Zpěvačka Adele: štíhlá a vtipná zazářila v televizní show.

A samozřejmě se nevyhnula otázkám na svou novou desku.
Adele
foto: Instagram Adele

Americký pořad Saturday Night Live před pár dny hostil britskou zpěvačku Adele, která se ukázala na veřejnosti po dlouhých měsících.

Šlo o její první veřejné vystoupení od té doby, co se aktivně začala věnovat sportu, zdravému jídelníčku a před pár měsíci se pochlubila fotkou, na které není prakticky k poznání. Shodila totiž asi 40 kilogramů! I proto byli na její sobotní vystoupení všichni hodně zvědaví. A Adele (32) se tu předvedla ve skvělé formě. „Kvůli všem těm covidovým opatřením jsem musela cestovat nalehko a vzít si jen svoji polovinu. A tohle je ta půlka, kterou jsem si vybrala. Vím, že vypadám dost jinak, než když jste mě viděli naposledy,“ vtipkovala v úspěšném pořadu stanice NBC, kde se poprvé objevila jako host v letech 2008 a 2015. Její první vystoupení právě v této show z ní před dvanácti lety takřka přes noc udělalo hvězdu.

Majitelka patnácti Grammy už několik dní předem zveřejnila na Instagramu, jak se na účinkování v jejím nejoblíbenějším pořadu moc těší. O to víc, že jejím hostem bude i americká zpěvačka H.E.R., kterou prý velmi obdivuje.

foto: Instagram Adele

Pro spoustu jejích fanoušků to bylo velkolepé setkání, protože poté co Adele kvůli potížím s hlasem musela v roce 2017 předčasně ukončit turné se v posledních letech na veřejnosti téměř neobjevovala. A tak se samozřejmě ani nevyhnula otázkám, kdy se dočkáme jejího nového alba. Původně totiž jeho vydání plánovala letos v září.

V pořadu NBC zpěvačka oznámila, že nové album sice není ještě hotové, ale fanoušci se prý mají na co těšit. Mnozí totiž její čtvrtou studiovku považují za nejočekávanější album roku 2020. Jestli však bude ještě letos, to zatím neprozradila.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související