Konečně! Netflix odtajnil, kdy se vrátí Lucifer

Konečně se dočkáme zbylých osmi dílů 5. řady.
Lucifer / foto: Netflix

Fanoušci šaramantního ďábla, radujte se. Druhá půlka zatím poslední páté řady Lucifera je nejen na světě, ale už také víme, kdy se jí dočkáme.

Když loni s velkou slávou odstartovala pátá řada oblíbeného seriálu Lucifer, mnozí byli zklamaní, že byla rozdělena do dvou částí. Dočkali jsme se tak pouhých osmi dílů. A navíc ten závěr! Samotný Stvořitel v podání Dennise Haysberta konečně sestoupí z nebes a bum! Padla. Jak dopadne souboj mezi jeho dětmi, Luciferem, jeho dvojčetem Michaelem a Amenadielem zatím netušíme. Ale dozvíme se to! Už 28. května!

O nadcházejících 8 dílech se toho zatím mnoho neví. Snad jen to, že autoři potvrdili, že Bůh zůstane na zemi, takže se můžeme jen dohadovat, jak moc aktivně do dění na Zemi zasáhne. A také se ví, že 10. díl má být muzikál! Na YouTube se už dokonce objevila píseň od skupiny Queen „Another One Bites the Dust“, kde se při vyšetřování vraždy na místě činu zpívá a tančí…

Dočkáme se nových postav?

Kromě již zmíněného Stvořitele, víme spolehlivě o další nové tváři. A tou je Scott Porter, který se nám představí jako detektiv Carol Corbett. Scotta můžete znát už z několika starších seriálů (například Právo a pořádek), ale v poslední době si ho pamatujeme ze seriálu Ginny and Georgia, kde hraje starostu Paula Randolpha.

V Luciferovi má mít detektiv Carol blízko k Danovi Espinozovi (toho hraje Kevin Alejandro) a především se má sblížit s Ellou Lopez (Aimee Garcia)… No, ta by si už nějakou skutečnou lásku zasloužila, tak jí držme palce.

foto: Netflix

A dobrá zpráva na závěr? Natáčení šesté řady je prý už v plném proudu!


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související