Konec prázdnin přinesl tolik očekávanou pátou sérii kultovního SERIÁLU LUCIFER

Jak se povedla?
Lucifer
foto: Netflix

21. srpen. Tohle datum měli všichni fanoušci seriálu @Lucifernetfilix označené v kalendáři červeným křížkem. V ten den totiž Netflix vypustil do světa tolik očekávanou pátou sérii oblíbeného seriálu. Zatím sice jen prvních 8 dílů, ale hurá. Konečně! Skalní příznivci se na ně s nadšením ihned vrhli. A na sítích se vzápětí rozhořely nejrůznější diskuze. Často velmi bouřlivé. Nedivíme se. Že se produkce seriálu stěhovala po různých filmových studiích je obecně známo. Stejně jako fakt, že kvalita jednotlivých sérií kolísala.

Za pátou řadou stojí studio Warner Bros. a nutno přiznat, že je prostě jiná. Ubylo vtipu, zato o sáhodlouhé rozhovory o tom, jak se kdo z hrdinů zrovna cítí, a kdo za to může, není nouze. První díly se rozjíždějí pomalu, a když dojde – na z valné většiny – černobílý 4. díl… No však si udělejte obrázek sami.

Naštěstí je tu Michael, který dokáže rozvířit poklidné vody příběhu. Počkat a to je kdo? Jen se nechte překvapit. A pokud se nedáte odradit, zažijete asi nejzajímavější finále (zatím) posledního 8. dílu. A pravděpodobně zajásáte nad zprávou, že Tom Ellis podepsal smlouvu i na šestou sérii. Takže šance, že se s Luciferem, Chloe, Mazikeen, Danem, Ellou, Lindou i Amenadielem znovu setkáme, je velká. A můžeme jen doufat, že scénáristé zapomenou, že nepíší telenovelu, ale kultovní seriál, který tak milujeme.

Hodnocení redakce: 60 %

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související