Demi Moore: Na prahu šedesátky konečně našla lásku

foto: Screen Media Films

I když byla vdaná za jednoho z nejatraktivnějších a nejžádanějších herců Hollywoodu, neměla to herečka Demi Moore v životě vždycky lehké. Teď je ale konečně šťastná a celá září.

Lásku našla v náruči jednoho z nejlepších newyorských šéfkuchařů Daniela Hummema (46). Jak se mohlo 2,9 milionů jejích sledujících nedávno na jejím profilu na Instagramu přesvědčit, vypadá skvěle a opravdu září štěstím. Na fotce pořízené v Paříži při finále French Open se zvěčnila nejen se svým vyvoleným, ale i s pejskem a pokud nepoužila filtr, můžeme jen tiše závidět. Takto ženy na prahu šedesátky opravdu běžně nevypadají.

Láska jako z románu?

Hvězda trháků Striptýz (1996), Brilantní plán (2007) nebo Slepý (2017) si s Danielem užívala romantickou dovolenou a oba se pochlubili na svých sítích zamilovanými snímky z různých míst města věčné lásky. Podle portálu Us Weekly se poznali přes společné známé letos v dubnu a okamžitě mezi nimi přeskočila jiskra. Demi se prý nechala slyšet, že Daniel je neuvěřitelně galantní, okouzlující a extrémně kultivovaný. Navíc prý sdílejí stejný ďábelský smysl pro humor a dobrodružství.“ Humm je známý jako majitel restaurace Eleven Madison Park v New Yorku, která je obecně považována za jednu z nejlepších na světě.

V minulosti byla Demi mnohokrát podezírána, že se nedokáže vyrovnat s přibývající léty. Hlasy zesílily především poté, co se objevila vloni v únoru na přehlídce Fendi Couture SS / 21. Tenkrát vypadala jako po velmi nepodařeném faceliftu, ovšem za vším prý bylo jen záměrně výrazné líčení.

V roce 2019 ale dvojnásobná kandidátka na Zlatý glóbus připustila, že: „Gravitace se na jejím obličeji ubírá směry, které se jí moc nelíbí.“ Později se však nechala několikrát slyšet, že je se svým vzhledem smířená a má se ráda taková, jaká je.

Smířená je podle všeho i se svým bývalým manželem Brucem Willisem (67), který bohužel trpí vážnou degenerativní mozkovou chorobou. Ta mu znemožňuje pokračovat v herecké kariéře. Jak lze ale ze sociálních sítích vystopovat, oba dřívější partneři spolu vycházejí výborně a dokonce společně slavili i jeho letošní narozeniny. Což jistě potěšilo i jejich tři dcery Rumer (33), Scout LaRue (30) a Tallulah Bell (28). Bruce má ještě další dvě dcery Mabel Ray a Evelyn Penn s modelkou Emmou Hemingovou (43). Zprávu o jeho zdrcující diagnóze oznámila jeho rodina letos v březnu.

Konec kariéry

Afázie, kterou trpí, vzniká v důsledku poškození mozku, například po mozkové cévní příhodě, úrazu hlavy či nádorovém onemocnění. Její projevy jsou různé, podle toho, jaká část mozku byla poškozena – od lehkých poruch vybavování si slov až po úplnou ztrátu řeči a celkového porozumění. Problémem je, že její následky se dotýkají všech schopností, které s řečí souvisejí. Ať už jde o mluvení, porozumění, čtení a psaní, gesta, mimiku nebo i počítání. Bližší informace o hercově přesném zdravotním stavu, ale nebyly oznámeny.

V roce 2019 vydala Demi Moore překvapivě intimní a otevřenou knihu svých vzpomínek Inside Out. Představila se v ní ne jako slavná filmová hvězda, ale jako docela obyčejná žena, plná pochybností o sobě samé. Ačkoli se v průběhu let stala jednou z nejlépe placených hereček Hollywoodu, přiznává se tu k mnoha slabostem a obavám, které ji životem provázely. Vzpomíná, jak si nebyla v minulosti vůbec jistá sama sebou, ani tím, zda je dost dobrá herečka, žena, matka… Později tyto pochybnosti vyústily až v problémy s vnímáním a přijetím vlastního těla a závislost na alkoholu a drogách. Klíč k nim je prý ukryt v jejím dětství, a především v bouřlivém vztahu s matkou.

Zdroj: www.shefinds.com, www.nbcnews.com, people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související