara na britských ostrovech Turks a Caicos v Karibiku, jihovýchodně od Bahamských ostrovů.

Bred Pitt
fot: Instagram Brad Pitt

Na fotografii, kterou přinesl web People je vidět sedmapadesátiletý Pitt se šnorchlovací maskou a výrazným tetováním na zádech a boku. To obsahuje první iniciály každého člena rodiny, sadu linií navržených bývalou ženou Angelinou Jolie, datum jejích narozenin, obrys ledového muže Ötziho a latinské slovo Invictus, které v překladu znamená neporažený.

Red Hot Chili Peppers a Brad Pitt / foto: Instagram Brad Pitt

Pitt byl na dovolené se svým přítelem Fleem, basistou kapely Red Hot Chili Peppers. A pokud se ptáte, zda se výletu zúčastnila i Pittova partnerka Nicole Poturalski, tak odpověď zní ne. Chyběla. A podle zdrojů magazínu People, spolu nejsou už od srpna.

Byl to pry jen nezávazný flirt…

„Nikdy to nebyl skutečný vztah,” uvedl prý tentýž zdroj už v říjnu. „Několikrát se viděli a to je všechno. Nedá se to nazvat rozchodem, protože spolu nikdy nebyli. Byl to jen nezávazný úlet…”

Pitt a německá modelka se zřejmě poprvé setkali na večírku po berlínské premiéře filmu Once Upon a Time… Bulvární tisk tenkrát hodně spekuloval o tom, jak to mezi nimi jiskří. Zejména poté, co byli viděni, jak se smějí a mluví spolu na Kanye West show v L.A. v listopadu 2019. Další velké spekulace propukly, když vloni v srpnu byl pár spatřen na letiště Le Castellet ve Francii, kam přiletěl na údajně velmi romantickou dovolenou. Jak se ale zdá, tím veškerá romantika zřejmě skončila.

Od té doby se Brad Pitt držel po celou dobu pandemie koronaviru spíše stranou. I když… Spolu s bývalou manželkou Jennifer Aniston fanoušky velmi nadchli, když se v září zúčastnili virtuálního akce Fast Times at Ridgemont High.

Feat, DeAnthony Langston
Flea, basketbalista DeAnthony Langston a Brad Pitt / foto: Instagram DeAnthony Langston

V listopadu 2020 Pitt byl pak vyfotografován, jak vykládá krabice s potravinami z náklaďáků a rozdává je rodinám s nízkými příjmy v bytových projektech v South Central Los Angeles. A pár měsíců před tím, byli Pitt a Flea viděni, jak rozdávají krabice s jídlem živořícím rodinám ve Watts.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související