Salma Hayek se stále snaží zhubnout. Kvůli roli…

Co jí nejvíc pomáhá?
foto: Instagram Salma Hayek

Natáčení filmu House Of Gucci, ve kterém se objeví hodně známých hvězd, je v plném proudu. Jednu z rolí dostala i Salma Hayek. A kvůli tomu prý na sobě intenzivní pracuje. Lehké to prý ale není.

„Zatím jsem moc nezhubla,“ prohlásila v nejnovějším rozhovoru pro magazín InStyle. „Kila letí nahoru rychle, ale trvá to tak dlouho, než je zase ztratíte,“ vysvětlila čtyřiapadesátiletá Salma Hayek. Sympatické prohlášení od ženy, u které tak nějak automaticky předpokládáte, že objevila způsob, jak se povznést nad společenské konvence a neřešit, co si o ní myslí druzí. Opak je ale prý pravdou. I úspěšná mezinárodní hvězda, která má za manžela miliardáře, módního ředitele Françoise-Henriho Pinaulta, je podle vlastních slov neustále plná otázek a pochybností. Hodit za hlavu názory druhých, prý není lehké. „Stárnete, ale očekává se, že nezestárnete,“ myslí si.

Nevěřili mi a já jim naslouchala

Začínala v mexických telenovelách, později se přestěhovala do L.A., ale na své začátky v Hollywoodu nevzpomíná v dobrém. Čekala ji jen série neúspěšných konkurzů a nelichotivých hodnocení. „Mnoho lidí mi tenkrát tvrdilo, že nejsem dost dobrá a nikdy se herectvím neuživím. Dneska si říkám, co kdybych ty idioty tenkrát poslechla? Každý večer jsem brečela do polštáře, nevěděla, z čeho zaplatím nájem, ale byla jsem rozhodnutá ten svůj sen být herečkou nevzdat,“ vzpomíná Salma Hayek.

Chvála meditaci

Léta se podle vlastních slov věnuje meditaci, která ji při všech životních karambolech i pochybnostech o sobě samé vždy podržela. Díky meditování dokáže brát věci tak jak jsou. „Vzhledem k tomu, kolik mám najeto a jak velký tlak jsem na své tělo vyvíjela, bylo ke mně neuvěřitelně velkorysé,“ svěřila se. Dnes se soustředí především na to, aby zůstala zdravá, přesto svoji postavu samozřejmě řeší. Ale dokáže si ze sebe udělat i legraci. Když má nějaké kilo navíc, klidně to přizná a zahalí se do kaftanu, když zhubne, pochlubí se fotkami, které by jí mohla závidět nejedna dvacítka. Což nedávno předvedla na svém Instagramu.

Rozmohl se nám tu takový nešvar… Celebrity v bikinách

foto: Instagram Salma Hayek Pinault

Kvůli roli vše

Teď tedy zrovna hubne kvůli nejnovější roli v chystaném filmu Ridleyho Scotta House Of Gucci, kde hraje jasnovidku Pinu Auriemmu. Příběh se natáčí podle skutečné události. V roce 1995 byla exmanželka Patrizia Reggiani (tu hraje Lady Gaga) Maurizia Gucciho (Adam Driver) dědice módního impéria obviněna a následně i odsouzena za jeho vraždu. Její nejlepší kamarádka Auriemma byla za spoluúčast na vraždě odsouzena spolu s ní a svůj trest si odpykala v milánském vězení. Proslýchá se, že Salma o roli hodně stála a do obsazení se probojovala na poslední chvíli.

Film, ve kterém si zahrají také Jared Leto, Jeremy Irons, Jack Huston, Reeve Carney a Al Pacino, má mít premiéru v listopadu 2021.

House of Gucci s Lady Gaga v hlavní roli „černé vdovy“

foto: MGM

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související