Kudrny à la Nicole Kidman. V čem je to tajemství?

„Zapomeňte na žehličku,” radí slavná kráska.
foto: Warner Bros.

Přirozeně vlnité vlasy můžete velmi pracně narovnávat. Nebo se smířit s přírodou a hrdě své kudrny nosit. V tom případě, je ale zapotřebí vzít na pomoc ty správné produkty a zvolit vhodnou péči. Mít na hlavně zcuchaný chemlon přece nechce nikdo. A nebojte, rozhodně v tom nejste samy.

Tenhle problém se totiž nevyhýbá ani filmovým hvězdám. Pokud už jste viděly loňskou hitovku na HBO „Mělas to vědět” s Nicole Kidman v hlavní roli (pokud ne, tak vřele doporučujeme), určitě vás napadlo, zda jsou ty její kudrny (na rozdíl od vyhlazeného obličeje) pravé. Jsou. Nebo přinejmenším téměř totožné s těmi, které jí nadělila příroda. Dokonce včetně medově načervenalého tónu. Jak ale přiznala pro australský WHO Magazine, rozhodně s nimi v minulosti moc spokojená nebyla. A dnes toho lituje. „Toužila jsem zapadnout a přizpůsobit se okolí. Zkrátka se stát typickou australskou beach girl. S krásně opálenou pletí a dlouhými blond vlasy. Ale stejně bych nikdy taková nebyla. Jen jsem si ty svoje přirozené kudrny zbytečně ničila. Málem jsem je umučila k smrti,” přiznala herečka.

Návrat k přirozenosti

„Kvůli práci mi vlasy často hodně upravují, takže když mám volno, snažím se je zatěžovat co nejméně. I proto, že mé vlasy už nejsou, co bývaly. Kéž bych měla své zdravé prstýnky zase zpět,” posteskla si Nicole pro magazín  InStyle. A dodala, že když nepracuje, nechává vlasy volně uschnout a používá na doporučení svého kadeřníka kvalitní kosmetiku, která jí vlasy regeneruje a udržuje zdravé, lesklé a fit. Například omlazující olej prý nejraději vetře do vlasů před spaním a nechá působit po celou noc.

Mělas to vědět, Nicol Kidman / foto: HBO (3)

Na jaké tři produkty nedá Nicole dopustit?

Omlazující olej

Philip B Rejuvenating Oil, 60 ml / foto: archiv firem

Philip B Rejuvenating Oil je určen pro péči o vysušené a poškozené vlasy, poničené nevhodnou péčí.

Měsíčkové tonikum

Tonikum Calendula Solution, 100 ml / foto: archiv firem

Tonikum pro intenzivní hydrataci, zvýšenou pružnost a antioxidační ochranu, obsahuje výtažky z květů měsíčku a mrkve. Ty dodají vlasům vysoké dávky beta-karotenu a působí jako nutriční doplněk pro pokožku hlavy, pomáhají obnovit její zdraví a rovnováhu, zatímco neroli a heřmánek podporují zdravou buněčnou aktivitu.

Uhlazující krém pro kudrnaté a nepoddajné vlasy

Kérastase Discipline Oléo-Curl, 150 ml / foto: archiv firem

Obsažený Pro-Kératin + Elastin udrží kudrny pod kontrolou, dodá jim definovaný tvar, uvolněný vzhled a uhladí jejich povrch. 


Nicole Kidman šla na krátko a je k nepoznání

foto: Mongrel Media

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související