Instadokument: Sladké rande na „čarodějnice“ Blake a Ryana

Slavný pár vyrazil do New Yorku na baseball.
foto: Instagram Blake Lively

Mistři v „trollování“ Blake Lively (33) a Ryan Reynolds (44) si dali nedávno malou pauzu od vzájemného vtipkování na sociálních sítích a vyrazili na „opravdové“ rande. Blake vzala svého muže na zápas Yankees v New Yorku, aby konečně viděl své první Home Run Derby.


„Blake mě dnes večer vzala na mé první domácí derby na stadionu @yankees,“ vysvětlil Ryan ve svém příspěvku na Instagramu. „Vyhráli 10:0. Neříkám, že jsem talismanem štěstí. Stačí říct, že @clintfrazierr chce, abych po zbytek života hrál levé pole. (Red Thunder byl dnes večer absolutním hrdinou) ⚾️.“

Ryan sdílel nejen láskyplné selfie se ženou, ale ukázal i kšiltovku, kterou mu podepsal Clint Frazier, alias „Red Thunder“. Ve stejném duchu se neslo i jeho Instastory:

foto: Instagram Ryan Reynolds

Sdílná byla také jeho žena, která přidala na Instagram hned tři fotografie. První byla po návratu z rande, kde pózuje v kšiltovce Yankee, poté fotku podepsaných kšiltovek Redem Thunderem, a nakonec láskyplnou selfie s nadšeným manželem.

„Mom & Dad Girl Summer. Děkuji @clintfrazierr za to, že jsi mým osobním stylistou,“ napsala v titulku příspěvku. „Tento klobouk je obrovským vylepšením oproti 💩, ve kterém jsem přišla. Po 14 letech v NY si myslím, že dnes večer jste ze mě udělali oficiální Yankee … ⚾️🍎.“

Blake také zmínila fakt, jak vzácné je, že vůbec opustila dům. „Odhalení 2021: Vím, jak si neobléct pyžamo,“ napsala v příspěvku, který obsahoval také značky některých designérů, kteří stojí za jejím outfitem.

foto: Instagram Blake Lively

Dalším příspěvkem byla její ruka, kde ukázala, jak má upravené nehty. Nechala si totiž na ně udělat znak klubu.

foto: Instagram Blake Lively

Pak sdílela ještě několik příspěvků, kterými zdůraznila, že nehty měla upravené dle plánu rande. Jak sama uvedla, byla to její hra a moc ji to bavilo. „Zpátky k tomu, že jsem vzala své nehty na prohlídku NYC,“ napsala. „To, že jsem byla rok doma, mě nijak neovlivnilo. Jen se bavím se svou nejlepší kamarádkou Pinky v NYC. To je normální věc,“ vtipkovala.

„Opustila jsem dům a zdokumentovala to,“ popsala svůj poslední příspěvek z noci. „Páni. To byla zábava. Možná to příští rok udělám znovu …“

foto: Instagram Blake Lively

Tajemství sexy hřívy? Kadeřník manžel

foto: Instagram Blake Lively

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související