Sandra Bullock otevřeně o nahých scénách s Ryanem Reynoldsem

Pamatujete na pikantní scénu ve filmu Návrh?
foto: Falcon

Období romantických filmů se kvapem blíží. Předvánoční čas je pro ně jako stvořený. Na natáčení jednoho z těch oblíbených nedávno zavzpomínala i Sandra Bullock.

Od premiéry snímku Návrh (The Proposal) uběhlo už 12 let, přesto patří k těm, na které se rádi podíváme zas a znovu. Vlídný příběh poněkud neurotické knižní editorky Margaret (Sandra Bullock) a jejího podřízeného Andrewa (Ryan Reynolds) baví nejen díky skvělým hereckým výkonům obou protagonistů, ale hlavně mu nechybí humor. A samozřejmě i na tu lásku nakonec dojde… K té ovšem musí oba teprve pomalu dospět.

Jejich vztah je nejprve plný kousavých poznámek, sarkasmů i pozvolného oťukávání. Které se ovšem trochu zvrtne, když oba odjedou na Aljašku do domu Adrewových rodičů a předstírají, kvůli hrozící Margaretině deportaci, že jsou pár. Scéna, kdy Margaret v podání Sandry vyjde úplně nahá z koupelny a nedopatřením narazí na také zcela vysvlečeného Andrewa doslova tělo na tělo, asi nevypadne zpaměti nikomu, kdo film viděl.

Nahota s podmínkou

Podobné scény obvykle nepatří mezi herci k zrovna oblíbeným. Zejména herečky z pochopitelných důvodů těžce nesou svou „veřejnou“ nahotu. Sandra s Ryanem to ale zvládli. Prý i díky tomu, že se znají už z předpubertálních let a jsou přátelé. Zajímavé ovšem je, že tehdy pětačtyřicetiletá Sandra Bullock tu vedle o dvanáct let mladšího fešáka působí naprosto přirozeně a rovnocenně. V podcastu About Last Night se s Adamem Rayem nedávno rozpovídala o tom, jak natáčení scény vlastně proběhlo a jaký vztah má k nahotě ve filmu. „Souhlasila jsem, že tu scénu natočím jen pod podmínkou, že bude vtipná. Ve skutečném životě ani na obrazovce mě nikdy neuvidíte v žádné sexy póze, to mi prostě nedává smysl. Důležité pro mě také bylo, že jsme s Ryanem přátelé a cítím se s ním v bezpečí, “ svěřila se Sandra. Přesto prý natáčení probíhalo za zpřísněných podmínek. Jen s nejnutnějších počtem lidí ze štábu, choulostivá místa měli zakrytá tělovou páskou a například bradavky prsou kryly Sandře vlasy. „A Ryanův „malý“ není vůbec malý!, ale víc opravdu nevím, nedívala jsem se,“ vtipkovala herečka při rozhovoru.

Nedívej se dolů!

Pak si Sandra ještě vzpomněla na chvíli, kdy režisérka Anne Fletcher zavolala: „Střih!“ a oni se ani jeden nedokázali pohnout a spustit ze sebe oči. A nastal prý ještě jeden velmi ošemetný okamžik, kdy bylo obzvlášť těžké se soustředit. „Slyšela jsem, jak Anne ze tmy říká: „Ryane, vidíme tvůj …’ „Ach bože!́ Tak mi jen hlavou běželo „Nedívej se dolů. Nedívej se dolů…“ svěřila se Bullock. „Všichni ve tmě se hned otočili, co je na monitoru opravdu vidět. Říkala jsem si: „Anno, tohle je tedy způsob, jak podobné informace prezentovat…“ Ale Ryan byl prý úplně v pohodě a nad celou situací se přenesl s lehkostí, dodala herečka.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související