A je to venku. Jennifer Lopez přichází s řadou vlastní kosmetiky.

Uvádí na trh novou značku JLo Beauty.
A JE TO VENKU. Jennifer Lopez má vlastní kosmetickou značku
foto: Instagram

Americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice, známá také pod přezdívkou JLo, si může na své konto připsat další pracovní náplň. Jennifer Lopez (51) uvádí na trh svou novou značku JLo Beauty a zařazuje se tak po bok dalších celebrit, které rovnýma nohama skočily do byznysu s krásou.

Pravda, není to poprvé, kdy zpěvačku pohltil kosmetický průmysl. Na svém kontě má již více než 25 vůní a v roce 2018 dokonce podepsala spolupráci se značkou Inglot na dekorativní produkty JLo. Nyní však odtajnila svoji zcela vlastní značku. A jak je u ní zvykem, jde na to pomalu a chytře.

Nejprve Jenny na svém Instagramu zveřejnila oslnivé selfie s jednoduchým titulkem: „Záře slunce… #JLoBeauty již brzy“. Což víc než naznačilo, že se něco chystá. Podle všeho ví, co dělá. Již mnohokrát totiž v minulosti tvrdila, že pokud s něčím spojí své jméno, tak to rozhodně musí fungovat.

Zatím je ale stále vše v procesu. Více informací lze získat z přihlášky ochranné známky JLo Beauty, která byla podána v prosinci 2019. Podle tohoto zdroje by první produkty, které pod tou značkou spatří světlo světa, měly být zvlhčovače pokožky, čisticí prostředky na pleť, pleťové krémy, mýdla… Podle zveřejněného selfie lze ale hádat, že se pravděpodobně bude jednat i o řadu líčení – make-upy, bronzery, oční stíny či rozjasňovače. Nechme se překvapit.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související