CHARLIZE THERON přiznala: „Už pět let jsem neměla rande.“

Krásná herečka promluvila otevřeně o svém soukromí
Charlize Theron
foto: Instagram Charlize Theron

Partnerské starosti neřeší jen obyčejné ženy, ale i ty neobyčejné. Jednou z takových je i slavná herečka Charlize Theron (45). Ta před pár dny v pořadu Drew Barrymore Show prozradila, že už pět let nerandila. Být singl jí prý vyhovuje. „Mám úžasný život a rozhodně se necítím se osamělá,“ přiznala v show své kamarádky Drew Barrymore, se kterou ji pojí dlouholeté přátelství.

V pořadu pak ještě odhalila, že za posledních pět let neměla ani žádné rande. „Mám pocit, že kdyby nějaký muž chtěl být součástí mého života, musel by se mnou udržet krok. A obávám se, že to je právě velmi těžké,“ myslí si herečka, která jako svobodná matka vychovává své dvě adoptivní děti Jacksona a Augusta.

Její poslední vztah s hercem Seanem Pennem (60) skončil v roce 2015. „Necítím se sama, mám své dvě děti. Být rodičem vyžaduje hodně práce a když přijdu večer domů, jdu pak rovnou do postele. A říkám si, že bych nic neměnila.“

Kromě toho, že otevřeně promluvila o svém singl životě, udělala svým fanouškům před pár týdny radost i tím, že ukázala obě dcery. Na Instagramu sdílela snímek ze své virtuální 45. narozeninové party s přáteli, kterou uspořádala kvůli riziku coronaviru přes internet.

Půvabná herečka, producentka a modelka v jedné osobě je stále v kurzu nejen před filmovou kamerou. Před dvěma týdny se opět stala tváří ikonické řady Dior J’adore v kampani Eau de Parfum Infinissime.

S vyfoukanými, dozadu sepnutými vlasy a se zlatými kruhy kolem krku v několika vrstvách, připomíná její krásná tvář elegantní design flakonku parfému… Vůně J’Adore Eau de Parfum Infinissime je popisována jako nekonečná květina doplněná o tóny santalového dřeva, nočního hyacintu a ylang-ylang. Autorem vůně je mistr parfémů Dior François Demachy.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související