Tajemství sexy hřívy BLAKE LIVELY? Kadeřník manžel

Víme, co se skrývá za krásnými vlasy slavné herečky
foto: Instagram Blake Lively

Přestože jsme stále uprostřed pandemie, je třeba o sebe pečovat. Něco o tom ví i krásná herečka Blake Lively (33), která přiměla manžela, herce Ryana Reynoldse (44), aby si zahrál na kadeřníka.

„Našla jsem svého kadeřníka,“ napsala Blake Lively u zveřejněného časosběrného videa, ve kterém v koupelně manželé společnými silami aplikují herečce barvu na vlasy. Kadeřnictví jsou zavřená, tak si prostě musí i slavní vypomoci sami.

V dubnu 2020 Lively poděkovala stylistce Roně O’Connor za zaslání ručně vyráběné barvicí soupravy, aby si zdokonalila své krásné vlasy během karantény. „Důvěřuj @vancityreynolds,“ napsala pod příspěvek.

Zda toto video, kde Reynolds své ženě pomáhá při barvení, vzniklo na začátku pandemie, či až poté, co mají za sebou již několikátou aplikaci, sice nevíme, ale jedna věc je jistá. Herec rozhodně odvedl obdivuhodnou práci.

Zdá se, že Blake Lively a Ryan Reynolds celou karanténní situaci zvládají dobře, a to i jako rodiče. Tedy až na drobné výkyvy, které se nevyhnou asi nikomu v této době. V nedávném rozhovoru pro Vogue o radách, které dala novopečené matce Gigi Hadid, Lively přiznala, že se občas musí před svými třemi dcerami skrývat ve skříni.

Pokud jde o Reynoldse, ten naopak říká, že trik ohledně výchovy dětí je ten, že všichni drží pohromadě. „Prostě se snažím být s rodinou co nejvíce to jde. Nerozdělujeme se, i když jeden z nás natáčí. Cestujeme všude společně,“ řekl herec.

A jak to má Blake Lively s péčí o své vlasy? Tady jsou její tři rady:

1. Zastřihování

Pokud je čas a možnost, chodí herečka pravidelně ke kadeřníkovi, kde si nechává po dvou měsících vlasy lehce zastřihnout. Nyní ovšem tyto služby nechává na svém manželovi, ve kterém našla svého náhradního kadeřníka. 

2. Přírodní štětiny

Základem péče o zdravé a krásné vlasy je kvalitní kartáč s přírodními štětinami. Za výsledný objem svých dlouhých vlasů totiž nevděčí přírodě, ale právě péči speciálního kartáče.

REDECKER kartáč z olivového dřeva s přírodními štětinami, 1 359 Kč

3. Domácí maska a dobré šampony

Od své maminky dostala Blake i spoustu doporučení ohledně výběru kosmetiky na vlasy a správné péče. Před samotným mytím vlasů si herečka nanese od kořínků až ke konečnům obyčejnou majonézu. Tu nechá chvilku působit a poté tuto masku smyje oblíbenou značkou vlasové kosmetiky Kérastase.

Kérastase Résistance Sérum Thérapiste dvoufázové sérum pro velmi poškozené vlasy, 30 ml, 810 Kč

Má prý všechny jejich šampony, které střídá podle nálady. Pak nanese dvoufázové vlasové sérum pro poškozené vlasy Résistance Sérum Thérapiste. To je podle ní top v oblasti péče o vlasy.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související