Robert De Niro: Vnuk Leandro mu šlape na paty

Zdědil dědečkův talent?
foto: Instagram Drena de Nero

Mít slavného předka může svazovat. U herců to bývá spíše výhodou. Bez talentu by to ale samozřejmě nešlo.

Vyjmenovat stěžejní role, ve kterých Robert De Niro za svůj dlouhý a úspěšný herecký život zazářil, by zabralo půl dne. Od Travise Bickleho v Taxikáři, přes mladého Vita Corleona v Kmotrovi II… Až po okouzlujícího ovdovělého sedmdesátníka Bena Whittakera ve filmu Stážista, kde tak přirostl k srdci ambiciózní Jules Ostin v podání Anne Hathaway. A Robertův vnuk Leandro De Niro Rodriguez se vydal v dědečkových šlépějích. Ovšem, jak úspěšný bude, to se teprve ukáže. Jeden divácký trhák ale už natočil.

Mladý a nadějný. Po mámě. Nebo po tátovi?

V osmnácti letech má Leandro už na svém kontě několik hereckých zářezů a děda tak něj může být právem hrdý. V roce 2018 se objevil jako Leo Stone v mega hitu Zrodila se hvězda s Lady Gaga a Bradleym Cooperem. V roce 2005 měl menší role v The Collection a Cabaret Maxime z roku 2018.

Talent, zdá se, zdědil po matce. Robert de Niro svou dceru Drenu de Niro (53) adoptoval během manželství s její matkou Diahnne Abbottovou. Abbott a Robert se posléze rozešli, ale otec s dcerou zůstali v úzkém kontaktu. Možná i díky tomu vyrostla z Dreny také herečka. Po střední škole ale nejdříve začínala jako modelka. Poté se stala DJ a pracovala i jako módní konzultantka pro Giorgia Armaniho. V devadesátých letech ji ovšem zlákal film.

Byla první z rodiny De Niro, která následovala svého slavného otce a první herecké body získala za roli recepční v Grace of My Heart, filmu z roku 1996 o životě zpěvačky a skladatelky Carole King. Ve veleúspěšném filmu Zrodila se hvězda (A Star Is Born) si po boku svého syna zahrála také. V roce 2001 napsala a režírovala svůj první film Dívky a panenky. Nyní je mluvčí sponzorského programu Kageno Orphan a žije se svým synem v New Yorku.

Talent mohl ale Leandro zdědit i po svém otci. Carlos Mare je významný newyorský umělec, známý jako Mare 139.

https://www.instagram.com/p/CShOMCRsFPZ/

Mají k sobě blízko

Zajímavé je, že mladý Leandro zřejmě vůbec neholduje sociálním sítím. Alespoň žádný veřejný účet prozatím nemá. To ovšem vynahrazuje jeho matka Drena, která toho o svém synovi na svých účtech sdílí víc než dost. A z jejích příspěvků na Instagramu lze vyčíst, že Leandro a jeho dědeček spolu tráví hodně času. Rodina se nedávno s Robertem sešla v italské restauraci Bar Pitti v New Yorku a loni spolu strávili Vánoce. Zda společně probírali i filmové role, se ovšem můžeme jen dohadovat.

Robert De Niro: Co o něm možná nevíte….

  • Herec a producent má celkem šest dětí a rozvedl se i svou druhou ženou Grace Hightower.
  • Narodil se na Manhattanu v roce 1943 rodičům Virginii Admirál a Robertovi De Niro st. Jeho rodiče se rozvedli dva roky po jeho narození. Poté, co jeho otec oznámil, že je gay. Robert pak vyrůstal jen s matkou v Greenwich Village a Little Italy. Jeho otec ale žil poblíž a vzájemně spolu trávili hodně času.
  • Hrát začal už ještě dítě. Jeho divadelní debut proběhl, když mu bylo 10 let. Hrál Zbabělého lva ve školní inscenaci Čaroděj ze země Oz. Ze střední školy odešel, když mu bylo 16 let, plně rozhodnutý věnovat se herectví.
  • Ženatý byl dvakrát. Poprvé s herečkou Diahnne Abbott, jejíž dceru Drenu adoptoval. V manželství, které se po osmi letech rozpadlo, se narodil ještě syn Raphael De Niro. Robert De Niro a Abbott se rozvedli v roce 1988.
  • Po rozvodu s Abbott měl De Niro dlouholetý vztah s modelkou Toukie Smith. V roce 1995 se jim narodila dvojčata Julian a Aaron, počatá oplodněním in vitro a porozená náhradní matkou.
  • V roce 1997 se De Niro oženil s Grace Hightower. A rok na to se jim narodil syn Elliot. Pár se rozešel v roce 1999, ale v 2004 se znovu dali dohromady. Jejich dcera Helen se narodila prostřednictvím náhradní matky v roce 2011. Manželé se ale nakonec v roce 2020 rozvedli.

Pohledný syn KATE HUDSON paroduje svou matku

Kate Hudson se syny
foto: Instagram Kate Hudson

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související