Nicole Kidman šla na krátko a je k nepoznání

Kvůli roli?
foto: Mongrel Media

Oscarová herečka a ikona „věčné“ krásy změnila svou vizáž. Nicole, která inspiruje mnoho žen na celém světě ostříhala svou dlouhou hřívu. Proč?

V poslední době jsme viděli mnoho slavných krásek, které se vrhly do různých změn své vizáži. Ovšem změna Nicole je velmi radikální a velkolepá. Hollywoodská hvězda totiž kvůli nové roli změnila vzhled dost výrazným způsobem a na Instagramu ukázala fotografii, kde má velmi krátký sestřih. A její nový účes hned rozdělil fanoušky na dva tábory. Někdo říká, že udělala dobře, někdo naopak, že to dělat neměla. Další hned začali spekulovat, zda je herečka skutečně ostříhaná, nebo má paruku. „Nechala jste si ostříhat ty báječné vlasy? Doufám, že ne,“ píše jeden a dodává: „I tak budete ale stále krásná.“ 

Podle nás vypadá trochu jako Julia Roberts v roli Tinkerbell v Hooku a proměna ji sice sluší, ale dělá z ní tak trošku tuctovou ženu. Pokud je to paruka, jde o mistrný tah, jak na sebe přitáhnout pozornost. A nezbývá než Nicole zatleskat. Sama herečka však zatím nic nepotvrdila ani nevyvrátila. Jediné, co je jisté, je, že nový seriál Roar začala natáčet minulý týden.

Seriál pochází od tvůrců seriálu „GLOW“ Liz Flahive a Carly Mensch, kteří mají podepsanou smlouvu na vytváření obsahu pro Apple TV+. „Roar“ je založen na knize povídek Cecilie Ahernové a bude se skládat z osmi půlhodinových epizod, z nichž každá bude vyprávěna z ženského pohledu.

Kniha, kterou je seriál inspirován, obsahuje 30 příběhů žen, vyprávějících o svých problémech v životě. Mimo Kidman se před kamerou objeví i Alison Brie, Cynthia Erivo a Merritt Wever. Kidman se stala i producentem seriálu, a to přes svou společnost Blossom Films.


KUDRNY à la Nicole Kidman. V čem je to tajemství?

foto: Instagram Nicole Kidman

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související