Říjen na Netflixu ovládne: SEX VE MĚSTĚ PO FRANCOUZKU

Už od 2. října budete moci sledovat dobrodružství Emily v Paříži.
Emily in Paris
foto: Stephanie Branchu/Netflix

Z dílny Darrena Stara autora scénáře Sex ve městě (Sex and the City) či Znovu 20 (Younger), vzešel další seriálový hit.

Tentokrát pracovní trable, nové lásky i módní výstřelky v nádherně pohádkově ztvárněném prostředí Paříže čekají už od 2. října na Netflixu Lily Collins (31) v roli marketingové manažerky Emily Cooper.

Ambiciózní dvacetiletá kráska zamíří do města snů, aby tu nejen nakupovala či jedla, ale hlavně předvedla, co v ní je. Nový život mladé dívky v Paříži, je naplněn opojný dobrodružstvím a překvapivými výzvami. Netflix slibuje, že seriál, který bude mít (zatím) deset půlhodinových epizod, bude hitem podzimu. Určen je samozřejmě především ženám, ale i muži se prý budou mít na co koukat.

Inspiraci na módní trendy si rozhodně nemůžete nechat ujít. Krásná Emily, jejíž představitelku můžete znát například ze snímků S láskou Rosie (Love, Rosie), Pravidla neplatí (Rules Don’t Apply) nebo Zlo s lidskou tváří (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile) se rozhodně v oblečení vyzná. Na seriálu si totiž kromě geniálního Darrena Stara podílí i stylistka Patricia Field. Ano, právě ta Patria, která má stěžejní podíl na úspěchu seriálu Sex ve městě (Sex and the City).

foto: Carole Bethue, Roger Do Minh, Stephanie Branchu/Netflix

Obrázek 1 z 10

Příběh se otevírá žhavým a chaotickým milostným trojúhelníkem. A hned od začátku je jasné, že Emily to při spolupráci s luxusní francouzskou firmou nebude mít vůbec lehké. Mnozí zaměstnanci totiž rozhodně nemají zájem na tom, aby jim mladá Američanka vysvětlovala, jak a co mají dělat jinak a líp.

Ve filmu si mimo Lily Collins zahraje i Ashley Park, která ztvárňuje její kamarádku Mindy Chen. V dalších rolích Philippine Leroy-Beaulieu (Call My Agent!), Lucas Bravo (Smart Ass), Samuel Arnold (Antony & Cleopatra), Camille Razat (The 15:17 to Paris) a Bruno Gouery (Doc Martin). Těšit se můžete i na slavné tváře, které se objeví v některých epizodách jako Kate Walsh, William Abadie (Resident Evil: Extinction) či Arnaud Viard (Clara et Moi).

Darren Star je nejen scénáristou, ale spolu s Lily Collins i výkonným producentem. „MTV Studios a já jsme jsme nadšeni, že seriál Emily v Paříži poběží právě na Netflixu. S jejich mezinárodním dosahem můžeme Emily ukázat divákům po celém světě, “ přiznal Star svou radost ze spolupráce.

Dcera slavného otce

Herečka, celým jménem Lily Jane Collins je velmi aktivní i na sociálních sítích. Na Instagramu ji sleduje téměř devatenáct milionů fanoušků. Narodila se 18. března 1989 ve městě Guildford v Anglii. Vystudovala žurnalistiku na University of Southern California. Je dcerou slavného britského muzikanta Phila Collinse.  V roce 2008 vyhrála cenu Young Hollywood Award a je jednou z dvaceti žen, které časopis Maxim označil v žebříčku Nejžhavější dcery rockových hvězd.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související