MEGHAN A HARRY budou točit videa. Diváci Netflixu zuří.

Ale dohoda je prý na světě.
foto: Wikimedia Commons

Hollywoodský sen si konečně může splnit manželka britského prince Harryho Meghan. Manželé se mají stát filmovými producenty. Tato zpráva však rozzlobila platící diváky společnosti Netflix, se kterou měl slavný pár podepsat dlouhodobý kontrakt.

Podle zahraničních médií bude vévoda a vévodkyně ze Sussexu dohlížet na vytváření nejrůznějších pořadů. Víceletá dohoda má zahrnovat dokumenty, dokumentární seriály, hrané filmy, scénáře a dětské programy. „Jsme neuvěřitelně hrdí, že si vybrali Netflix za svůj kreativní domov,“ uvedl Ted Sarandos, šéf největší streamovací služby na světě.

Přestože tato zpráva velmi rozlítila platící diváky Netflixu, kteří svou nevoli projevují na sociálních sítích, není jim to nic platné. Manželé už zahájili produkci přírodovědeckých dokumentů a animovaného seriálu o zajímavých ženách. „Tvorba inspirujících rodinných pořadů je důležitá i pro nás jakožto rodiče,“ bylo uvedeno ve společném prohlášení manželů. 

Kniha Hledání svobody, příběhu o životě páru v královské rodině.
Oznámení o nynějších aktivitách manželů navazuje na nedávné vydání knihy Finding Freedom (Hledání svobody), příběhu o životě páru v královské rodině.
foto: archiv redakce

S producentskou činností sice nemá zkušenost ani jeden z manželů, to jim však nikterak nevadí. Svou představu mají jasnou. „Zaměříme se především na vytváření obsahu, který diváky nejen informuje, ale především jim dává naději,“ řekl princ Harry šest měsíců poté, co opustil se svou ženou královskou rodinu a přestěhoval se do Kalifornie, aby žil mimo pozornost médií.

Pokud však jde o v miliony, jisté plány jdou stranou a mediální rozruch se, zdá se, toleruje. Konkrétní sumu za spolupráci však nechce ani jedna ze stran odtajnit. Podle amerického deníku New York Times měli před Netflixem manželé jednat i s konkurenčními společnostmi jako je Disney, Apple či NBC Universal, kde se mluvilo o spolupráci za sto milionů dolarů.

Vévodu ze Sussexu lze v současné době vidět v dokumentu Rising Phoenix, který je o paralympijských hrách.

Vévodkyně Meghan si tak může mnout ruce, že se její sny o návratu do světa filmu, pomalu plní. Před sňatkem s princem Harrym se živila jako herečka. Návrat před kameru však neplánuje. Tentokrát chce do světa šoubyznysu vstoupit jako „big boss“.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související