Jason Momoa se svlékl v přímém přenosu. „Rád chodím bez šatů,“ tvrdí

foto: Netflix

Že se za své tělo rozhodně nestydí, dokázal slavný herec už v říjnu, kdy se na svém profilu na Instagramu vystavil jen v tradiční havajské bederní roušce zvané malo. A teď se svlékl Jason Momoa znovu. Před zraky milionů televizních diváků.

Momoa dorazil do pořadu Jimmy Kimmel Live! kvůli propagaci svého nového filmu Slumberland, který má mít na Netflixu světovou premiéru už 18. listopadu. A ač mu to v kostýmu z filmu, sestávajícím ze starorůžového kabátu a sytě fialového kompletu připomínající saténové pyžamo, náramně slušelo, brzy ho odhodil. A ukázal se téměř tak, jak jej pánbůh stvořil.

Rád chodí nahý…

„To je tradiční malo, které nosí Havajci,“ vysvětlil Momoa překvapenému moderátorovi. A dodal, že takhle (ne)oblečený teď chodí každý den. Důvodem je prý natáčení seriálu pro AppleTV + Chief of War, který se odehrává na Havaji v letech 1780-90. „Připravuji se tak na roli – protože se rád dostávám do postavy – a tak jsem si i opálil svůj bílý zadek, “ prozradil herec. A vzápětí předvedl, že má své vypracované pozadí opravdu krásně opálené do stejného odstínu jako celé tělo. Když se znovu oblékl, tak pobaveným divákům prozradil, že natáčení očekávané fantazy komedie Slumberland ho opravdu moc bavilo. A že pro příště už by rád točil jenom komedie. „Prosím, dívejte se na to,“ poprosil diváky.

…a rád pomáhá

Oblíbený Aquaman je také známý pro své zapojování se do různých charitativních či ekologických organizací. Například spolupracuje s charitativní organizací Be the Match. Ta se snaží o to, aby se co nejvíce lidí připojilo k registru kostní dřeně. Stačí k tomu opravdu málo, jen si nechat udělat výtěr z tváře. Momoa se k nim připojil poté, co jeho přítel již potřetí bojoval s leukémií. „Registr je pořád hodně malý,“ vysvětlil Momoa. „Ale i vy se můžete stát superhrdinou a zachránit někomu život,“ dodal.

Zdroj: www.glamour.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související