NEODOLATELNÝ BRAD PITT: Která to u něj nakonec vyhraje?

Možná konečně našel tu pravou. Nebo ne?
Brad Pitt: Setkání s Aniston a nová láska
foto: instagram
V poslední době se v souvislosti s Bradem Pittem (56) mluví více než o jeho hereckých úspěších o ženách, které se objevují po jeho boku. Slavný idol si umí užívat přítomnosti půvabných krásek, přesto prý má stále velkou slabost pro svou bývalou lásku a manželku Jennifer Aniston. Jenže tak jednoduché to, zdá se, není!

Naposledy slavného herce nachytali paparazzi z Daily Mail na romantickém výletě ve Francii. Společnost mu dělala německá modelka Nicole Poturalski (27). „Chovali se jako zamilovaní puberťáci. Procházeli se městem zavěšení do sebe a neměli problém ani s vášnivými polibky, psala francouzská média. Dvojice si to poté namířila z Paříže do Nice, kam letěla soukromým letadlem.

Přestože se o jejich lásce píše až nyní, nejde o nic nového. Poprvé totiž byli spolu spatřeni v listopadu 2019, a to ve VIP zóně během show Kanye Westa v Hollywood Bowl v Los Angeles. Zatímco modelka donedávna udržovala svůj osobní život relativně v soukromí, v únoru sdílela fotografii z Los Angeles. A k ní připsala: Chybí mi procházky s mojí láskou.  A po pár dnech ji ze sítě stáhla… No nedivíme se, že Brada okouzlila. Je mladá, krásná a při pohledu na její plné rty se nikdo neubrání srovnání s jeho poslední manželkou Angelinou Jolie.

Ovšem proslýchá se, že fešák Brad má stále rád i Jennifer Aniston (51). Manželství těchto dvou hollywoodských hvězd je sice dávno u konce, přesto celý svět s napětím sleduje, jak to všechno dopadne. Exmanželé totiž budou poprvé od roku 2001 spolu opět pracovat. Připojit by se měli k živé četbě komedie Zlaté časy na Ridgemont High, hitu z 80. let. Herecký kolega Sean Penn, kterého snímek z roku 1982 proslavil, čtení zorganizoval pro charitativní účely a sledující mohou v jeho průběhu přispět organizacím, které bojují proti pandemii koronaviru. A mít v live streamu zrovna Brada Pitta, je určitě výhra.

Původně měla akce proběhnout 21. srpna na Facebooku @Fast Times at Ridgemont High ale byla kvůli technickým potížím odložena. Kdy se tedy Pitt a Aniston setkají, zatím nevíme. A zda to mezi nimi znovu zajiskří? Nechme se překvapit!

Brad Pitt a Jennifer Aniston v seriálu Přátelé
Brad Pitt a Jennifer Aniston v seriálu Přátelé / foto: Magic Box

Tihle dva se na obrazovce společně objevili už v roce 2001 při natáčení seriálu Přátelé, kde se jako host objevil právě Pitt. To ovšem byli už rok manželé. Naposledy vyvolalo rozruch jejich loňské setkání na několika udíleních hereckých cen včetně Zlatých glóbů nebo cen SAG. Fanoušci si od té doby nepřejí nic jiného, než aby se jejich oblíbená hvězdná dvojice dala znovu dohromady. Takže kdo ví. Aniston je oficiálně volná a Brad svůj vztah s mladou modelkou nepotvrdil. K jejich staronové lásce tak zdánlivě nic nebrání. Třeba to klapne.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související