Lady Gaga: ŽIVOT je boj. A já to málem vzdala.

Zpěvačka v otevřené zpovědi promluvila o svém největším trápení.
Lady Gaga
foto: Instagram Lady Gaga

Slavná zpěvačka, která ve filmu Zrodila se hvězda (A Star Is Born) dokázala, že umí nejen skvěle zpívat, ale i hrát, v pořadu stanice CBS Sunday Morning prozradila, jak těžko se se svou popularitou vyrovnávala. „Nesnášela jsem být hvězdou, nenáviděla jsem to,” přiznala otevřeně.

V době své největší slávy měla zpěvačka Lady Gaga prý často pocit, že je ta nejhorší. „Byla jsem sama sobě největším nepřítelem,” řekla doslova. Podle ní je život celebrit jen daní za duševní zdraví člověka. Koneckonců nazvala tak i jedno ze svých alb -The Fame Monster.

Už před lety promluvila o utrpení, které jako teenager prožila. Byla obětí sexuálního násilí. Později, kdy se stala slavnou, byla neustále středem pozornosti, a to jí nedovolovalo vyrovnat se se svými démony a životními křivdami.

foto: Instagram Lady Gaga

Gaga, vlastním jménem Stefani Germanotta, trpěla nejvíce tím, že si nemohla užívat normálního života. „Úplně jsem to vzdala. Nenáviděla jsem být slavná, nenáviděla jsem být hvězdou. Cítila jsem se vyčerpaná.” Toužila zajít si do obchodu, projít se po ulici jako každý úplně normální člověk. Bez maskování či bodyguardů.

Přestože uznává, že hudba může být terapeutická, neuzdraví prý všechno. Lady Gaga upadala do deprese a začala mít duševní problémy. „Nechápala jsem, proč bych měla žít. Čím dál častěji jsem myslela na sebevraždu.” Nakonec překonala sama sebe jen díky přátelům, kteří ji podpořili a pomohli se odrazit ode dna.

Album Chromatica / foto: Instagram Lady Gaga

Nové album Chromatica jí umožnilo umělecky vyjádřit některé z jejích bolestí. „Na albu není žádná píseň, která by nebyla pravdivá,” řekla Gaga. „Rain On Me” a „911” je o užívání návykových látek, jiné se zabývají traumatem po sexuálním útoku. „Našla jsem způsob, jak se znovu mít ráda. I když jsem si myslela, že se to nikdy nestane,” řekla s tím, že si konečně našla i důvěrou kamarádku z branže. „Spolupráce s popovou hvězdou Arianou Grande, byla skvělá a přinesla mi opravdové kamarádství. V tomto oboru je velmi těžké získat přítelkyni.

Související: LADY GAGA: „Nepodceňujme sílu laskavosti!”

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související