CHARLIZE THERON přiznala: „Už pět let jsem neměla rande.“

Krásná herečka promluvila otevřeně o svém soukromí
Charlize Theron
foto: Instagram Charlize Theron

Partnerské starosti neřeší jen obyčejné ženy, ale i ty neobyčejné. Jednou z takových je i slavná herečka Charlize Theron (45). Ta před pár dny v pořadu Drew Barrymore Show prozradila, že už pět let nerandila. Být singl jí prý vyhovuje. „Mám úžasný život a rozhodně se necítím se osamělá,“ přiznala v show své kamarádky Drew Barrymore, se kterou ji pojí dlouholeté přátelství.

V pořadu pak ještě odhalila, že za posledních pět let neměla ani žádné rande. „Mám pocit, že kdyby nějaký muž chtěl být součástí mého života, musel by se mnou udržet krok. A obávám se, že to je právě velmi těžké,“ myslí si herečka, která jako svobodná matka vychovává své dvě adoptivní děti Jacksona a Augusta.

Její poslední vztah s hercem Seanem Pennem (60) skončil v roce 2015. „Necítím se sama, mám své dvě děti. Být rodičem vyžaduje hodně práce a když přijdu večer domů, jdu pak rovnou do postele. A říkám si, že bych nic neměnila.“

Kromě toho, že otevřeně promluvila o svém singl životě, udělala svým fanouškům před pár týdny radost i tím, že ukázala obě dcery. Na Instagramu sdílela snímek ze své virtuální 45. narozeninové party s přáteli, kterou uspořádala kvůli riziku coronaviru přes internet.

Půvabná herečka, producentka a modelka v jedné osobě je stále v kurzu nejen před filmovou kamerou. Před dvěma týdny se opět stala tváří ikonické řady Dior J’adore v kampani Eau de Parfum Infinissime.

S vyfoukanými, dozadu sepnutými vlasy a se zlatými kruhy kolem krku v několika vrstvách, připomíná její krásná tvář elegantní design flakonku parfému… Vůně J’Adore Eau de Parfum Infinissime je popisována jako nekonečná květina doplněná o tóny santalového dřeva, nočního hyacintu a ylang-ylang. Autorem vůně je mistr parfémů Dior François Demachy.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související