StarDance: Mašková a Kecskeméti si už nezatančí. Od výstavy šatů ze soutěžního pořadu se Česká televize distancovala

foto: Česká televize

Na svátek sv. Martina se uskutečnilo páté kolo taneční soutěže StarDance aneb Když hvězdy tančí. V něm si naposledy zatančila zpěvačka Tereza Mašková a její taneční partner Daniel Kecskeméti. 10. listopadu byla také zahájena výstava originálních kostýmů v Tančícím domě. Od té se však Česká televize rázně distancuje.

Soutěžním a posledním tancem se pro Maškovou a Kecskeméti stala samba, za kterou si od poroty vysloužili 23 bodů. „Je to zvláštní, ale jsem šťastná. Samozřejmě mě to mrzí, ale odcházím s tím, že jsem si ten poslední tanec opravdu užila,“ řekla Mašková po vyřazení.

kredit: Česká televize

První tři desítky

Samba, valčík, cha-cha, tance pátého soutěžního večera StarDance, které na písně z celého světa roztančily slavné tváře. Za sambu Ivy Kubelkové a Martina Prágra dokonce porota dala první tři desítky. První dvojicí na parketě byla Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, kteří zatančili sambu na tureckou píseň. Porota pár ocenila 26 body.

Dále pak zatančil cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková cha-chu na italský hit od skupiny Ricchi e Poveri. Od poroty dvojice dostala 18 bodů. Třetím tanečním párem se stal herec Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou. Za svůj valčík na hit tchajwanského zpěváka zpívaný v mandarínštině od poroty dostali 21 bodů.

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch předvedli cha-chu na korejskou píseň zpěváka PSY, známého hitem Gangnam Style. Porotci jim dali 27 bodů. Valčík předvedl na indickou hudbu Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková. Ti si pak vysloužili 24 bodů.Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti

Zpěvačka, absolventka pražské konzervatoře Jaroslava Ježka. Vítězka pěvecké soutěže zpívá od pěti let. V roce 2014 získala první místo v kategorii Muzikál na mezinárodní soutěži WCOPA. Nazpívala titulní píseň pro fantasy film Princezna zakletá v čase. Aktuálně alternuje hlavní roli v muzikálu The Bodyguard v Hudebním divadle Karlín.

Tanečník, trenér, choreograf. Mistr České republiky do jedenadvaceti let ve standardních tancích. Jako choreograf se mimo jiné podílí i na krasobruslařských sestavách.

Česká televize se distancovala od výstavy šatů

Jelikož jez televizní soutěž StarDance…když hvězdy tančí velkým lákadlem, není divu, že v Galerii Tančící dům v Praze vznikl projekt, s názvem Šaty, které tančí. Jde o výstavu originálních kostýmů z této populární soutěže, který mohou zájemci vidět od 10. listopadu, konec výstavy je plánovaný na 25. února příštího roku.

Ve dvou patrech Tančícího domu je k vidění necelých šedesát oděvů, které si oblékly slavné osobnosti, které účinkovaly v oblíbené soutěži. Nechybí zde i osm šatů moderátorů Terezy Kostkové a Marka Ebena. To se ovšem nelíbí České televizi, která s tímto projektem nemá nic společného.

„Distancujeme se od výstavy v Galerii Tančícího domu s názvem Šaty, které tančí. Projekt není aktivitou České televize a spojení se soutěží StarDance užívá pořadatel bez našeho souhlasu,“ napsala Česká televize na síti X.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář